Filtruj według

Kategoria

Kategoria

Star Wars

Star Wars

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Star Wars BB-8 Latarka Star Wars BB-8 Latarka

Star Wars BB-8 Latarka

Cena 39,00 zł

Walcz z ciemną stroną mocy dzięki tej super latarce wzorowanej na droidzie BB-8! Pochodzący z VII części Gwiezdnych Wojen droid astromechaniczny pomoże Ci się pozbyć wszystkich złowrogich stworzeń, jakie mogą się na Ciebie czaić w mroku! Nie zapomnij trzymać swoją latarkę pod ręką, nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy może się przydać, a zło nie śpi!

Star Wars Ciemna Strona Mocy Kubek 460 ml Star Wars Ciemna Strona Mocy Kubek 460 ml

Star Wars Ciemna Strona Mocy Kubek 460 ml

Cena 45,00 zł

Ciemna Strona zyskuje teraz nową twarz! Rebelianci powinni uważać! Napijcie się pysznej herbaty i przygotujcie do walki z siłami ciemności razem z naszym nowym kubkiem z siódmej części Gwiezdnych Wojen!

Star Wars Imperium Vader Kubek 320 ml Star Wars Imperium Vader Kubek 320 ml

Star Wars Imperium Vader Kubek 320 ml

Cena 35,00 zł

Bądź wierny Darthowi Vaderowi i dołącz do niego i jego Szturmowców w walce o Imperium! Pokonaj wszystkich Rebeliantów, ale najpierw, aby nabrać sił do walki napij się super energetycznej herbaty w nowym kubku z Gwiezdnych Wojen!

Star Wars Księżniczka Leia Notes + Ołówek Star Wars Księżniczka Leia Notes + Ołówek

Star Wars Księżniczka Leia Notes + Ołówek

Cena 39,00 zł

Świetny prezent dla wszystkich bohaterskich księżniczek - Notatnik Księżniczki Leii to doskonały sposób na zaplanowanie spisku, by obalić Imperia Galaktyczne lub zapisanie wspomnień z kolejnych heroicznych przygód międzygwiezdnych. Notes A6 w twardej oprawie z wizerunkiem Księżniczki Leii na okładce na każdej stronie posiada logo Gwiezdnych Wojen, a dodatkowo każda strona ma złote krawędzie, które nadają jej stylowy wygląd. Notatnik Princess Leia zawiera 200 stron w linie i jest wyposażony w ołówek.

Star Wars Trooper Kubek 320 ml Star Wars Trooper Kubek 320 ml

Star Wars Trooper Kubek 320 ml

Cena 35,00 zł

Jeśli twoim głównym celem jest służba Imperium i ochrona Dartha Vadera, dołącz do jego słynnego Legionu 501! Inni Szturmowcy już na Ciebie czekają!

Star Wars Vader & Leia Zestaw 2 Zeszyty Star Wars Vader & Leia Zestaw 2 Zeszyty

Star Wars Vader & Leia Zestaw 2 Zeszyty

Cena 20,00 zł

Świetny prezent dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen - 2 Zeszyty - Darth Vadera i Księżniczki Leii to doskonały sposób na zapisanie wspomnień z kolejnych heroicznych przygód międzygwiezdnych. Kim dziś zostaniesz - Darth Vaderem czy Księżniczką Leią?

Star Wars Vader Kubek 320 ml Star Wars Vader Kubek 320 ml

Star Wars Vader Kubek 320 ml

Cena 35,00 zł

Poczuj mrok panujący w Imperium i mroczną duszę Dartha Vadera i napij się razem z nim przepysznej kawy lub herbaty w naszym nowym kubku z Gwiezdnych Wojen!