Iron Wings SWITCH

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł z dnia 28.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Opracowana przez włoskie studio Naps Team zręcznościowa strzelanina lotnicza w realiach II wojny światowej. Fabuła Iron Wings koncentruje się na losach 332 Grupy Myśliwskiej Armii Stanów Zjednoczonych, w skład której wchodzili wyłącznie czarnoskórzy piloci.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,40 zł .


Iron Wings to wydana na platformę PC, PS4 i XONE zręcznościowa strzelanka lotnicza. Produkcję opracowało włoskie studio Naps Team, znane z takich tytułów jak Shadow Fighter czy Gekido.

Gra oferuje kampanię fabularną koncentrującą się na losach 332. Grupy Myśliwskiej należącej do Sił Powietrznych Armii Stanów Zjednoczonych, w skład której wchodzili wyłącznie czarnoskórzy piloci. Iron Wings opowiada o przygodach jednego z nich – mężczyzny imieniem Jack oraz jego przyjaciółki z dzieciństwa, Amelii. Autorzy, tworząc fabułę gry, popuścili wodze fantazji. Scenariusz obraca się wokół niecnych planów nazistowskiego generała imieniem Adler, który wraz z grupą archeologów i innych naukowców poszukuje sposobu na zapewnienie zwycięstwa III Rzeszy. W trakcie zabawy bierzemy udział zarówno w autentycznych potyczkach, jak i starciach wymyślonych przez deweloperów.

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE Iron Wings nie zawraca sobie głowy realizmem. Mechanika lotu jest w większości zręcznościowa, a misje obfitują w liczne cele główne i opcjonalne. Co ciekawe, w powietrzu zawsze przebywają obydwie postacie – każda we własnym samolocie. Gracze mają możliwość swobodnego przełączania się między nimi i wydawania rozkazów sztucznej inteligencji sterującej drugą jednostką. Autorzy postanowili uniknąć częstych w tego typu grach sytuacji, gdzie zabawa sprowadza się głównie do ostrzeliwania celów tak odległych, że są jedynie małymi punktami na mapie. Zamiast tego całość została zaprojektowana tak, abyśmy walczyli głównie na krótkie dystanse. Pomaga w tym system, który przybliża kamerę podczas celowania i umożliwia wykonywanie szybkich manewrów utrudniających trafienie naszej maszyny. Ponadto, co pewien czas dostajemy okazję opuszczenia kokpitu samolotu i wzięcia udziału w misjach strzelankowych, gdzie robimy użytek z systemu osłon.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)