Lista produktów marki LEGO Super Mario

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
71360 LEGO® Super Mario  Przygody z Mario — zestaw startowy 71360 LEGO® Super Mario  Przygody z Mario — zestaw startowy

71360 LEGO® Super Mario Przygody z Mario — zestaw startowy

Cena 219,00 zł

Sięgnij po zestaw LEGO Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy i zobacz, jak LEGO® Mario™ reaguje w rzeczywistym świecie. Zbuduj pierwszy poziom i pomóż Mario pozbierać monety. Możesz zakręcić się na platformie… jeśli nie spadniesz! Możesz też polatać na chmurce. Zarób dodatkowe monety i supergwiazdę dzięki pytajnikowemu blokowi. Wskocz na Goombę i przydepcz plecy Bowserowi Jr., aby zarobić monety. Możesz konkurować z przyjaciółmi, a potem zbudować wszystko od nowa, aby przygotować nowe wyzwania!

71368 LEGO® Super Mario Toad szuka skarbu — zestaw rozszerzający 71368 LEGO® Super Mario Toad szuka skarbu — zestaw rozszerzający

71368 LEGO® Super Mario Toad szuka skarbu — zestaw rozszerzający

Cena 329,00 zł

Połącz ten zestaw dodatkowy ze swoim zestawem LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy i wyrusz na poszukiwanie skarbu! Pomóż LEGO® Mario™ (figurka nie jest częścią zestawu) przejść przez platformy zjazdowe i obrotowe oraz przedostać się na drugą stronę mostu. Podczas swojej przygody poznasz Toada i Toadette oraz zmierzysz się z Cheep Cheepami i Goombą. Zwiedź wioskę Toadów w poszukiwaniu bloków z cyframi 1, 2 i 3, a gdy już je znajdziesz, wskocz na nie w odpowiedniej kolejności, aby zdobyć bonusowe monety!

71371 LEGO® Super Mario Helikopterowy Mario — dodatek 71371 LEGO® Super Mario Helikopterowy Mario — dodatek

71371 LEGO® Super Mario Helikopterowy Mario — dodatek

Cena 44,00 zł

Uwaga, nadciąga Helikopterowy Mario, więc przygotuj się na niezły odlot! Przebierz figurkę LEGO Mario™ (brak w komplecie) w specjalne spodnie i czapeczkę ze śmigłem. Helikopterowy kostium pozwala figurce LEGO Mario latać i zbierać monety, a przy tym wydawać zupełnie nowe odgłosy. Czeka Cię mnóstwo podniebnych przygód, bo teraz cały Twój pokój może się zmienić w wielki poziom gry LEGO Super Mario™!

71387 LEGO® Super Mario  Przygody z Luigim — zestaw startowy 71387 LEGO® Super Mario  Przygody z Luigim — zestaw startowy

71387 LEGO® Super Mario Przygody z Luigim — zestaw startowy

Cena 219,00 zł

Sięgnij po ten ekscytujący zestaw startowy, aby wejść do świata LEGO® Super Mario™ lub go rozbudować! Zobacz, jak LEGO® Luigi™ zareaguje na Pink Yoshiego, Boom Booma i Bone Goombę na poziomach, które zbudujesz. Możesz wirować, huśtać się i latać — Twoim celem jest zebranie monet. Pamiętaj, że pytajnikowy blok daje Ci moc supergwiazdy! Bawiąc się z kolegą, koleżanką albo kimś z rodziny możesz połączyć się z figurką LEGO® Mario™ tej osoby - wspólna zabawa jest super, a do tego pozwala zdobyć dodatkowe monety!