Beyond a Steel Sky SWITCH

169,00 zł
Brutto

Od Charlesa Cecila, twórcy serii Broken Sword, pod kierownictwem Dave'a Gibbonsa, legendarnego artysty komiksowego odpowiedzialnego za "Watchmen", pochodzi "Beyond A Steel Sky", długo oczekiwany sequel kultowego klasyka "Beneath a Steel Sky".

Seria
Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
SWITCH
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
16
Data premiery
2021-11-30
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Wcielasz się w postać Roberta Fostera. W brutalnym ataku uprowadzono dziecko. Przysiągłeś sprowadzić je do domu. Trop prowadzi cię do Union City, jednego z ostatnich ocalałych megamiast w świecie spustoszonym przez wstrząsające wojny i polityczny krach.

Union City jest utopią, jej kochający życie ludzie są kontrolowani przez altruistyczną SI: wiecznie pilnujące się androidy, designerskie mieszkania, place i bary. Czego tu nie kochać? Ale to miasto ma mroczne podbrzusze...

Beyond a Steel Sky" to dramatyczny, humorystyczny, cyberpunkowy thriller, w którym wciągające zagadki napędzają szybką narrację osadzoną w dynamicznym świecie gry, który reaguje na działania gracza i jest przez nie wywracany.

Cechy:

  • Świat - Przygoda rozgrywająca się w dynamicznym świecie, zamieszkałym przez dzikie postacie kierujące się motywacjami, które gracz może obalić. W połączeniu z unikalnym narzędziem do hakowania, z wyborów gracza wyłania się wiele rozwiązań zagadek.
  • Fabuła - Odkryj mroczne spiski i pokonaj przerażającego antagonistę w tym dramatycznym, humorystycznym, cyberpunkowym thrillerze, który porusza współczesne tematy: kontrolę społeczną, sztuczną inteligencję i całkowitą inwigilację.
  • Zagadki - inteligentne łamigłówki przeplatają się z intrygującą, dramatyczną narracją, zapewniając wciągającą rozgrywkę
  • Wygląd - pięknie dopracowany, komiksowy świat, stworzony przez legendarnego artystę Dave'a Gibbonsa

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
SWITCH
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
16

Referencje