• -44,05 zł

Yuoni Sunset Edition PS5 [Uniblo Exclusive]

159,00 zł
114,95 zł Zniżka 44,05 zł
Brutto

Ai, 10-letnia uczennica z Japonii w latach 90., zostaje wciągnięta w historię żywych trupów. Zmuszona do zabaw w dziecinne gry, Ai jest śledzona przez nadprzyrodzone istoty, gdy jej życie wisi na włosku. Kiedy te okropności zaczynają być odzwierciedlone w prawdziwym świecie, Ai musi zaakceptować, że ma tylko trzy możliwości: ukryj się, uciekaj lub zgiń...

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Meridiem
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Przeżyj niepokojącą mieszankę piękna, strachu i nostalgii w tajemniczym świecie, w którym japoński dom, szkoła i szpital są w niewytłumaczalny sposób połączone. Eksploruj korytarze, obserwuj eteryczny blask bursztynu przez papierowe ściany tradycyjnego japońskiego domu i uciekaj przed czarnymi cieniami, które nawiedzają pokoje szpitala, w którym w jakiś sposób nie ma prądu. Ai nie ma sposobu, aby się bronić. Będziesz musiał wykorzystać słabości każdego ducha. Wstrzymaj oddech, aby ominąć ślepych wrogów lub szybko przebiegnij obok głuchych istot, w przeciwnym razie przygotuj się na tragiczny los.

Co gorsza, twoi koledzy z klasy skrywają mroczne myśli i sekrety, które musisz odkryć, aby przejść dalej. Dostępne będzie alternatywne zakończenie – jaką historię ujawni ta nowa ścieżka? Po powrocie do przerażającego świata Yuoni zmierzysz się ze znacznie trudniejszymi wrogami, ale nagroda też będzie większa.

Edycja Sunset zawiera ekskluzywne pocztówki.

Dane

Gatunek
Akcja
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Meridiem
PEGI
18
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna

Referencje

Komentarze (0)