• -40,00 zł

Geminose Animal Popstars SWITCH

159,00 zł
119,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto

Zawierająca 20 oryginalnych piosenek gra Geminose: Animal Popstars to wielowymiarowa gra, której sercem jest muzyka. Grając solo lub z przyjacielem w trybie kooperacji, gracze będą musieli trzymać się rytmu i opanować 30 różnych instrumentów, aby powiększyć swoją bazę fanów, osiągnąć międzynarodową sławę i stać się najbardziej śledzonym zespołem na świecie. Po każdym występie gracze będą mogli zakręcić kołem mashupu, aby wziąć udział w tanecznym pojedynku między dwoma członkami Geminose i odblokować superfanów mashupu, którzy zwiększą popularność zespołu Geminose na całym świecie.

Seria
Promocje
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
SWITCH
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Majesco
PEGI
3
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Kiedy nie są w trasie, Geminose żyją w luksusie w swojej rezydencji gwiazdy pop. Dzięki setkom interaktywnych przedmiotów dekoracyjnych gracze mogą urządzić każdy pokój w rezydencji Geminose, aby pasował do ich stylu lub odzwierciedlał kraje, z których pochodzą. Każdy Geminose może zaprosić swoich kolegów z zespołu na imprezy taneczne lub muzyczne albo bawić się przedmiotami w pokojach, aby wydobywać monety. Monety można wykorzystać do kupienia większej ilości mebli, setek strojów i dodatkowych instrumentów.

W przerwie od podróży po świecie z Geminose, gracze mogą doskonalić swoje umiejętności kulinarne w kuchni rezydencji, gdzie czeka na nich rozbudowana gra w gotowanie. Gracze nauczą się tworzyć ulubione przepisy Geminose, w których znajdą kuchnie z całego świata. Wraz z kuchnią w rezydencji gracze mogą odblokować kilka unikalnych mini-gier, takich jak Babeczkowy Samuraj, Gorączka Sobotniego Lotu czy Tortowy Detektyw, aby zdobyć jeszcze więcej monet do wydania w całej grze.

Cechy:

  • Zbierz 10 zwierzęcych muzyków z całego świata i stwórz swój własny zespół przebojów
  • Ponad 30 instrumentów muzycznych do opanowania
  • 20 oryginalnych piosenek z setkami sposobów na ich aranżację
  • Przyciągnij 45 superfanów mashupu dzięki konkursom tanecznym Geminose
  • Zagraj w trybie fabularnym z Nimmy i Smudge zarządzającymi wybranym zespołem lub wybierz tryb swobodnej gry, aby cieszyć się niekończącymi się godzinami zabawy
  • Zbuduj i dostosuj swoją rezydencję z setkami przedmiotów dekoracyjnych do wyboru i interakcji w każdym pokoju
  • Zabierz swój zespół na światową trasę koncertową, aby odblokować dodatkowe piosenki, stroje i wystrój, aby udekorować swoją rezydencję
  • Odblokuj kuchnię w rezydencji i gotuj przepisy z całego świata
  • Graj w różne minigry, gdy masz przerwę w trasie koncertowej
  • Rzuć wyzwanie znajomym w lokalnym trybie dla 2 graczy, korzystając z pełnej kontroli Joy-conem

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
SWITCH
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Majesco
PEGI
3

Referencje