Lista produktów marki NINJAGO

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
71709 LEGO® NINJAGO® Wyścigówki Jaya i Lloyda 71709 LEGO® NINJAGO® Wyścigówki Jaya i Lloyda

71709 LEGO® NINJAGO® Wyścigówki Jaya i Lloyda

Cena 119,00 zł

Kto zwycięży w Wyścigu Pięciu Miliardów w grze Wspaniałe Imperium i wygra cenną Key-Tanę? Połącz siły z Cyfrowym Jayem i Cyfrowym Lloydem, by odebrać szanse szczuropodobnemu Hausnerowi. Dodaj gazu, by Hausner na swojej deskolotce został daleko w tyle za latającym ścigaczem Cyfrowego Jaya i motocyklem wyścigowym Cyfrowego Lloyda. Niecne Szczury rozpoczęły pościg! W tym wyścigu stawką jest przetrwanie. Czy bohaterom ninja uda się zatryumfować?

71752 LEGO® NINJAGO® Podwodny śmigacz ninja 71752 LEGO® NINJAGO® Podwodny śmigacz ninja

71752 LEGO® NINJAGO® Podwodny śmigacz ninja

Cena 179,00 zł

Przygotuj się na nieprzerwane morskie przygody inspirowane najnowszym sezonem serialu NINJAGO® i zobacz, jak nurek Cole i nurek Jay walczą ze strażnikami głębin w podwodnym śmigaczu ninja. Ten pojazd 2 w 1 potrafi poruszać się po lądzie, ale można go również przekształcić w łódź podwodną, aby badać morskie odmęty. Odczep drona od pojazdu i miej oko na natrętnych strażników! Musisz zdobyć amulet fal, aby ocalić miasto NINJAGO przed ogromną falą!

71753 LEGO® NINJAGO® Atak smoka ognia 71753 LEGO® NINJAGO® Atak smoka ognia

71753 LEGO® NINJAGO® Atak smoka ognia

Cena 219,00 zł

Razem z ninja dosiądź przerażającego smoka i leć stawić czoła złemu Wyplashowi! Wskocz na siodło i wzbij się w powietrze, a potem zaatakuj upiornego generała szkieletów, spadając na niego jak grom z jasnego nieba. Zdobądź Miecz Ognia i pochwal się limitowaną złotą minifigurką Nyi w wersji Legacy, stworzoną z okazji 10. urodzin zestawów LEGO® NINJAGO®.

71755 LEGO® NINJAGO® Świątynia Bezkresnego Morza 71755 LEGO® NINJAGO® Świątynia Bezkresnego Morza

71755 LEGO® NINJAGO® Świątynia Bezkresnego Morza

Cena 499,00 zł

Daj głębokiego nura do wody i przygotuj się na emocjonujące bitwy w Świątyni Bezkresnego Morza z najnowszego sezonu serialu NINJAGO®! Połącz siły z nurkiem Kaiem i NRG Nyą, aby zmierzyć się z Księciem Kalmaarem i jego niebezpiecznymi strażnikami głębin w ich tajnej kryjówce. Uważaj na pułapki i miotacze, i postaraj się nie obudzić potężnego węża morskiego! Musisz ocalić miasto NINJAGO przed potopem!