Lista produktów marki Star Wars™

category_39.jpg

Wyrusz w podróż przez kultową Galaktykę LEGO® Star Wars. Mamy dla Ciebie stale uzupełnianą gamę tematycznych zestawów oraz realistyczne figurki do zbudowania. Młodzi fani serii Gwiezdne Wojny z radością dadzą się porwać kreatywnej zabawie i będą odtwarzać niezapomniane sceny z przebojowych filmów i seriali spod znaku Star Wars. Mogą też wymyślać i odgrywać własne scenariusze starć dobra ze złem w stylu LEGO.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
75256 LEGO® Star Wars™ Wahadłowiec Kylo Rena™ 75256 LEGO® Star Wars™ Wahadłowiec Kylo Rena™

75256 LEGO® Star Wars™ Wahadłowiec Kylo Rena™

Cena 559,00 zł

Przemierzaj galaktykę osobistym wahadłowcem Kylo Rena. Statek jest wyposażony we wszystko, czego tylko przywódca Najwyższego Porządku mógłby chcieć, w tym składane skrzydła oraz sprężynowe działka do odstraszania tych natrętnych bojowników Ruchu Oporu! W kokpicie znajdzie się też miejsce dla jego budzącej grozę załogi, Rycerzy Ren. W tym niezwykłym zestawie znajdziesz również generała Pryde'a, żołnierza Sithów oraz szturmowca Najwyższego Porządku, więc od razu możesz ruszać do walki!

75257 LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™ 75257 LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™

75257 LEGO® Star Wars™ Sokół Millennium™

Cena 699,00 zł

Przemierzaj galaktykę wraz z Finnem, Chewbaccą, Lando Calrissianem, Boolio, C-3PO, R2-D2 i D-O na pokładzie legendarnego Sokoła Millennium. Podobnie jak jego pierwowzór z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, statek swoje najlepsze czasy ma już za sobą... ale nadal potrafi pokonać trasę na Kessel w 12 parseków... chyba. Tak więc podnieś rampę, przejmij stery i ruszaj w pełen przygód rejs po świecie LEGO® Star Wars™!

75266 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™ 75266 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

75266 LEGO® Star Wars™ Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

Cena 79,00 zł

Wstąp w szeregi Najwyższego Porządku i poprowadź żołnierzy Sithów do walki z zestawem bitewnym LEGO® Star Wars™! Rozdaj żołnierzom miotacze na klocki. Zamocuj blaster z przodu pojazdu, by móc w każdej chwili otworzyć ogień. Pędź na wrogie terytorium i zaatakuj z powietrza, zrzucając żołnierzy z plecakami odrzutowymi. Czy ktoś zdoła Cię powstrzymać?

75270 LEGO® Star Wars™ Chatka Obi-Wana 75270 LEGO® Star Wars™ Chatka Obi-Wana

75270 LEGO® Star Wars™ Chatka Obi-Wana

Cena 139,00 zł

Uwaga, młodzi rycerze Jedi! Dołączcie do Luke’a Skywalkera, który w domu Obi-Wana na pustynnej planecie Tatooine trenuje, by zostać mistrzem Jedi. Poćwicz walkę mieczem świetlnym z robotem treningowym. Zobacz hologram z wiadomością od Księżniczki Lei, który wyświetla R2-D2. Pamiętaj o obserwacji okolicy przez makrolornetkę, bo tuskeńscy rabusie mogą pojawić się w każdej chwili!

75276 LEGO® Star Wars™ Hełm szturmowca™ 75276 LEGO® Star Wars™ Hełm szturmowca™

75276 LEGO® Star Wars™ Hełm szturmowca™

Cena 279,00 zł

Odtwórz groźny wygląd szturmowca z „Gwiezdnych wojen™”, budując jego hełm z kolekcjonerskiego zestawu dekoracyjnego LEGO®. Uchwyć charakterystyczny kształt i detale hełmu złożonego z klocków LEGO ozdobionych szczegółowymi naklejkami. Do tego zadania potrzebne Ci będą iście elitarne umiejętności. A gdy skończysz, możesz dumnie ustawić swoje dzieło w domu, biurze lub dowolnym innym miejscu w galaktyce.

75284 LEGO® Star Wars™ Statek transportowy Rycerzy Ren™ 75284 LEGO® Star Wars™ Statek transportowy Rycerzy Ren™

75284 LEGO® Star Wars™ Statek transportowy Rycerzy Ren™

Cena 329,00 zł

Niebezpieczeństwo! Rycerze Ren ścigają Rey swoim transportowcem! Ten niesamowity pojazd ślizga się tuż nad ziemią z prędkością błyskawicy, a rycerze w kokpicie mają świetny widok na wszystkie strony. Ukryj się, by nie trafili Cię pociskiem ze sprężynowego działka! Na szczęście Rey ma swój miecz świetlny, więc może przypuścić kontratak na uzbrojonych po zęby Rycerzy Ren! Musisz wytężyć wszystkie moce Jedi, by nie dać się złapać tym czarnym charakterom!

75295 LEGO® Star Wars™  Mikromyśliwiec Sokół Millennium™ 75295 LEGO® Star Wars™  Mikromyśliwiec Sokół Millennium™

75295 LEGO® Star Wars™ Mikromyśliwiec Sokół Millennium™

Cena 45,00 zł

Wzywamy bohaterów Ruchu Oporu! Zbuduj mikromyśliwiec Sokół Millennium, by razem z Hanem Solo wyruszyć w niebezpieczne misje. Siądź za sterami i startuj! Działka na klocki odpędzą okręty Imperium, a Han obroni się ręcznym blasterem. Później włącz hipernapęd, aby na pełnym gazie uciec w bezpieczne miejsce.

75299 LEGO® Star Wars™ Kłopoty na Tatooine™ 75299 LEGO® Star Wars™ Kłopoty na Tatooine™

75299 LEGO® Star Wars™ Kłopoty na Tatooine™

Cena 139,00 zł

Pędź przez tatooińską pustynię razem z Dzieckiem na niesamowitym ścigaczu Mandalorianina! Pustynia skrywa jednak wiele niebezpieczeństw, więc uważaj! Połącz siły z tuskeńskim rabusiem w jego kryjówce. Znajdziesz tam przydatną broń, taką jak balista oraz kij gaffi. Mandalorianin także ma przy sobie broń: ciężki karabin blasterowy i pistolet blasterowy. Jeśli będziesz współpracować z bohaterami, na pewno pokonasz wroga!

75301 LEGO® Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera 75301 LEGO® Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera

75301 LEGO® Star Wars™ Myśliwiec X-Wing™ Luke'a Skywalkera

Cena 229,00 zł

Przygotuj się do szturmu wraz z Lukiem Skywalkerem za sterami jego kultowego X-winga! Koniecznie weź na pokład wiernego R2-D2, a potem zajmij miejsce w kokpicie. Odpal silnik i startuj. Później ustaw skrzydła w położeniu bojowym i ostrzelaj imperialne okręty z działka. Po bitwie wróć szybko do bazy Rebelii — trzeba uczcić zwycięstwo!

75302 LEGO® Star Wars™ Imperialny wahadłowiec™ 75302 LEGO® Star Wars™ Imperialny wahadłowiec™

75302 LEGO® Star Wars™ Imperialny wahadłowiec™

2021-03-03
Cena 379,00 zł

Dołącz do Dartha Vadera na pokładzie imperialnego wahadłowca i przeżyj przygody w klasycznym stylu „Gwiezdnych Wojen™”! Pomóż oficerowi Imperium usiąść w kokpicie i wystartować tym eleganckim pojazdem transportowym. Opuść skrzydła do lotu i ostrzelaj statki Rebeliantów miotaczem klocków. Złap Luke'a Skywalkera i wróć na Gwiazdę Śmierci. Kto wygra pojedynek między Jedi Lukiem a Lordem Sithów Vaderem? To Ty zdecydujesz!