Lista produktów marki Technic

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
42105 LEGO® Technic Katamaran 42105 LEGO® Technic Katamaran

42105 LEGO® Technic Katamaran

Cena 169,00 zł

Myślisz, że masz zadatki na mistrza żeglarskich wyścigów? Zbuduj katamaran z zestawu LEGO® Technic i sprawdź swoje umiejętności — ta zabawka naprawdę unosi się na wodzie! Ten zaprojektowany do szybkiego pływania model ma funkcje, które dadzą Ci przewagę nad konkurentami. Ustaw żagle, a potem za pomocą mieczy ustabilizuj kurs katamaranu. Gdy zapragniesz nowych morskich przygód, możesz przerobić ten model na pływającą motorówkę wyścigową.

42106 LEGO® Technic Furgonetka i motocykl kaskaderski 42106 LEGO® Technic Furgonetka i motocykl kaskaderski

42106 LEGO® Technic Furgonetka i motocykl kaskaderski

Cena 189,00 zł

Trudno o lepszy test szybkości, umiejętności i precyzji. Odciągnij motocykl w tył i puść, by popędził w stronę pochylni. Maszyna wzniesie się w powietrze i przeleci przez płonącą obręcz. To się nazywa brawura! Później możesz zmienić ustawienie pochylni tak, by znów stała się przyczepą na motocykl i zaczepić ją do haka pickupa. Masz ochotę na nowe wyzwanie? Model Furgonetka i motocykl kaskaderski z zestawu LEGO® Technic możesz przerobić na czadowego stadionowego pickupa.

42122 LEGO® Technic Jeep® Wrangler 42122 LEGO® Technic Jeep® Wrangler

42122 LEGO® Technic Jeep® Wrangler

Cena 219,00 zł

Masz ochotę wybrać się w teren za kierownicą wspaniałego Jeepa® Wranglera? Świat stoi otworem, bo ten potężny SUV poradzi sobie w każdym terenie. Budując własnego Jeepa Wranglera w wersji LEGO® Technic, dokładnie zapoznasz się z funkcjami tego modelu, który wygląda zupełnie jak oryginał — na jego obraz składa się zawieszenie z ogromnym skokiem, terenowe opony i klasyczna atrapa z siedmioma szczelinami.

42123 LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ 42123 LEGO® Technic McLaren Senna GTR™

42123 LEGO® Technic McLaren Senna GTR™

Cena 219,00 zł

Najszybszy. Najmocniejszy. Zdumiewająco piękny. McLaren Senna GTR™ to prawdziwa ikona toru wyścigowego. Teraz i Ty możesz zbudować własną, realistyczną replikę tego niesamowitego auta w wersji LEGO® Technic. Poznaj jego autentyczne funkcje i piękne detale konstrukcyjne, a potem umieść swój model na półce, by przyciągnąć uwagę wszystkich gości.