Cities Skylines II Edycja Premium XSX

379,00 zł

Najniższa cena produktu 379,00 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Jeśli możesz coś sobie wyobrazić, możesz to zbudować!

Zbuduj miasto od podstaw i przekształć je w kwitnącą metropolię swoich marzeń. Czegoś takiego jeszcze nie było. Dzięki zaawansowanej symulacji i dynamicznej gospodarce w grze Cities: Skylines II możesz budować świat bez ograniczeń.

Seria
Xbox Series X
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Xbox Series X
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Paradox
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna
Kod EAN
4020628601010
Data premiery
2024-12-31
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 37 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 37 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 7,40 zł .


ZAWARTOŚĆ EDYCJI PREMIUM:

  • Pełna gra na wybraną platformę w pudełku
  • Wyjątkowy Steelbook
  • Dwustronna mapa miasta, na której można zaznaczać elementy i potem je wycierać
  • Dwa specjalne długopisy do robienia notatek z łatwo usuwalnym atramentem
  • Cyfrowa przepustka sezonowa (zawiera zestaw San Francisco od dnia premiery, a także zaplanowane na później dodatki: pakiet aktywów, dwa zestawy zawartości dla twórców, trzy stacje radiowe i jedno duże rozszerzenie)
  • Cyfrowy dodatek przedsprzedażowy (zestaw unikatowych budynków oraz mapa wzorowana na Tampere w Finlandii, gdzie studio ma siedzibę)

Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w codziennym życiu. Wszystko jest w Twoich rękach.

Rozwój miasta również zależy od ciebie, jednak pamiętaj o właściwej strategii. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Dasz radę wzmocnić lokalny przemysł, jednocześnie usprawniając gospodarkę za pomocą handlu? Co zrobisz, aby dzielnice mieszkalne mogły się prężnie rozwijać, a w centrum miasta nadal tętniło życie? W jaki sposób zaspokoisz potrzeby i pragnienia mieszkańców, nie powodując deficytu budżetowego?

Twoje miasto nigdy nie śpi. Z czasem się zmienia — jak każdy żywy organizm. Niektóre zmiany zachodzą powoli i stopniowo, podczas gdy inne są nagłe i niespodziewane. Zmieniają się pory roku, dzień ustępuje miejsca nocy, a ty musisz działać, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Społeczność budowniczych stale się powiększa, co przekłada się na większe możliwości budowy przełomowego miasta dzięki modyfikacjom. W grze Cities: Skylines II są one teraz łatwiej dostępne.

Najbardziej realistyczna i szczegółowa gra o budowaniu miast, Cities: Skylines II, pozwala ci używać wyobraźni i rozwiązywać problemy jak nigdy przedtem. Zainspiruj się piękną grafiką o wysokiej rozdzielczości i zbuduj miasto Twoich marzeń.

CECHY GRY:

  • Zaawansowana symulacja. Sztuczna inteligencja i złożony system gospodarczy sprawiają, że Twoje decyzje wpływają na losy miasta — pamiętaj o tym, planując, rozwiązując problemy i reagując na zmiany.
  • Nieskończone możliwości na wielką skalę. W grze Cities: Skylines II możesz tworzyć bez ograniczeń. Buduj wysokie drapacze chmur i zagospodaruj całą mapę, jak nigdy przedtem. Miasto jest Twoje.
  • Miasta, które żyją. Twoje decyzje kształtują życie wszystkich mieszkańców, definiując ich. Od miłości i straty po bogactwo i dobrobyt — śledź wzloty i upadki każdego mieszkańca.
  • Dynamiczny świat. Wybierz mapę i nadaj miastu klimat. Staw czoła siłom natury i rozbuduj miasto w obliczu rosnącego poziomu zanieczyszczeń, zmiennej pogody i wyzwań stawianych przez pory roku

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Xbox Series X
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Paradox
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Specjalna
Kod EAN
4020628601010

Referencje

Komentarze (0)