• Nowy

Battlefield 3 PS3

79,00 zł
Brutto

Battlefield 3 (w skrócie BF3) to pierwoszoosobowa strzelanina wyprodukowana przez szwedzkie studio DICE i wydana przez Electronic Arts w październiku 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Battlefield 3 jest bezpośrednim sequelem „dwójki”, wydanej w 2005 roku wyłącznie na komputery klasy PC.

Seria
PlayStation 3
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS3
Wersja językowa
Polska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Produkcja Szwedów przenosi gracza do 2014 roku. Głównym bohaterem gry jest sierżant Henry „Black” Blackburn, dowodzący pięcioosobowym oddziałem podczas misji odnalezienia i eskortowania amerykańskiej grupy dochodzeniowej, z którą po raz ostatni nawiązano kontakt, gdy przebywała w Iraku. Teren, na którym prawdopodobnie przebywa drużyna, kontrolowany jest przez oddziały milicji o nazwie PLR. Kolejne zadania, które wyznaczy Blackburnowi dowództwo, zawiodą jego oddział m.in. do Iranu. Fragmenty historii poznajemy w formie retrospekcji, które pojawiają sięw trakcie przesłuchania sierżanta Blackburna.

Battlefield 3 oferuje trzy podstawowe opcje zabawy: kampanię dla samotnego gracza, kooperację oraz rozbudowany tryb multiplayer. Single-player oferuje podobne doznania jak konurencyjne FPS-y traktujące o współczesnych konfliktach zbrojnych. Gracz wykonuje szereg niepowiązanych ze sobą misji w różnych miejscach na świecie, podczas których deweloper stara się urozmaicić rozgrywkę na kilka sposobów, m.in. wprowadzają sekwencję przypominającą shooter „na szynach”. Siłą produkcji DICE jest jednak rozbudowany multiplayer, który wymaga od gracza taktycznego podejścia, umiejętnego wykorzystania dostępnych pojazdów oraz umiejętność działania w zespole. Na PS3 i X360 jednocześnie bawić się może maksymalnie dwudziestu czterech graczy.

W trybie multi skrzydła rozwija silnik Frostbite 2, który pozwala na zniszczalność otoczenia znacznie większą niż w konkurencyjnych tytułach. Battlefield 3 może się poszczycić także rewelacyjnym udźwiękowieniem oraz solidnie wykonaną polską wersją językową.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS3
Wersja językowa
Polska
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)