Borderlands Legendary Collection SWITCH

159,00 zł
Brutto

Ciesz się wszystkimi trzema grami, gdziekolwiek jesteś, w tym lokalną grą dla dwóch graczy na podzielonym ekranie lub rozpędź chaos online z maksymalnie 4 innymi graczami.

Seria
Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Zdobądź trzy razy więcej chaosu, trzy razy więcej łupów i trzy razy więcej akcji dzięki Borderlands Legendary Collection! Zabijaj bandytów i bestie, zbieraj potężną broń, a może nawet uratuj wszechświat w grach:

  • Borderlands: Game of the Year
  • Borderlands 2
  • Borderlands: The Pre-Sequel

wraz z pakietami dodatków dla każdej gry, dodających łącznie ponad 100 godzin grania!

Charakterystyczne cechy:

Ciesz się wszystkimi trzema grami, gdziekolwiek jesteś, w tym lokalną grą dla dwóch graczy na podzielonym ekranie lub rozpędź chaos online zmaksymalnie 4 innymi graczami.

Borderlands: Game of the Year Edition – Wyposaż w bazyliony broni jednego z czterech najemników, każdy z unikalnymi umiejętnościami. Zmierz się z bandytami i lokalną fauną na pogrążonej w bezprawiu, opuszczonej planecie Pandora w poszukiwaniu potężnej kosmicznej technologii: Krypty.

Borderlands 2 – Wciel się w jednego z sześciu Łowców Krypty, którzy próbują uwolnić Pandorę od Przystojnego Jacka. Nawiązuj nowe znajomości, uzbrój się w bazyliony broni i walcz u ich boku w nieustannej pogoni za zemstą i odkupieniem na nieodkrytej i nieprzewidywalnej planecie.

Borderlands: The Pre-Sequel – odkryj historię złoczyńcy Przystojnego Jacka i jego dojścia do władzy. Pre-Sequel oferuje zupełnie nową zawartość, łączącą strzelankę z mechaniką RPG, którą pokochali gracze.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
2K Games
PEGI
18
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje