Two Point Campus Enrolment Edition SWITCH

169,00 zł
Brutto

Zbuduj swój uniwersytet, na swój sposób!

Nadszedł czas, aby postawić akademię na głowie! Masz w sobie tęsknotę za nauką? A może po prostu chcesz zbudować edukacyjne arcydzieło? Kampus jest pełen nowych kreatywnych narzędzi, które pomogą Ci zbudować uniwersytet Twoich marzeń.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Two Point Campus [Enrolment Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Rozkładaną mapę kampusu
  • Prospekt Uniwersytetu
  • Bonusowy pakiet DLC Two Point (Two Point Campus & Two Point Hospital)

Po raz pierwszy możesz budować na świeżym powietrzu, tworząc swój własny, zachwycająco edukacyjny kampus, mieszczący najlepsze obiekty dydaktyczne w kraju. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy postawić każde drzewo, możesz zbudować uniwersytet, jakiego pragniesz.

Wytyczaj ścieżki za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi. Zasadź wspaniałe kolekcje roślin na świeżym powietrzu. Stawiaj ławki, fontanny, rzeźby, żywopłoty - a nawet płoty. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i stan konta bankowego w grze).

Nie to, co zwykle

Ale, oczywiście, nie byłoby gry Two Point bez twistu. Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County mają do wyboru szereg dzikich i wspaniałych kursów: od Szkoły Rycerskiej (hej, wszyscy musimy nauczyć się joustingu w pewnym momencie naszego życia), do śliniącej się Gastronomii, gdzie twoi studenci będą budować przepyszne mikstury, takie jak gigantyczne pizze i ogromne placki.

Cechy:

  • Zbuduj swój uniwersytet na swój sposób! - Nadszedł czas, aby postawić akademię na głowie! Masz tęsknotę za nauką? A może po prostu chcesz zbudować edukacyjne arcydzieło? Campus jest pełen nowych kreatywnych narzędzi, które pomogą ci zbudować uniwersytet twoich marzeń. Po raz pierwszy możesz budować na świeżym powietrzu, tworząc swój własny kampus edukacyjny, mieszczący najlepsze obiekty dydaktyczne w kraju. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy postawić każde drzewo, możesz zbudować uniwersytet, jakiego pragniesz. Wytyczaj ścieżki za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi. Zasadź wspaniałe kolekcje roślin na zewnątrz. Stawiaj ławki, fontanny, rzeźby, żywopłoty - a nawet płoty. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i stan konta bankowego w grze). Nie to, co zwykleAle, oczywiście, nie byłoby gry Two Point bez twista. Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County korzystają z szerokiej gamy dzikich i wspaniałych kursów: od Szkoły Rycerskiej (hej, wszyscy musimy nauczyć się joustingu w pewnym momencie naszego życia), do śliniącej się Gastronomii, gdzie Twoi studenci będą budować przepyszne mikstury, takie jak gigantyczne pizze i ogromne placki.
  • Rok akademicki... już trwa! - Skorzystaj z okazji, aby spędzić więcej czasu z małymi ludźmi z Twojej uczelni. Rok akademicki zaczyna się od przerwy letniej, co daje Ci wystarczająco dużo czasu, aby wszystko wyglądało świetnie, zanim wprowadzą się studenci. Buduj biblioteki, zatrudniaj najlepszych pracowników (od ekscentrycznych profesorów po szalonych badaczy), wyposaż swój kampus w najlepsze kursy i obserwuj, jak potencjał akademicki Twoich studentów zostaje uwolniony!
  • Kształtowanie przyszłości - Ale w Two Point Campus nie tylko ciężko pracujesz. Poznaj swoich studentów, zbadaj ich indywidualne osobowości, pragnienia i potrzeby. Zadbaj o ich zadowolenie dzięki klubom, stowarzyszeniom, koncertom. Otocz ich przyjaciółmi, pomóż im rozwijać relacje, zapewnij im opiekę duszpasterską i upewnij się, że mają odpowiednią ilość radości życia, aby rozwinąć się w niesamowite jednostki, które będą dumne z dziedzictwa Twojej uczelni.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SEGA
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)