Void Bastards SWITCH

109,00 zł

Najniższa cena produktu 109,00 zł z dnia 28.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o strzelankach pierwszoosobowych. W Void Bastards musisz nie tylko celować i strzelać, ale również dowodzić. Twoim zadaniem będzie wyprowadzić zbieraninę Void Bastards z Mgławicy Sargasso. To ty podejmujesz decyzję, dokąd się udać, co zrobić i z kim walczyć. Potem musisz zrealizować swoją strategię w obliczu dziwacznych, przerażających wrogów.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Humble Bundle
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 10 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 10 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,00 zł .


Na pokładzie porzuconych statków kosmicznych będziesz planować misję. Analizować rozkład pomieszczeń, zastanawiać się, jakich napotkasz przeciwników i jakie zagrożenia, które terminale i inny sprzęt na pokładzie możesz wykorzystać…

Poruszaj się ostrożnie po niebezpiecznych statkach, znajduj zapasy i korzystaj z systemów sterowania. Reaguj na to, co znajdziesz – czy udasz się okrężną drogą do generatora, by uruchomić zasilanie? A może przebijesz się przez linie wroga do modułu ochrony, by wyłączyć zabezpieczenia pokładowe? Z rozwagą decyduj, kiedy walczyć, kiedy uciekać, a kiedy być po prostu zimnym draniem.

DLC BANG TYDY:

Posprzątaj swoją zaniedbaną mgławicę w DLC Tydy! Tydy dodaje zupełnie nowy porządek do Void Bastards, a także nową brutalną broń, niezwykle niebezpiecznego nowego wroga, nowe statki do złupienia oraz możliwość zebrania dodatkowych rozruszników serca, dzięki czemu twój ulubiony klient pozostanie przy życiu albo zdołasz zaliczyć wyzwanie ironmana.

Furgonetki Tydy przemierzają mgławicę i rozmieszczają urocze boty Tydy na każdym statku, który odwiedzą. Choć roboty Tydy nie są wrogo nastawione, dla nich to tylko kolejny, brudny obiekt do odkurzenia. Niestety dla ciebie, odkurzacze Tydy wysysają też powietrze z twoich płuc, przez co trudniej ci się oddycha.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Humble Bundle
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)