• Nowy

Borderlands: The Pre-Sequel! + DLC PS3

44,90 zł
Brutto

Przetrwaj starcie, a wzbudzisz szacunek i strach wśród tych nielicznych, którzy przeżyją... Nie wspominając już o doświadczeniu i sprzęcie, który zdobędziesz!

Seria
PlayStation 3
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


Wkrocz do uniwersum Borderlands i strzelaj i zdobywaj łupy w zupełnie nowej przygodzie, która wystrzeli cię na księżyc Pandory w Borderlands: The Pre-Sequel! Odkryj historię złoczyńcy z Borderlands 2, Przystojnego Jacka, i jego dojścia do władzy. Akcja Pre-Sequel, rozgrywająca się pomiędzy oryginalnymi Borderlands i Borderlands 2, oferuje zupełnie nową rozgrywkę, w której gatunkowo łączy się mechanika strzelanki i RPG, którą pokochali gracze. Unoś się w powietrzu przy każdym skoku o niskiej grawitacji, jednocześnie zdejmując wrogów z góry za pomocą nowej broni lodowej i laserowej. Złap się na przejażdżkę i eksploruj księżycowy krajobraz dzięki nowym pojazdom, które pozwolą na więcej poziomów niszczycielskiego chaosu.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS3
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)