Deus Ex Rozłam Ludzkości PL + DLC PS4

59,00 zł

Najniższa cena produktu 59,00 zł z dnia 30.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Akcja w Deus Ex Rozłam Ludzkości ma miejsce w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Bund Ludzkości oraz niesławnym ‘Incydencie Aug’ w Panchaea, przez który miliony ludzi poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W trakcie tych emocjonujących wydarzeń, różne frakcje szukają sposobów na manipulację ludźmi oraz opinią publiczną w temacie ulepszeń, by ukryć prawdę na temat tego, co się wydarzyło.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Square Enix
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Day One
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


Gdy społeczny i polityczny chaos sięgają już punktu krytycznego, wyposażony w super ulepszenia antyterrorysta agent Adam Jensen powraca do gry. Wzmocniony o kompletnie nowe ulepszenia które wzmacniają jego potężny arsenał, Jensen odwiedzi mnóstwo nowych miejsc, by odkryć prawdę ukrytą pod płaszczem konspiracji.

Wraz z jeszcze większą niż do tej pory liczbą decyzji do podjęcia w Deus Ex Rozłam Ludzkości, gracz będzie mógł w pełni doświadczyć niezwykłości Deus Ex.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Square Enix
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Day One

Referencje

Komentarze (0)