• Nowy

NieR Automata The End of YoRHa Edition SWITCH

179,00 zł
Brutto

NieR:Automata The End of YoRHa Edition to nowa wersja wielokrotnie nagradzanego postapokaliptycznego RPG akcji NieR:Automata, który osiągnął głęboko zakorzenioną popularność na całym świecie i właśnie pojawia się na Nintendo Switch.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Square Enix
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Data premiery
2022-10-06
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 17 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,40 zł .


NieR: Automata The End of YoRHa Edition zawiera:

  • Gra główna:NieR: Automata
  • DLC: 3C3C1D119440927

Odległa przyszłość...

Najeźdźcy z innego świata atakują bez ostrzeżenia, uwalniając nowy rodzaj zagrożenia: broń znaną jako "maszynowe formy życia". W obliczu tego nieprzezwyciężonego zagrożenia ludzkość zostaje wyparta z Ziemi i znajduje schronienie na Księżycu. Jako 2B, członek nowo zorganizowanych androidalnych sił wojskowych YoRHa, gracze zanurzą się w zaciekłej walce o odzyskanie planety.

Poznaj porywającą historię, która wykracza poza prostą rozrywkę i rozwija się dzięki gatunkowej mieszance akcji w pięknym, opustoszałym, otwartym świecie, wzbudzając szeroki wachlarz emocji. 

Cechy gry:

  • Pełne akcji bitwy - Gracze będą przełączać się między używaniem ataków wręcz i dystansowych w walce z hordami wrogów i wymagającymi bossami na różnych mapach w otwartym terenie. Ścisłe sterowanie i niezwykle płynna walka są łatwe do opanowania dla nowicjuszy, a jednocześnie oferują mnóstwo głębi dla bardziej doświadczonych graczy. Wykonuj szybkie akcje bojowe łącząc lekkie i ciężkie ataki i przełączaj się między arsenałem broni, jednocześnie unikając wrogów z szybkością i stylem.
  • Piękny, opustoszały, otwarty świat - Gra płynnie łączy w sobie zapierające dech w piersiach widoki i lokacje bez konieczności ładowania obszaru. Środowiska są renderowane w 60 klatkach na sekundę i zawierają mnóstwo zadań pobocznych oprócz głównej linii fabularnej.
  • Mistrzowsko opracowana fabuła i postacie - NieR: Automata opowiada historię androidów 2B, 9S i A2 oraz ich zaciekłej walki o odzyskanie napędzanej przez maszyny dystopii opanowanej przez potężne bronie znane jako formy życia maszyn.
  • Elementy gry RPG - gracze będą zdobywać różne rodzaje broni, awansować w walce, uczyć się nowych umiejętności bojowych i dostosowywać wyposażenie do swojego stylu gry.
  • Wykorzystaj system wsparcia kapsuł do pomocy w bitwie i poza nią - kapsuły mogą atakować wroga zarówno w trybie ręcznym, jak i w trybie blokady. Mogą też pomagać poza walką, np. pozwalając graczowi szybować w powietrzu. Pody mogą być ulepszane w trakcie gry, a ulepszenia obejmują nowe metody i warianty ataku.
  • Tryb automatyczny dostępny dla początkujących - początkujący gracze mogą wybrać tryb automatyczny, aby ułatwić sobie ataki i uniki.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Square Enix
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)