Dragon Ball Z Kakarot + A New Power Awakens Set PL SWITCH

229,00 zł
Brutto

Przeżyj historię Goku i innych Z Fighterów w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poza epickimi bitwami, doświadcz życia w świecie DRAGON BALL Z, walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Goku, Gohanem, Vegetą i innymi.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Bandai Namco
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 22 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 22 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,40 zł .


Odkrywaj nowe obszary i przeżywaj przygody w miarę postępów w fabule i nawiązuj potężne więzi z innymi bohaterami z uniwersum DRAGON BALL Z.

Wersja na Nintendo Switch zawiera zestaw "A NEW POWER AWAKENS SET", w którym znajdują się 2 epizody Boss Battle.

Cechy:

  • Przeżyj historię Dragon Ball Z, od przybycia Raditza do ostatecznej walki z Buu. Przeżyj epickie wydarzenia i lekkie misje poboczne, w tym nigdy wcześniej niewidziane momenty fabularne, które po raz pierwszy odpowiadają na palące pytania związane z Dragon Ball.
  • Rozegraj kultowe bitwy w Dragon Ball Z na skalę niespotykaną nigdzie indziej. Walcz na rozległych polach bitew z niszczalnym otoczeniem i przeżyj epickie bitwy z bossami (Raditz, Frieza, Cell, Buu itd...). Zwiększaj swój poziom mocy dzięki mechanice RPG i staw czoła wyzwaniom.
  • Nie walcz tylko jako Z Fighters. Żyj jak oni! Wędkuj, lataj, jedz, trenuj i walcz na drodze przez sagi DRAGON BALL Z, zaprzyjaźniając się i budując relacje z masywną obsadą postaci DRAGON BALL.
  • W darmowej aktualizacji, będziesz mógł również odblokować następującą zawartość: Nowe sub-zadania: poprzez ukończenie tych nowych sub-zadań odblokujesz Gotenksa i Vegito. Poziom Trudności: Do gry zostaną dodane poziomy trudności, gracze będą mogli wybrać odpowiedni z nich

Dane

Gatunek
Bijatyka
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Bandai Namco
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje