Nintendo 3DS

Nintendo 3DS

Jest 108 produktów.

Pokazano 1-24 z 108 pozycji

Aktywne filtry

Animal Crossing Happy Home Designer + Karta Amiibo 3DS Animal Crossing Happy Home Designer + Karta Amiibo 3DS

Animal Crossing Happy Home Designer + Karta Amiibo 3DS

Cena 129,00 zł

Animal Crossing: Happy Home Designer na handhelda 3DS to spin-off serii Animal Crossing, wyprodukowany przez firmę Nintendo. W odróżnieniu od głównych odsłon cyklu, tym razem nie oddano do dyspozycji graczy symulatora życia, lecz swego rodzaju program do projektowania wnętrz domów wirtualnych postaci. 

Animal Crossing New Leaf-Welcome amiibo Selects Animal Crossing New Leaf-Welcome amiibo Selects

Animal Crossing New Leaf-Welcome amiibo Selects

Cena 89,00 zł

Nowa wersja tego hitu z 2013 roku zawita do nas już na jesień. Będzie kompatybilna z amiibo z serii Animal Crossing oraz z wybranymi figurkami z pozostałych serii. Animal Crossing: New Leaf Welcome amiibo! edycja będzie zawierać jedną kartę amiibo.

Beyblade Evolution 3DS Beyblade Evolution 3DS

Beyblade Evolution 3DS

Cena 89,00 zł

Przygotuj się na bliższe spotkanie z walką niż kiedykolwiek wcześniej – nadszedł czas na Beyblade Evolution na Nintendo 3DS!

Bravely Default 3DS Bravely Default 3DS

Bravely Default 3DS

Cena 179,00 zł

Bravely Default: Flying Fairy jest tradycyjnym przedstawicielem gatunku gier jRPG. Tytuł powstał w jednym ze studiów deweloperskich Square Enix, a nad jego produkcją czuwali Tomoya Asano, Akihiko Yoshida, a także szereg innych twórców, którzy do tej pory nie współpracowali z japońskim gigantem.

Captain Toad Treasure Tracker 3DS Captain Toad Treasure Tracker 3DS

Captain Toad Treasure Tracker 3DS

Cena 169,00 zł

Kolorowa trójwymiarowa platformówka z elementami logicznymi. Gracze wcielają się w Toada, jednego z bohaterów znanych z gier z Mario w roli głównej, który eksploruje niewielkie lokacje, pełne skarbów, ukrytych przejść oraz przeciwników.

Cloudy with a Chance of Meatballs 2 3DS Cloudy with a Chance of Meatballs 2 3DS

Cloudy with a Chance of Meatballs 2 3DS

Cena 69,00 zł

Gra zręcznościowa oparta na motywach filmu animowanego Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (Klopsiki kontratakują). Konstruktor Flint Lockwood i jego przyjaciele muszą uratować świat przed niesławnym wynalazkiem – maszyną produkującą jedzeniowo-zwierzęce hybrydy.

Culdcept Revolt 3DS Culdcept Revolt 3DS

Culdcept Revolt 3DS

Cena 259,00 zł

Wydana z okazji dwudziestolecia istnienia serii Culdcept turowa gra RPG z elementami strategii, łącząca cechy klasycznych planszówek z produkcjami karcianymi.

Dead or Alive: Dimensions 3DS Dead or Alive: Dimensions 3DS

Dead or Alive: Dimensions 3DS

Cena 249,00 zł

Kolejna część znanej serii bijatyk, tym razem zmierzająca tylko i wyłącznie na przenośną konsolkę. Gra cechuje się niesamowitą dynamiką i stosunkowo prostym do opanowania systemem walki.

Detective Pikachu 3DS Detective Pikachu 3DS

Detective Pikachu 3DS

Cena 179,00 zł

Jako Tim Goodman, wcielisz się w rolę partnera samozwańczego „wielkiego detektywa” Pikachu, aby rozgryźć dziwne wydarzenia rozgrywające się w całym Rhyme City. Razem będziecie musieli przeprowadzić śledztwo, robić notatki i poznawać inne Pokémony w celu odkrycia największych tajemnic tego miasta!

Dillon's Dead-Heat Breakers 3DS Dillon's Dead-Heat Breakers 3DS

Dillon's Dead-Heat Breakers 3DS

Cena 79,00 zł

Zadaniem twojej drużyny jest ochrona postapokaliptycznego dzikiego zachodu przed inwazją transformujących się skalnych potworów. Pomogą ci w tym twoja postać Mii™, pancernik Dillon oraz jego wiewiórczy mechanik Russ. Możesz także zatrudnić artylerzystów, którzy wesprą cię w walce, a następnie wkroczyć do bitw i szybkich pościgów, pokonując kolejne fale wrogów jako „Red Flash“ Dillon we własnej osobie!

Disney Art Academy 3DS Disney Art Academy 3DS

Disney Art Academy 3DS

Cena 89,00 zł

Kolejny program z zapoczątkowanej na konsolce Nintendo 3DS serii Art Academy, będącej cyklem gier edukacyjnych o nauce rysowania.

Disney Art Academy 3DS Disney Art Academy 3DS

Disney Art Academy 3DS

Cena 59,00 zł

Kolejny program z zapoczątkowanej na konsolce Nintendo 3DS serii Art Academy, będącej cyklem gier edukacyjnych o nauce rysowania.

Disney Magical World 3DS Disney Magical World 3DS

Disney Magical World 3DS

Cena 139,00 zł

Disney Magical World to rodzinny symulator życia, osadzony w popularnym uniwersum bajek wytwórni Walta Disneya. Autorem gry, przygotowanej we współpracy z Disney Interactive jest japońskie studio h.a.n.d., specjalizujące się w produkcjach na platformy Nintendo oraz grach mobilnych i społecznościowych.

Donkey Kong Country Returns 3D Select Donkey Kong Country Returns 3D Select

Donkey Kong Country Returns 3D Select

Cena 89,00 zł

Donkey Kong Country Returns to platformówka, w której poza Kongiem znajduje się także mały Diddy Kong. Produkcja opiera się na znanych i lubianych elementach poprzednich odsłon, a za jej powstanie odpowiedzialne jest studio Retro Studios.

Dragon Quest VII: Fragments of the Forgotten Past 3DS Dragon Quest VII: Fragments of the Forgotten Past 3DS

Dragon Quest VII: Fragments of the Forgotten Past 3DS

Cena 179,00 zł

Uwspółcześniony remake siódmej części popularnej japońskiej serii gier jRPG Dragon Quest (znanej w USA również pod nazwą Dragon Warrior), której początki sięgają jeszcze drugiej połowy lat 80. Pierwotna wersja gry ukazała się w roku 2000 na konsoli PlayStation, a za jej powstanie odpowiadało rozwiązane w 2002 roku japońskie studio Heart Beat.

Dragon Quest VIII 8: Journey of the Cursed King 3DS Dragon Quest VIII 8: Journey of the Cursed King 3DS

Dragon Quest VIII 8: Journey of the Cursed King 3DS

Cena 199,00 zł

Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King jest ósmą pełnoprawną odsłoną jednej z najpopularniejszych (zwłaszcza w rodzimej Japonii) gier z gatunku jRPG. Tytuł zadebiutował w 2005 roku na konsoli PlayStation 2, jednak po blisko 10 latach od premiery został przeniesiony także na popularne urządzenia mobilne oraz mini-konsolkę Nintendo 3DS.

Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan 3DS Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan 3DS

Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan 3DS

Cena 229,00 zł

Etrian Odyssey IV: Legends of the Titan to japońska gra RPG typu dungeon crawler wyprodukowana przez Atlus i wydana w Europie przez NIS America w 2013 roku. Była to pierwsza część serii, która pojawiła się na 3DS-ie, co wiązało się z implementacją szeregu nowych rozwiązań.

Etrian Odyssey Untold The Millennium Girl 3DS Etrian Odyssey Untold The Millennium Girl 3DS

Etrian Odyssey Untold The Millennium Girl 3DS

Cena 239,00 zł

Animal Crossing: Happy Home Designer na handhelda 3DS to spin-off serii Animal Crossing, wyprodukowany przez firmę Nintendo. W odróżnieniu od głównych odsłon cyklu, tym razem nie oddano do dyspozycji graczy symulatora życia, lecz swego rodzaju program do projektowania wnętrz domów wirtualnych postaci. 

Fire Emblem Awakening 3DS Fire Emblem Awakening 3DS

Fire Emblem Awakening 3DS

Cena 219,00 zł

Rozgrywka opiera się na toczeniu turowych starć na rozległych mapach. Podczas walk, gracz (kierujący poczynaniami Kroma i jego kompanii) może wcielać w swe szeregi nowe postaci, kupować uzbrojenie (stałym elementem serii jest „zużywalność” broni), a także rozwijać umiejętności bohaterów wraz ze wzrostem ich poziomu doświadczenia.

Fire Emblem Warriors 3DS Fire Emblem Warriors 3DS

Fire Emblem Warriors 3DS

Cena 99,00 zł

Fire Emblem Warriors na Nintendo Switch to szybka, zręcznościowa gra akcji z elementami RPG, będąca spin-offem popularnego cyklu strategiczno-taktycznych jRPG-ów o nazwie Fire Emblem.

Happy Feet 2 3DS Happy Feet 2 3DS

Happy Feet 2 3DS

Cena 99,00 zł

Tupot Małych Stóp 2 to gra, w której gracz wciela się w postać pingwina Mumble’a, głównego bohatera pierwszej części filmu "Tupot Małych Stóp", który przemierza Antarktydę wraz z najlepszym przyjacielem Ramonem. Ich celem jest uratowanie własnego klanu przed wyginięciem po tym, jak został on odcięty od źródła pożywienia przez topniejące lody Antarktydy.