The Last Stand Aftermath PS5

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 29.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Początek końca

Najgorszym dniem w twoim życiu nie był ten, kiedy zostałeś zarażony. To było potem, gdy musiałeś opuścić swoich przyjaciół i rodzinę, aby po raz ostatni stanąć wśród nieumarłych. Taki jest los dotkniętych chorobą. Mając przed sobą obietnicę śmierci, jesteś zdeterminowany, by uczynić swój ostatni bastion jednym z rekordowych: zabezpieczyć więcej zapasów i zniszczyć więcej nieumarłych niż ktokolwiek wcześniej.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Ludzie są delikatni, rzadko kiedy udaje im się przetrwać długo wśród hord w pojedynkę. Na szczęście ta infekcja sprawia, że stajesz się kimś innym, kimś więcej. W miarę jak twoje człowieczeństwo będzie słabnąć, a choroba przybierze na sile, odkryjesz nowe ograniczenia i zdolności, o których nie wiedziałeś, że są zakopane głęboko w twoim DNA. Wykorzystaj swoje nowo odkryte umiejętności do poszukiwania broni i lekarstw lub materiałów, które możesz wykorzystać do ich produkcji.

Cechy gry:

  • Walcz z infekcją - W miarę jak infekcja mutuje twoje ciało, odkryj nowe i nieoczekiwane zdolności, które pozwolą ci spustoszyć hordy nieumarłych, zanim cię przytłoczą.
  • Eksploracja i rzemiosło - Przemierzaj stale zmieniający się krajobraz miasta, aby znaleźć materiały do produkcji nowych narzędzi, broni i lekarstw. Jeśli będziesz miał szczęście, znajdziesz lekarstwa, które pozwolą ci wędrować dłużej
  • Pętla Roguelike - Śmierć jest zapewniona, ale na tym historia się nie kończy. Wyrusz w podróż jako nowo zarażony ocalały, raz po raz, i tak w kółko, aż wszyscy staną do ostatecznej walki.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Merge
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)