• Nowy

Neversong Collector's Edition PS4

189,00 zł
Brutto

Przed opracowaniem swojego pierwszego komercyjnego dzieła, czyli ciepło przyjętego Pinstripe’a, Thomas Brush zaprojektował nieskomplikowaną, darmową produkcję Coma! Opisywana tutaj gra Neversong jest jej rozbudowaną wersją.

Seria
Edycje Kolekcjonerskie
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Avance Discos
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska
Data premiery
2022-01-21
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


W Neversong gracze wcielają się w Pete'a, który zapadł w długotrwałą śpiączkę. Po przebudzeniu bohater ze smutkiem odkrywa, że jego siostra zaginęła w zagadkowych okolicznościach. Protagonista wyrusza więc w podróż przez oniryczną krainę – w trakcie tej niebezpiecznej przeprawy gracze mają okazję poznać jego pełną tajemnic przeszłość.

Neversong jest platformową grą akcji, wzbogaconą o elementy przygodowe. Wydarzenia, w jakich bierzemy udział w trakcie zabawy, są prezentowane z boku. Na odwiedzenie czeka dziesięć lokacji (mowa tak o sielankowych pejzażach łąk czy górskich szczytach, jak i o miejscach rodem z sennych koszmarów), gdzie rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z przeciwnikami. Nie brakuje również sekcji zręcznościowych oraz możliwości prowadzenia rozmów z postaciami neutralnymi, które nierzadko rzucają nowe światło na opowiedzianą przez twórców historię.

Neversong może się pochwalić dwuwymiarową grafiką wysokiej jakości, budzącą skojarzenia ze sferą wizualną gry Hollow Knight; jej dopełnieniem jest fortepianowy soundtrack.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Avance Discos
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje