• Nowy

UFC Personal Trainer (Move) PS3

59,00 zł
Brutto

UFC Personal Trainer jest grą sportową wykorzystującą licencję Ultimate Fighting Championship wyprodukowaną przez Heavy Iron Studios i wydaną przez THQ w czerwcu 2011 roku na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. W odróżnieniu od wcześniejszych odsłon UFC, Personal Trainer jest programem treningowym dla osób, które chciałyby ćwiczyć przed ekranem telewizora.

Seria
PlayStation 3
Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Move
Wymagane
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


Zabawę zaczynamy od podania swoich wymiarów, wieku i wagi. Następnie musimy przejść test, który polega na wykonaniu jak największej liczby brzuszków, pompek i pajacyków w ciągu jednej minuty oraz zmierzeniu sobie pulsu po wszystkim. Na tej podstawie gra próbuje dobrać dla nas odpowiedni poziom trudności spośród trzech dostępnych. Jeśli ktoś uważa, że automat źle ocenił jego możliwości, zawsze może przestawić stopień ręcznie. Jest to dość istotne, ponieważ im wyższy level ustawimy, tym więcej powtórzeń danej czynności trzeba będzie wykonać w trakcie ćwiczenia, a przeskok między każdym poziomem jest całkiem spory. Dodatkowo możemy także wybrać czy chcemy korzystać z dodatkowych obciążeń i akcesoriów.

Do naszej dyspozycji oddano kilka trybów rozgrywki. Deweloperzy przygotowali kilka zestawów ćwiczeń z Markiem DellaGrotte, Gregiem Jacksonem oraz Javierem Mendezem. Każdy z tych panów ma przypisanych w swojej szkółce dwanaście charakterystycznych dla siebie czynności. Oprócz tego w menu głównym znajdziemy dodatkowe aktywności: trening nastawiony na walkę, podnoszenie opony czy uderzanie gruszki w odpowiednim tempie. Najważniejsze jest jednak podjęcie się próby zaliczenia długofalowego programu. Mamy do wyboru 30 lub 60-dniowy, ukierunkowany pod jeden z trzech celów: zgubienie wagi, poprawa muskulatury albo wytrzymałości.

Personal Trainer automatycznie ustala terminarz i rozpisuje ćwiczenia na kolejne dni. Posiadacze Xboksa 360 ćwiczyć mogą przy pomocy kontrolera ruchowego Kinect, właściciele PlayStation 3 korzystają z PS Move, z kolei gracze z konsolą Wii pod telewizorem ruchy wykonują używając do tego wiilota. Oprawa graficzna w UFC Personal Trainer stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, podobnie zresztą jak sfera audio. Gracze co jakiś czas mogą usłyszeć wskazówki trenerów, jednak tylko w języku angielskim.

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Move
Wymagane

Referencje

Komentarze (0)