13 Sentinels Aegis Rim PS4

179,00 zł
Brutto

Akcja 13 Sentinels: Aegis Rim rozgrywa się we współczesnej Japonii. Bohaterzy gry to uczniowie jednego z tokijskich liceum, którzy są w tajemniczy sposób związani z trzynastoma potężnymi mechami, pojawiającymi się na ulicach metropolii.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 17 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,40 zł .


13 Sentinels: Aegis Rim na PS4 i PSVto dwuwymiarowe RPG science-fiction, którego akcja osadzona została we współczesnym Tokio. Za stworzenie gry odpowiada utytułowane japońskie studio Vanillaware oraz reżyser i ilustrator George Kamitani. Zespół pod przewodnictwem Kamitaniego ma na swoim koncie szereg świetnie ocenianych tytułów, takich jak GrimGrimoire, Muramasa: The Demon Blade, Odin Sphere i Dragon's Crown. Wszystkie z nich odznaczają się dopracowaną i pełną detali animowaną dwuwymiarową oprawą graficzną, której jakość pozostawia w tyle efekty pracy wielu innych producentów. 13 Sentinels: Aegis Rim zostało zapowiedziane w 2015 roku. Tytuł odchodzi od klasycznej estetyki fantasy, z której korzystały wszystkie poprzednie dzieła studia, na rzecz science-fiction inspirowanego seriami anime z mechami.

13 Sentinels: Aegis Rim oferuje unikalną oprawę graficzną. Podobnie jak np. w Odin Sphere, gracze obserwują rozgrywkę w sposób podobny do tego z klasycznych platformówek lub beat 'em upów. Bohaterowie poruszać mogą się więc jedynie w czterech kierunkach na dwumiarowym planie (góra, prawo, lewo, dół). Dzięki sztuczkom graficznym linearne lokacje posiadają jednak głębię, podobną do tej z produkcji korzystających z trójwymiarowych silników 2.5D.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16

Referencje