Czytaj z Albikiem Książka Ciało człowieka

59,00 zł
Brutto

Zestawy Czytaj z Albikiem, to na tyle uniwersalny produkt, że zainteresuje nie tylko małe dzieci, ale również te nieco starsze, a także dorosłych. Książki oparte są na innowacyjnej i unikatowej metodzie nauki, dzięki której można zdobyć wiele ciekawych informacji, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Seria
Czytaj z Albikiem
Kategoria wiekowa
7-99
Stan
Nowy
Wersja językowa
Polska
Kategoria
Książki
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


Zestawy Czytaj z Albikiem, to na tyle uniwersalny produkt, że zainteresuje nie tylko małe dzieci, ale również te nieco starsze, a także dorosłych. Książki oparte są na innowacyjnej i unikatowej metodzie nauki, dzięki której można zdobyć wiele ciekawych informacji, jednocześnie świetnie się bawiąc. Cała zabawa polega na tym, aby za pomocą specjalnego pióra dotknąć piktogramu, tekstu lub rysunku, a z głośnika usłyszysz odpowiednią informację. Może to być informacja słowna, dźwięk, melodia, albo muzyka z tekstem. Zestawy Czytaj z Albikiem pozwalają na poszerzanie wiedzy w sposób nietuzinkowy, angażujący nie tylko zmysł wzroku, jak to mam miejsce w przypadku tradycyjnych książek, ale także zmysł słuchu. Dodatkowo te interaktywne książki pomagają w rozwoju koordynacji ruchowej dziecka. Elektroniczne pióro Albik za każdym razem odkrywa coś nowego.

Interaktywna książka Ciało człowieka -
posiadająca wiele walorów edukacyjnych lektura wprowadzi cię w świat anatomii i pokaże jak funkcjonuje ludzki organizm. Podczas zabawy z interaktywną książeczką Ciało człowieka towarzyszy nam miły ufoludek Prokuś, który przybył na Ziemię, aby poznać interesujące i tajemnicze ludzkie ciało. Ciekawe ilustracje zachęcają dzieci do odkrywania poszczególnych układów organizmu. Oprócz tego w książce można znaleźć wiele przydatnych ciekawostek i dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie. Naukę urozmaicają quizy i zadania do wykonania. W środku znajdziemy prawie 2000 dźwięków i tekstów.  Ta książka zainteresuje nie tylko młodych pasjonatów prahistorii, ale również osoby dorosłe.

Książka ta działa tylko z mówiącym piórem Albik. Pióro sprzedawane jest oddzielnie.

Dane

Kategoria wiekowa
7-99
Stan
Nowy
Wersja językowa
Polska
Kategoria
Książki

Referencje