Curved Space PS4

69,00 zł

Najniższa cena produktu 69,00 zł z dnia 02.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Curved Space to intensywna zręcznościowa strzelanka z podwójnym drążkiem, która wykorzystuje klasyczną formułę i przenosi ją w najdziwniejsze zakątki kosmosu. Walcz z kosmicznymi pająkami atakującymi przestrzeń kosmiczną, przemierzając zakrzywione krajobrazy, w których kule trzymają się terenu, podczas gdy horyzont gwałtownie opada poza zasięg wzroku.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5016488137553
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Gracze, zainspirowani klasykami zręcznościowymi, będą musieli polować na power-upy i ulepszenia broni, unikając jednocześnie ognia wroga, rozwalając międzywymiarowe robale i walcząc z ogromnymi potworami-bohaterami. Gra jest łatwa do opanowania w trakcie rozgałęziającej się kampanii fabularnej, ale trudna do opanowania w trakcie pogoni za chwałą w rankingach.

Cechy:

  • Old School Shmup Reimagined - Ciesz się energiczną akcją tradycyjnej strzelanki 2D w wypaczonej przestrzeni 3D. Wspinaj się po ścianach, przechodź na drugą stronę otoczenia i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki.
  • Graj w swoim stylu i zdobądź najwyższe miejsca w rankingach - przeżyj wstrząsającą podróż swojego kosmicznego pilota w kampanii, podejmuj nowe wyzwania, sprawdzaj swoje umiejętności i ścigaj się w rankingach w trybach codziennych, areny, przetrwania i nieskończonej gry.
  •  Ride the Synthwave - Dostań się do strefy z wysokoenergetyczną ścieżką dźwiękową synthwave we współpracy z FiXT Neon, zawierającą artystów takich jak Scandroid, 3Force i Fury Weekend
  • Ulepszaj i zdejmij ich - Zbieraj mnóstwo ulepszeń umiejętności i broni. Bronie są zróżnicowane (od laserów, przez miotacze ognia, po wyrywacze chwastów!) i wyposażone we własne stany przesterowania!

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5016488137553

Referencje

Komentarze (0)