King's Bounty II PL SWITCH

189,00 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł z dnia 28.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

King's Bounty II to długo oczekiwany sequel legendarnej serii gier wideo King's Bounty, jednego z najbardziej kultowych przedstawicieli gatunku turowych RPG. Gra oferuje graczom prawdziwie wciągające doświadczenie z turową walką, która dodaje wagi do każdej ich decyzji, czy to prowadząc armię do walki z nieżyjącymi horrorami, czy też wchodząc w interakcje z innymi postaciami w różnych krainach.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
1C Company
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Day One
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


Zamówienie przedpremierowe King's Bounty II [Day One Edition] zawiera:

  • Elite Guard Premium Pack
  • Pancerna Tarcza Księcia
  • Firehand Golems (jednostka)
  • Flamin Eagles (jednostka)
  • Hounds of War Warhorse

Rozszerzenie tej spuścizny o zupełnie nową epicką historię, frakcje, wrogów i nowe funkcje, aby wykuć otwarty i łamiący się świat fantasy Antara. Z królestwami w rozsypce, hrabstwami domagającymi się niezależności, bandytami grasującymi na drogach, wszystkimi zamorskimi narodami, które odrzuciły władzę króla nad nimi, i zepsutymi stworzeniami czyhającymi na nieostrożnych, nowi przypadkowi bohaterowie pojawiają się jako ostatnia nadzieja.

Są zdeterminowani, by zaprowadzić porządek w tym chaosie. Wciel się w jednego z nich, rekrutując, rozwijając i dowodząc swoją osobistą armią w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i przetrwania. Walcz o własną przyszłość, przechytrz wroga w unikalnej walce turowej, podejmuj trudne decyzje i doświadcz intensywności jednej z klasycznych sag w nowy, ekscytujący sposób.

Cechy:

  • WCIĄGAJĄCA I NAPĘDZAJĄCA CHARAKTEREM EPICKA HISTORIA - Wciel się w jednego z trzech głównych bohaterów, ratując i budując swoją osobistą armię w podróży pełnej przywództwa, przetrwania i poświęcenia. W miarę odkrywania królestwa, twoja historia zmienia się wraz z rozwojem postaci i kształtowaniem jej ideałów: Siła, Anarchia, Porządek i Finezja. Każda decyzja, którą podejmiesz podczas podróży, będzie miała znaczący wpływ na wynik Twojej historii.
  • UNIKALNY, WIELKI ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary jest otwarty i gotowy do eksploracji. Odkryj ukryte miejsca, wypełnione niewypowiedzianymi skarbami i niebezpiecznymi wrogami, z oszałamiającą grafiką i porywającą kinematografią, utrzymując epickie high fantasy rozpaczliwej, obejmującej całe królestwo walki. Antara jest rozległym domem dla tysiąca cudów, sekretów i unikalnych stworzeń, które gracze mogą odkryć.
  • MOŻLIWOŚĆ DOSKONAŁEGO DOSKONALENIA SQUADÓW I WYPOSAŻENIA - Każdy oddział armii ma swój własny zestaw umiejętności i wygląd. Zbuduj armie ludzi, elfów, trolli i innych stworzeń, które będą walczyć z tobą przez większość przygody, rozwijając trwałe więzi lub rywalizację. Ulepszaj ich i swoje osobiste umiejętności za pomocą łupów zebranych w wielkim świecie fantasy.
  • TAKTYCZNA GŁĘBOKOŚĆ NA POLU BITWY - Środowisko i krajobraz mają znaczenie w King's Bounty II Gracze napotkają zróżnicowane rodzaje terenu, co bezpośrednio wpłynie na taktykę pola bitwy. Od nowych funkcji, takich jak linia wzroku dla jednostek dystansowych, po wyzwania związane z trasą - każda bitwa jest na swój sposób wyjątkowa.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
1C Company
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Day One

Referencje

Komentarze (0)