Disgaea 6 Complete Deluxe Edition PS4

359,00 zł

Pierwsza nowa gra Disgaea od sześciu lat już jest!

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Data premiery
2022-06-28
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 35 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 35 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 7,00 zł .


Disgaea 6 Kompletna [Edycja Deluxe] zawiera:

  • Gra podstawowa
  • Ścieżka dźwiękowa Defiance of Dissonance Select
  • Disgaea 6 Kompletne Opowieści o Super Reinkarnacji

Poznaj Zeda, zombie, który wywyższył się ponad wszystkich poza jednym - Bogiem Zniszczenia! Funkcje takie jak Super Reinkarnacja, trójwymiarowa grafika (pierwsza w tej serii) i możliwość dostosowania ustawień rozgrywki sprawiają, że jest to doskonała gra zarówno dla nowych, jak i starych fanów Disgaea!

Cechy:

  • Od grobu do chwały - Dołącz do Zeda w jego dążeniu do wzniesienia się ponad swój niski status i rzucenia wyzwania Bogu Zniszczenia. Po drodze spotkasz fantastyczne postacie, odkryjesz nowe, chaotyczne światy i poznasz siłę więzi między rodzeństwem oraz determinacji.
  • Niezmordowany i niepowstrzymany - doświadcz niesamowitej taktycznej walki, z szalonymi atakami specjalnymi i szeroką gamą sojuszników do wyboru. A kiedy sprawy przybiorą zbyt trudny obrót, użyj Super Reinkarnacji, aby próbować aż do skutku!
  • Netherworld dla każdego - graj do woli, a nawet w podróży! Dzięki konfigurowalnym opcjom rozgrywki, takim jak Auto, Retry i Replay, zarówno nowi, jak i powracający gracze mogą stworzyć grę na poziomie HL, która będzie pasować do ich stylu życia. Zanurzenie się w Disgaea jeszcze nigdy nie było tak proste!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)