• -23,00 zł

Youtubers Life 2 XBOX ONE

137,54 zł
114,54 zł Zniżka 23,00 zł
Brutto

Zostań największym YouTuberem wszech czasów! Rozwijaj swój kanał, publikując najmodniejsze filmy i nawiązując interakcję z lojalnymi subskrybentami. Stań się bogaty i sławny, aby spotkać się z gwiazdami na najbardziej ekskluzywnych imprezach i współpracować z popularnymi markami.

Seria
Xbox One
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Rozwijaj swoje kanały w mediach społecznościowych i żyj życiem YouTubera!

Cechy:

  • ZOSTAŃ TRENDSETTEREM ZE SWOIMI FILMAMI - Stwórz swój własny kanał i zdecyduj, które treści są najlepsze: modne gry wideo, improwizowane streamingi, profesjonalne recenzje... Albo wszystkie z nich!
  • EXPLORE NEWTUBE CITY - Odkryj każdy zakątek miasta! Nagrywaj filmy po drodze lub publikuj zdjęcia na Instalife, uchwyć popularne trendy. Zbadaj każde miejsce, aby odkryć sekretne obszary, kultowe postacie i nowe misje, aby zdobyć ekskluzywne nagrody za swoje filmy.
  • ROZWIŃ SWÓJ KANAŁ I SPOTKAJ SWOICH FANÓW - Ulepszaj swoje ustawienia i identyfikuj modne tematy, aby tworzyć wirusowe filmy. Połącz siły z potężnymi sojusznikami, uzyskaj dostęp do wyjątkowych wydarzeń dla VIP-ów, odkryj światowe wyłączności i zwiększ swoją obecność w mediach społecznościowych, aby piąć się w górę!
  • WSPÓŁPRACUJ ZE SŁYNNYMI TWÓRCAMI TREŚCI - Współdziałaj ze społecznością, aby poznać nowych przyjaciół i rozwijać z nimi relacje. Znajdź swoją bratnią duszę w drodze do sławy. Poznaj popularnych youtuberów i pomóż im zdobyć nowe przedmioty, karty i umiejętności!
  • DOPASUJ WSZYSTKO DO SWOJEJ OSOBY - Zaprojektuj każdy aspekt swojej postaci i swojego mieszkania, kupując różnego rodzaju ubrania, przedmioty, meble, akcesoria i wiele innych. Rozszerz swoje mieszkanie i wyraź siebie w pełni dzięki większej niż kiedykolwiek personalizacji!

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Xbox One
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Maximum Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)