Lista produktów marki Harry Potter™

Istnieje wiele powodów, dla których dzieci fascynuje magia i tajemnicza atmosfera zestawów LEGO® Harry Potter. Oto pięć najczęstszych:

1. Dzieci mogą budować, wcielać się w różne role i na nowo przeżywać przygody z klasycznych scen filmowych.

2. Chłopcy i dziewczynki w każdym wieku mogą przenieść się do świata czarodziejów, który istnieje oddzielnie od zwykłego świata Mugoli™ (niemagicznych ludzi).

3. Zestawy zawierają zróżnicowaną kolekcję fascynujących postaci, które dzieci znają i z którymi mogą się identyfikować.

4. Dzieciom podoba się historia grupy przyjaciół z Hogwartu™, którzy współpracują ze sobą, by pokonać zło.

5. Każda misja daje dzieciom do dyspozycji magiczne moce i pozwala im poczuć się jak prawdziwi czarodzieje lub czarownice.

Jednym słowem zestawy LEGO Harry Potter to najlepszy sposób, by oczarować dzieci i miłośników Harry’ego Pottera w każdym wieku — bez względu na to, co podoba im się w tych modelach najbardziej.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
75948 LEGO® Harry Potter™ Wieża zegarowa na Hogwarcie™ 75948 LEGO® Harry Potter™ Wieża zegarowa na Hogwarcie™

75948 LEGO® Harry Potter™ Wieża zegarowa na Hogwarcie™

Cena 349,00 zł

Zwiedź kultowe miejsca z filmów o Harrym Potterze™ w zestawie Wieża zegarowa na Hogwarcie™! Dołącz do Harry’ego, Hermiony Granger™ i ich przyjaciół podczas wizyty w gabinecie Dumbledore’a, weź udział w lekcji obrony przed czarną magią lub zajrzyj do skrzydła szpitalnego i łazienki prefektów. Zmień godzinę na zegarze, by wybrać się na przygodę ze Zmieniaczem czasu. Nie zapomnij jednak wrócić na Bal Bożonarodzeniowy, by zobaczyć lodowe dekoracje i skorzystać z funkcji „tańca”. Model wypełniony jest bohaterami i detalami z filmów „Harry Potter i Więzień Azkabanu™” oraz „Harry Potter i Czara Ognia™”. Kto wejdzie do wieży, nie będzie miał już ochoty jej opuścić!

75957 LEGO® Harry Potter™ Błędny Rycerz™ 75957 LEGO® Harry Potter™ Błędny Rycerz™

75957 LEGO® Harry Potter™ Błędny Rycerz™

Cena 169,00 zł

Wybierz się razem z Harrym Potterem™ na zwariowaną, magiczną przejażdżkę Błędnym Rycerzem™ z klocków LEGO®. Ten ciekawy zestaw pozwala odtworzyć sceny z filmu „Harry Potter i Więzień Azkabanu™”. Otwórz boczny panel na zawiasach, by dostać się do wnętrza dwupiętrowego autobusu i załadować do środka kufer Harry'ego. Na piętrze jest mnóstwo miejsca do zabawy — podnieś dach i przekonaj się na własne oczy. Bilety wydaje Stan Shunpike, a Ernie Prang wciąż nie za dobrze radzi sobie z kierowaniem. Uważaj więc na łóżko, które ślizga się po podłodze tam i z powrotem, oraz na kołyszący się pod sufitem żyrandol — będzie trzęsło!

75967 LEGO® Harry Potter™ Zakazany Las: spotkanie Umbridge 75967 LEGO® Harry Potter™ Zakazany Las: spotkanie Umbridge

75967 LEGO® Harry Potter™ Zakazany Las: spotkanie Umbridge

Cena 119,00 zł

Czy uda Ci się nakłonić Dolores Umbridge™, by odwiedziła Zakazany Las z Harrym i Hermioną? W lesie rośnie magiczne drzewo, które otwiera się, ukazując ciekawą zawartość — latarnię, kość i nogę indyka. Gdy zbliżają się do niej dwa centaury, Umbridge blokuje je potężnym zaklęciem. Następnie pojawia się olbrzym Grawp, który podnosi Umbridge i podaje ją centaurom, a one uciekają galopem, zabierając ją z sobą. Czy uda Ci się znaleźć wyjście z mrocznego lasu?

75968 LEGO® Harry Potter™ Privet Drive 4 75968 LEGO® Harry Potter™ Privet Drive 4

75968 LEGO® Harry Potter™ Privet Drive 4

Cena 279,00 zł

Wybierz się w odwiedziny do domu Dursleyów przy ulicy Privet Drive 4, by dać się wciągnąć w wir magicznych emocji! Pod schodami znajduje się schowek, w którym sypia Harry Potter™, w pokoju Harry’ego na piętrze można spotkać Zgredka™, a po obróceniu pokrętła z komina wysypuje się masa listów z Hogwartu™. Podczas gdy Dudley, ciotka Petunia i wuj Vernon będą starali się powstrzymać ten kataklizm, pomóż Harry'emu uciec latającym Fordem Anglia wraz z Ronem!

76384 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zielarstwa 76384 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zielarstwa

76384 LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zielarstwa

Cena 109,00 zł

Otwórz okładkę książki z klocków, a natychmiast znajdziesz się w szklarni Hogwartu™, gdzie profesor Sprout przygotowuje się do rozpoczęcia lekcji zielarstwa. Weź z szafki księgę zaklęć i dołącz do Cedrica Diggory’ego i Neville’a Longbottoma™, by uczyć się o roślinach od opiekunki Hufflepuffu™. Podlej czarodziejskie rośliny, sprawdź grządkę z dyniami, a potem przesadź magiczną mandragorę — tylko nie zapomnij zatkać uszu!

76386 LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: pomyłka z eliksirem wielosokowym 76386 LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: pomyłka z eliksirem wielosokowym

76386 LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: pomyłka z eliksirem wielosokowym

Cena 79,00 zł

Przyrządź potężny eliksir wielosokowy, weź łyka i… zmień się! Razem z Harrym Potterem, Ronem Weasleyem i Hermioną Granger stwórz magiczny eliksir w hogwarckiej łazience i zobacz, jakie niespotykane rzeczy się wydarzą! W tym zestawie czeka na Ciebie wiele niespodzianek: tunel ukryty pod umywalką, wyjątkowa, złota rocznicowa minifigurka Harry’ego Pottera oraz dwie losowe płytki kart czarodziejów do zebrania.

76387 LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: spotkanie z Puszkiem 76387 LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: spotkanie z Puszkiem

76387 LEGO® Harry Potter™ Hogwart™: spotkanie z Puszkiem

Cena 149,00 zł

Pomóż Harry’emu Potterowi, Hermionie Granger i Ronowi Weasleyowi przemknąć się obok Puszka, ogromnego psa z trzema głowami. Potwór zaśnie, gdy usłyszy melodię graną na magicznej harfie, ale gdy się obudzi… od razu zaatakuje! Ucieknij przez klapę w podłodze, ale uważaj, bo wpadniesz prosto w macki diabelskich sideł! W zestawie są też inne niespodzianki: wyjątkowa, złota rocznicowa minifigurka Hermiony Granger i dwie losowe płytki kart czarodziejów.

76388 LEGO® Harry Potter™ Wizyta w wiosce Hogsmeade™ 76388 LEGO® Harry Potter™ Wizyta w wiosce Hogsmeade™

76388 LEGO® Harry Potter™ Wizyta w wiosce Hogsmeade™

Cena 299,00 zł

Wybierz się do wioski Hogsmeade™ razem z Harrym Potterem i Deanem Thomasem. Kup wykręcające buzię kwachy od pani Flume w cukierni Miodowe Królestwo, a potem udaj się na piętro i pomóż panu Flume’owi zrobić słodycze. Chce Ci się pić? Posmakuj piwa kremowego w pubie Pod Trzema Miotłami, gdzie profesor McGonagall i Madame Rosmerta gawędzą przy kominku. W komplecie jest wyjątkowa, złota rocznicowa minifigurka Rona Weasleya i cztery losowe płytki kart czarodziejów!

76389 LEGO® Harry Potter™ Komnata tajemnic w Hogwarcie™ 76389 LEGO® Harry Potter™ Komnata tajemnic w Hogwarcie™

76389 LEGO® Harry Potter™ Komnata tajemnic w Hogwarcie™

Cena 579,00 zł

Przeżyj wspaniałe przygody w dwóch najsłynniejszych pomieszczeniach Hogwartu! W Komnacie Tajemnic Harry Potter walczy z Tomem Riddle’em i ogromnym bazyliszkiem, a w Wielkiej Sali znajdują się Tiara Przydziału oraz inne magiczne akcesoria. Czekają tu na Ciebie wspaniałe emocje (i chochliki kornwalijskie!). W zestawie są też niespodzianki: wyjątkowa, złota rocznicowa minifigurka Voldemorta i sześć losowych płytek kart czarodziejów.