Lista produktów marki LEGO Marvel

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
76140 LEGO® Marvel Super Heroes Mech Iron Mana 76140 LEGO® Marvel Super Heroes Mech Iron Mana

76140 LEGO® Marvel Super Heroes Mech Iron Mana

Cena 45,00 zł

Pomóż Iron Manowi obronić świat przed złoczyńcami i najeźdźcami z kosmosu! Potrzebujesz więcej mocy? Posadź opancerzonego Avengersa za sterami mecha Iron Mana! Nic nie powstrzyma ogromnego, potężnego, mechanicznego Iron Mana… Możesz iść, gdzie chcesz! Schwytać wszystko, co chcesz! Nic nie stanie Ci na drodze.

76168 LEGO® Marvel Super Heroes Opancerzony mech Kapitana Ameryki 76168 LEGO® Marvel Super Heroes Opancerzony mech Kapitana Ameryki

76168 LEGO® Marvel Super Heroes Opancerzony mech Kapitana Ameryki

Cena 39,00 zł

W walce z czarnymi charakterami Kapitan Ameryka polega na swojej nadludzkiej prędkości i wytrzymałości. Pomóż mu stać się jeszcze większym i potężniejszym, sadzając go w kokpicie mecha. Maszyna ma ruchome ręce i nogi, a w dłoni ściska mocno ogromną, niezniszczalną tarczę, którą można także zawiesić na plecach mecha, aby uwolnić obie ręce.

76169 LEGO® Marvel Super Heroes Opancerzony mech Thora 76169 LEGO® Marvel Super Heroes Opancerzony mech Thora

76169 LEGO® Marvel Super Heroes Opancerzony mech Thora

Cena 39,00 zł

Połącz siły z potężnym i szybkim jak błyskawica Thorem, który walczy z wrogami z całej galaktyki! Teraz możesz posadzić go za sterami mecha, dzięki któremu ten superwojownik urośnie jeszcze bardziej! Mech ma ruchome ręce i nogi, a do tego wymachuje potężnym młotem, więc możesz bawić się w odtwarzanie filmowych scen albo urządzić walki z innymi mechami ze swojej kolekcji.

76186 LEGO® Marvel Super Heroes Helikopter Czarnej Pantery 76186 LEGO® Marvel Super Heroes Helikopter Czarnej Pantery

76186 LEGO® Marvel Super Heroes Helikopter Czarnej Pantery

Cena 89,00 zł

Ruszaj do finałowej walki helikopterem Czarnej Pantery. Cztery ruchome skrzydła tej przypominającej ważkę maszyny możesz ustawić do przodu, do tyłu, w górę albo w dół, by wykonywać ryzykowne manewry z maksymalną prędkością. Uważaj na blaster wojownika Chitauri! Odpowiedz ogniem z miotaczy klocków na helikopterze. Podnieś kokpit, by zmienić pilota: za sterami może siąść Czarna Pantera albo jego siostra Shuri. Potem wznieś się z powrotem w powietrze w najlepszym bojowym statku powietrznym Wakandy.