Filtruj według

Gatunek

Gatunek

Nośnik

Nośnik

PEGI

PEGI

Platforma

Platforma

Wersja językowa

Wersja językowa

Okładka

Okładka

Edycja

Edycja

Stan

Stan

Region

Region

Sega

Sega

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Alien Trilogy Sega Saturn Alien Trilogy Sega Saturn

Alien Trilogy Sega Saturn

Cena 299,00 zł

Nawiedzany przez wspomnienia, masz nadzieję, że to tylko małe niedopatrzenie... jakiś prosty problem z komunikacją, ale wiesz, głęboko, w głębi twojej głowy... WRÓCILI!!!...

BIO HAZARD Sega Saturn BIO HAZARD Sega Saturn

BIO HAZARD Sega Saturn

Cena 4 999,00 zł

Seria krwawych kanibalistycznych ataków wokół odległego pasma górskiego na obrzeżach Raccoon City przynosi S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Squad) do zbadania. Po przybyciu komunikacja Bravo Team zostaje nagle przerwana. Teraz to zależy od Twojego zespołu.

D Sega Saturn D Sega Saturn

D Sega Saturn

Cena 299,00 zł

Księżyc w pełni rzuca swoje blade światło na Szpital Narodowy w Los Angeles. Wewnątrz - ojciec, szalony lekarz... ale dlaczego?

Daytona USA Sega Saturn Daytona USA Sega Saturn

Daytona USA Sega Saturn

Cena 189,00 zł

Wybuchowe wyścigi 3D nie mają sobie równych! Gładka grafika 3D z mapami tekstur 3D tworzy szybkie wyścigi zderzak w zderzak.

Evolution: The World of Sacred Device DC Evolution: The World of Sacred Device DC

Evolution: The World of Sacred Device DC

Cena 449,00 zł

Mag Launcher to jedyne dziecko w legendarnej rodzinie poszukiwaczy przygód. Kilka lat temu na progu domu Launchera pojawiła się urocza dziewczynka, trzymając list od ojca Mag, który wyruszył dawno temu na kolejną niebezpieczną przygodę i od tamtej pory nie wrócił.

Exhumed Sega Saturn Exhumed Sega Saturn

Exhumed Sega Saturn

Cena 349,00 zł

Cel podróży: Starożytne egipskie miasto Karnak. Obce siły posiadające przerażające moce odcięły kwitnącą niegdyś społeczność od wszelkich kontaktów z zewnątrz.

Headhunter DC Headhunter DC

Headhunter DC

Cena 299,00 zł

Witamy w przyszłości. Na początku XXI wieku wojny gangów i przestępczość doprowadziły do ​​powstania sprywatyzowanych organów ścigania. Sieć Antykryminalna (ACN) zatrudnia łowców nagród znanych jako „Łowcy Głów”, aby wytropić najbardziej poszukiwanych przestępców, wykorzystując umiejętności bojowe i zaawansowaną technologicznie broń. Nazywasz się Jack Wade, były gliniarz, który został Headhunterem.

Konsola Sega Mega Drive (Box) + Kartridż 112in1 Konsola Sega Mega Drive (Box) + Kartridż 112in1

Konsola Sega Mega Drive (Box) + Kartridż 112in1

Cena 799,00 zł

SEGA Mega Drive (SMD) – 16-bitowa konsola firmy SEGA, której premiera odbyła się w roku 1988 w Japonii i 1989 w Europie. W Ameryce Północnej konsola była sprzedawana jako SEGA Genesis, ponieważ firma SEGA nie mogła uzyskać pełni praw do nazwy Mega Drive.

Konsola Sega Mega Drive (Box) + Kartridż Sonic Konsola Sega Mega Drive (Box) + Kartridż Sonic

Konsola Sega Mega Drive (Box) + Kartridż Sonic

Cena 699,00 zł

SEGA Mega Drive (SMD) – 16-bitowa konsola firmy SEGA, której premiera odbyła się w roku 1988 w Japonii i 1989 w Europie. W Ameryce Północnej konsola była sprzedawana jako SEGA Genesis, ponieważ firma SEGA nie mogła uzyskać pełni praw do nazwy Mega Drive.

Last Bronx Sega Saturn Last Bronx Sega Saturn

Last Bronx Sega Saturn

Cena 399,00 zł

Last Bronx to bijatyka wyprodukowana przez studio Sega AM3 na Saturna, Tytuł był swoistą odpowiedzią Niebieskich na Soul Blade od Namco, które w japońskich salonach ukazało się dokładnie w tym samym roku i miesiącu. W obu grach zawodnicy walczyli przy użyciu broni.

Myst Sega Saturn Myst Sega Saturn

Myst Sega Saturn

Cena 299,00 zł

Podróż do świata wyspiarskiego niesamowicie zabarwionego tajemnicą – gdzie każdy kamień, każdy skrawek papieru, każdy ulotny dźwięk zawiera wskazówkę do starożytnej tajemnicy. Wejdź, jeśli się odważysz, w niesamowicie piękny krajobraz owiany intrygą i niesprawiedliwością

NBA 2K DC NBA 2K DC

NBA 2K DC

Cena 159,00 zł

Pierwsza gra z serii NBA 2K; ta realistyczna symulacja koszykówki jest odpowiedzią Segi na NBA Live.

Power Stone DC Power Stone DC

Power Stone DC

Cena 299,00 zł

Twórcy Street Fighter dodają nowy wymiar do walki 3D. W Power Stone dwóch wojowników wchodzi na wielopoziomowe areny z Power Stones i inną bronią leżącą do użytku.

Resident Evil 2 DC Resident Evil 2 DC

Resident Evil 2 DC

Cena 599,00 zł

Mimo że Chris Redfield i Jill Valentine byli w stanie zniszczyć nieumarłe potwory korporacji Umbrella w oryginalnym Resident Evil, eksperymenty Umbrelli z wirusem T trwały bez przeszkód.

Resident Evil Code: Veronica DC Resident Evil Code: Veronica DC

Resident Evil Code: Veronica DC

Cena 399,00 zł

Trzy miesiące po wydarzeniach z Resident Evil 2 Claire Redfield wciąż szuka swojego brata Chrisa. Infiltruje centralę Umbrella Corporation w Paryżu, gdzie zostaje schwytana i znokautowana. Kiedy dochodzi do siebie, znajduje się w więzieniu na odległej wyspie.

Resident Evil Sega Saturn Resident Evil Sega Saturn

Resident Evil Sega Saturn

Cena 599,00 zł

Seria krwawych kanibalistycznych ataków wokół odległego pasma górskiego na obrzeżach Raccoon City przynosi S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Squad) do zbadania. Po przybyciu komunikacja Bravo Team zostaje nagle przerwana. Teraz to zależy od Twojego zespołu.

ShellShock Sega Saturn ShellShock Sega Saturn

ShellShock Sega Saturn

Cena 199,00 zł

Szalejąca, pokryta graffiti przyszłość jest na nas, a ty właśnie dołączyłeś do nieporządnej grupy doskonale wyszkolonych komandosów, zaangażowanych w walkę z terroryzmem i korupcją na całym świecie.

Soul Calibur DC Soul Calibur DC

Soul Calibur DC

Cena 199,00 zł

Gra walki, która kończy wszystkie gry walki. Kontynuacja Soul Blade, Soul Calibur, rozgrywa się w czasach inspirowanych mieszanką XVI-wiecznych starożytnych Chin oraz orientalnych średniowiecznych fantazji i legend.

Soul Fighter DC Soul Fighter DC

Soul Fighter DC

Cena 299,00 zł

Wybierz wojownika, złodzieja lub czarodzieja i walcz na pięciu ogromnych poziomach, każdy z własnym bossem. Twoją główną bronią są pięści, ale możesz wyciągnąć broń, aby szybko zabić. Jednak masz tylko tyle strzałów z broni, zanim się zepsuje.

Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels Sega Saturn Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels Sega Saturn

Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels Sega Saturn

Cena 269,00 zł

Ogromny i wymykający się spod kontroli opuszczony statek kosmiczny pędzi w kierunku Imperialnej Planety Delvar III. Zaszczyt przypadł oddziałowi Blood Angels Imperial Space Marines, aby wejść na pokład tego ogromnego Kosmicznego Hulka, walczyć z hordami Obcych Genokradów, zboczyć z kursu i ocalić planetę przed pewną zagładą! Pełna swoboda ruchu w pełnoekranowym, bardzo szczegółowym środowisku. W pełni interaktywna, pierwszoosobowa walka „w twarz”. Złożona kampania strategii i głębi.

Tomb Raider Sega Saturn Tomb Raider Sega Saturn

Tomb Raider Sega Saturn

Cena 189,00 zł

Tomb Raider to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Core Design. Tytuł trafił na PlayStation, PC i Segę Saturn w 1996 roku, przyczyniając się do wykreowania jednej z najważniejszych marek w historii branży elektronicznej rozrywki. Główna bohaterka Tomb Raidera, Lara Croft, stała się natomiast jedną z jej najważniejszych ikon.

Urban Chaos DC Urban Chaos DC

Urban Chaos DC

Cena 199,00 zł

Pod koniec drugiego tysiąclecia miasta są opanowane przez apokaliptyczną przemoc. Czy jest to spowodowane miejskimi frustracjami, czy złowrogim kultem kontrolującym wszystkich?

Virtua Fighter 3tb DC Virtua Fighter 3tb DC

Virtua Fighter 3tb DC

Cena 399,00 zł

Virtua Fighter 3tb to trójwymiarowa bijatyka wydana przez Segę na Dreamcaście. Za jej konsolowy port odpowiadało Genki.  Tytuł pierwotnie miał ukazać się na Saturnie, ale z planów tych zrezygnowano. “Trójka” wprowadziła do formuły serii wiele zmian możliwych dzięki przeniesieniu jej na silniejszy sprzęt.

Wipeout Sega Saturn Wipeout Sega Saturn

Wipeout Sega Saturn

Cena 199,00 zł

Doświadcz prędkości i upadków kolejki górskiej, wielu torów z teksturą 3D i futurystycznych pojazdów w tej niekontrolowanej grze wyścigowej poduszkowców.

Zombie Revenge DC Zombie Revenge DC

Zombie Revenge DC

Cena 899,00 zł

Ściśle tajny rządowy plan wykorzystania nieumarłych żołnierzy poszedł straszliwie źle. Tuż przed oddaniem go do użytku ktoś nieznany ingerował. Teraz rok później miasto jest domem dla nieumarłych. Trzej agenci, Stick Breitling, Linda Rotta i Rikiya Busujima, którzy przybyli razem z różnych ścieżek losu, łączą się teraz, aby walczyć z armią nieumarłych i pozbyć się z ulic zombie!