Kaze and the Wild Masks PS4

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł z dnia 29.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kaze and the Wild Masks to gra platformowa przeznaczona dla posiadaczy platformy XONE, PS4 i PC. Prace nad produkcją rozpoczęły się kilka lat przed jej premierą. Cristiano Bartel stworzył prototyp, który został później rozwinięty w pełnoprawny tytuł przy pomocy ekipy VOX Game Studio.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Soedesco
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,40 zł .


Akcja Kaze and the Wild Masks ma miejsce w fantastycznej krainie Carrotland. Pewnego dnia spadła na nią kometa, zmieniając rośliny w niebezpieczne istoty. Jedynym ratunkiem dla mieszkańców jest króliczka Kaze.

Produkcja jest hołdem dla klasycznych platformerów. Wśród inspiracji deweloperzy wymieniają takie projekty jak Donkey Kong Country, Sonic i Crash Bandicoot. Rozgrywka w Kaze and the Wild Masks odbywa się w dwóch wymiarach. Gracze sterują tytułową bohaterką, która jest zwinna, potrafi skakać przeciwnikom na głowy czy wykorzystywać swoje długie uszy podczas przechodzenia po linie oraz w trakcie szybowania. Ponadto w czasie przygody Kaze znajduje specjalne maski. Po ich założeniu, zyskuje dostęp do nowych mocy. Np. maska ptaka pozwala jej latać, a rekina pływać. Choć rozgrywka jest stosunkowo prosta i opiera się właściwie tylko na wykorzystywaniu dwóch przycisków, to z czasem poziom trudności wzrasta i trzeba dokładnie mierzyć skoki, płynnie przechodzić z jednej umiejętności do drugiej i wykazywać się nie lada zręcznością podczas pokonywania kolejnych przeszkód.

Kaze and the Wild Masks na platformę XONE, PS4 i PC wygląda jak nowoczesne wcielenie 16-bitowej platformówki. Gra działa w wysokiej rozdzielczości, jest bardzo dobrze animowana, ale dzięki technice pixel art z ekranu wylewa się retro klimat, który potęguje klasyczna rozgrywka.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Soedesco
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)