• -70,00 zł

The Amiga 500 Mini Konsola TheA500 Mini

599,00 zł
529,00 zł Zniżka 70,00 zł

Witamy w latach 80-tych i szczytowym okresie 16-bitowych komputerów osobistych. Amiga 500, wydana w 1987 roku, wyposażona była w 16/32-bitowy procesor, 512 kilobajtów pamięci RAM oraz całą gamę niestandardowych układów do produkcji najlepszego w swojej klasie dźwięku i obrazu. Przedstawiamy THEA500 Mini, kompaktową interpretację tego klasycznego komputera domowego. Wyposażony w doskonałą emulację nie tylko oryginalnej A500, ale także Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200.

Seria
Pozostałe
Kategoria produktu
Konsole
Stan
Nowy
Platforma
Retro
Producent
Retro Games Limited
Gwarancja
24 miesiące
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 52 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 52 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 10,40 zł .


Zagraj w jedną z 25 klasycznych gier Amigi, wybranych z prostej w obsłudze karuzeli, w tym w takie tytuły jak Alien Breed 3D, Another World, Simon the Sorcerer i Worms. Możesz też załadować swoje własne gry z pamięci USB dzięki obsłudze WHDLoad i szerokiej gamie opcji do wyboru. Ponadto w każdej chwili możesz zapisać i wznowić grę, aby ułatwić sobie ukończenie tych najtrudniejszych klasyków.THEA500 Mini jest wyposażone w oryginalną 2-przyciskową mysz i nowo zaprojektowany 8-przyciskowy precyzyjny gamepad, pozwalający na wybór metody sterowania. Aby uzyskać dodatkową funkcjonalność i uzupełnić klawiaturę ekranową, możesz podłączyć zewnętrzną standardową klawiaturę PC.Konsola posiada system operacyjny w języku polskim.

CECHY PRODUKTU:

-Zawiera 25 klasycznych gier Amiga: Alien breed 3D, Another World, ATR: All terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams, Simon the Sorcerer, Speedball2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine, Worms: The Director's Cut, Zool: Ninja Of The’ nth Dimension,

-Emuluje Amiga 500, 600 i 1200 (ECS/OCS/AGA)

-Pozwala na zapisywanie i wznawianie gry

-Możliwość dodawania własnych gier przez USB*, aktualizacji oprogramowaniai podłączenia własnego urządzenia. THEA500 Mini jest kompatybilne z setkami klasycznych gier z komputera Amiga i dem, wykorzystując WHDLoad dla prostoty obsługi (gry muszą być legalnie pozyskane / kupione od ich prawnych właścicieli). * Wymagana własna pamięć USB (BRAK w zestawie).

-50/60 Hz w 720p HD przez HDMI

.-Wiele opcji skalowania i filtr CRT.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

-THEA500® Mini (Klawiatura jest imitacją. Zawiera funkcje wirtualnej klawiatury)

-Porty w konsoli: 3 USB, wyjście HDMI, zasilanie USB typu C-2-przyciskowa mysz USB (kabel 1,8 m)

-8-przyciskowy precyzyjny gamepad USB (kabel 1,8 m)

-Kabel zasilający USB (1,8 m) (Nie zawiera zasilacza)

-Kabel HDMI (1,8 m)

*Pre instalowane gry w języku angielskim.

Dane

Kategoria produktu
Konsole
Stan
Nowy
Platforma
Retro
Producent
Retro Games Limited
Gwarancja
24 miesiące

Referencje

Komentarze (0)