Filtruj według

Gatunek

Gatunek

Nośnik

Nośnik

PEGI

PEGI

Wersja językowa

Wersja językowa

Okładka

Okładka

Edycja

Edycja

Stan

Stan

Region

Region

Kategoria produktu

Kategoria produktu

Nintendo Wii

Nintendo Wii

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-60 z 127 pozycji

Aktywne filtry

ABBA You Can Dance Wii ABBA You Can Dance Wii

ABBA You Can Dance Wii

Cena 39,00 zł

ABBA: You Can Dance to gra muzyczna (taneczna) wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Gra ukazała się tylko na konsoli Nintendo Wii. Pod względem rozgrywki był to spin-off popularnej serii Just Dance.

All Star Karate Wii All Star Karate Wii

All Star Karate Wii

Cena 59,00 zł

Wykonuj prawdziwe ruchy karate w nowym All Star Karate. Trenuj, aby pokonać nikczemnego ninja pod (często humorystycznym) przewodnictwem swojego zmysłowego. Doświadcz emocji związanych z konkurencją i osiągnięciem zdobycia nowego pasa!

Anno: Create A New World Wii Anno: Create A New World Wii

Anno: Create A New World Wii

Cena 129,00 zł

Anno: Create A New World to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez studio Keen Games i wydana przez Ubisoft na Wii i NDS-a. Gra była częścią serii Anno, która w większości przypadków ukazywała się wcześniej na komputerach osobistych.

Beastly Wii Beastly Wii

Beastly Wii

Cena 79,00 zł

Punkt kulminacyjny gry dla przygody fantasy. Zanurz się w popularnej sadze Beastly i przeżyj grę z filmu, która pojawiła się w kinach 7 kwietnia. Poznają gwiazdy filmowe, w tym Vanessę Hudgens, Alexa Pettyfera, Neila Patricka Harrisa i Starlet Mary Kate Olsen.

Ben 10 Alien Force Wii Ben 10 Alien Force Wii

Ben 10 Alien Force Wii

Cena 29,00 zł

Prosta gra zręcznościowa, bazująca na popularnym serialu animowanym. Tym razem tytułowy Ben musi odnaleźć porwanego przez kosmitów dziadka, ratując przy tym innych mieszkańców swojej planety.

Ben 10 Protector of Earth Wii Ben 10 Protector of Earth Wii

Ben 10 Protector of Earth Wii

Cena 29,00 zł

Ben 10: Protector of Earth to przygotowana przez studio deweloperskie High Voltage Software gra zręcznościowa na motywach popularnej kreskówki.

Bleach: Shattered Blade Wii Bleach: Shattered Blade Wii

Bleach: Shattered Blade Wii

Cena 49,00 zł

BLEACH, światowy hit anime, zaczyna być znany w całej Europie. Teraz możesz wziąć udział w akcji i doświadczyć BLEACH z pierwszej ręki w formie gry wideo na Wii - cięcie, dźganie, machanie i rzucanie za pomocą Wii Remote jako swojego własnego Zanpaku-to.

Boogie Wii Boogie Wii

Boogie Wii

Cena 99,00 zł

Boogie to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez firmę Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Wii oraz NDS w 2007 roku i był sprzedawany wraz z mikrofonem.

Bratz Girlz really Rock Wii Bratz Girlz really Rock Wii

Bratz Girlz really Rock Wii

Cena 89,00 zł

Żyj bajecznym stylem życia Bratz! Bratz, hiper niż kiedykolwiek! Dołącz do nich w przygotowaniach do nadchodzącego talent show! Wypróbuj muzykę z trzciny cukrowej, udoskonal swoje ruchy taneczne i przygotuj się, ponieważ Bratz da występ życia!

Bratz Kidz Party Wii Bratz Kidz Party Wii

Bratz Kidz Party Wii

Cena 79,00 zł

Żyj bajecznym stylem życia Bratz! Bratz, hiper niż kiedykolwiek! Dołącz do nich w przygotowaniach do nadchodzącego talent show!

Brave Wii Brave Wii

Brave Wii

Cena 39,00 zł

Merida Waleczna to przygodowa gra akcji, wyprodukowana przez firmę Disney Interactive Studios. Jej fabuła oparta została na motywach filmu animowanego wytwórni Pixar – Brave, znanego w Polsce pod tytułem Merida Waleczna.

Cabela's Dangerous Hunts 2011 Wii Cabela's Dangerous Hunts 2011 Wii

Cabela's Dangerous Hunts 2011 Wii

Cena 79,00 zł

Wcielamy się w postać myśliwego i dążymy do upolowania wielu różnych rodzajów drapieżników. W trakcie kolejnych polowań wykorzystujemy bogaty zbiór broni i dodatkowego wyposażenia.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii

Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii

Cena 99,00 zł

Trzecia odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS), stanowiącej jeden z sub-cykli marki Call of Duty. Produkcją Call of Duty: Modern Warfare 3 zajęło się studio Infinity Ward przy wsparciu innych zespołów deweloperskich koncernu Activision.

Call of Duty: Modern Warfare Reflex Wii Call of Duty: Modern Warfare Reflex Wii

Call of Duty: Modern Warfare Reflex Wii

Cena 169,00 zł

Czwarta odsłona przebojowego cyklu pierwszoosobowych strzelanin (FPS) autorstwa studia Infinity Ward. Tym razem deweloperzy z kalifornijskiego Encino zdecydowali się zerwać z tradycją i przenieść akcję w czasy współczesne.

Carnival Funfair Games Wii Carnival Funfair Games Wii

Carnival Funfair Games Wii

Cena 29,00 zł

Zaprojektowany dla rodzin i dzieci w każdym wieku, Carnival FunFair Games przynosi do domu całą ekscytację i fanfar dnia na karnawale.

Carnival Games Mini Golf Wii Carnival Games Mini Golf Wii

Carnival Games Mini Golf Wii

Cena 29,00 zł

Carnival Games: Mini Golf to rozwinięcie pomysłów przedstawionych w niezwykle ciepło przyjętej przez graczy pozycji Carnival Games. Tym razem jednak, zamiast kilkudziesięciu gier oddano w nasze ręce jedną – mini golf.

CID The Dummy Wii CID The Dummy Wii

CID The Dummy Wii

Cena 89,00 zł

CID the Dummy to platformówka, której świat pełen jest lalek, używanych podczas crash testów w samochodach. Jedna z nich imieniem CID jest zresztą głównym bohaterem.

Cosmic Family Wii Cosmic Family Wii

Cosmic Family Wii

Cena 69,00 zł

Cosmic Family produkt adresowany jest przede wszystkim do najmłodszych użytkowników, aczkolwiek starsi członkowie ich rodzin również powinni się znakomicie bawić.

Cranium Kabookii Wii Cranium Kabookii Wii

Cranium Kabookii Wii

Cena 29,00 zł

Grając w Cranium Kabooki, czy to z rodziną czy przyjaciółmi, „wchodzimy” w ekran telewizora dzięki specjalnym okularom - Kabookii Decoder Glasses. Wii-pilot służy natomiast jako pędzel czy też pałeczka do ksylofonu.

Death Jr.: Root of Evil Wii Death Jr.: Root of Evil Wii

Death Jr.: Root of Evil Wii

Cena 79,00 zł

Death Jr. 2: Root of Evil reprezentuje gatunek gier platformowych, w których twórcy nastawili się na zwariowaną akcję i humor głównych bohaterów – DJ-a oraz grupki jego przyjaciół.

Death Jr.: Root of Evil Wii Death Jr.: Root of Evil Wii

Death Jr.: Root of Evil Wii

Cena 39,00 zł

Death Jr. 2: Root of Evil reprezentuje gatunek gier platformowych, w których twórcy nastawili się na zwariowaną akcję i humor głównych bohaterów – DJ-a oraz grupki jego przyjaciół.

Deepak Chopra's Leela Wii Deepak Chopra's Leela Wii

Deepak Chopra's Leela Wii

Cena 69,00 zł

Nietypowa produkcja będąca symulatorem medytacji wykorzystującym technologię kontrolera Kinect. W grze wykonujemy spokojnych gestów i przyjmujemy pozycji, które opracował hinduski lekarz Deepak Chopra.

Disney Princess Enchanting Storybooks - uDraw Wii Disney Princess Enchanting Storybooks - uDraw Wii

Disney Princess Enchanting Storybooks - uDraw Wii

Cena 89,00 zł

Zestaw minigier przeznaczonych dla najmłodszych, w których główną rolę odgrywają bohaterki animowanych filmów Disneya. Dzieci mogą rysować, wypełniać kolorami wirtualne ilustracje i bawić się różnego rodzaju grami logicznymi, zręcznościowymi i muzycznymi.

Disney Sing It Wii Disney Sing It Wii

Disney Sing It Wii

Cena 19,00 zł

Disney Sing It to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez studio Zoe Mode i wydana przez Disney Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Sprzedawany był oddzielnie i w zestawach z kontrolerem przypominającym mikrofon.

Driver Parallel Lines Wii Driver Parallel Lines Wii

Driver Parallel Lines Wii

Cena 219,00 zł

Czwarta odsłona zapoczątkowanej w 1999 roku popularnej serii samochodówek, pozwalającej graczom wcielić się w tytułowego kierowcę na usługach mafii.

EA Sports Active Wii EA Sports Active Wii

EA Sports Active Wii

Cena 29,00 zł

EA Sports Active to produkcja zawierająca zestaw ćwiczeń pozwalających dbać o wagę i formę. Za jej stworzenie i wydanie odpowiadał kanadyjski oddział Electronic Arts. Tytuł ukazał się tylko na Wii.

Emergency Heroes Wii Emergency Heroes Wii

Emergency Heroes Wii

Cena 29,00 zł

Emergency Heroes to gra samochodowa, będąca tytułem ekskluzywnym dla konsoli Wii. Ratujemy tu ludzkie życie - wcielamy się w policjantów, strażaków bądź pracowników pogotowia.

Emergency Mayhem Wii Emergency Mayhem Wii

Emergency Mayhem Wii

Cena 79,00 zł

Emergency Mayhem to zręcznościówka, w której jeździmy samochodami po szalonych ulicach miasta Crysis City, wykonując różnorakie misje.

Emergency Mayhem Wii Emergency Mayhem Wii

Emergency Mayhem Wii

Cena 39,00 zł

Emergency Mayhem to zręcznościówka, w której jeździmy samochodami po szalonych ulicach miasta Crysis City, wykonując różnorakie misje.

Excite Truck Wii Excite Truck Wii

Excite Truck Wii

Cena 69,00 zł

Excite Truck to zręcznościowa gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Monster Games i wydana przez Nintendo na Wii. Tytuł był duchową kontynuacją Excitebike z NES-a. Różnica pomiędzy tymi produkcjami polegała na tym, że tam gracze ścigali się motocyklami, a tu ciężarówkami.

Ferrari Challenge Deluxe Wii Ferrari Challenge Deluxe Wii

Ferrari Challenge Deluxe Wii

Cena 189,00 zł

Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli to gra wyścigowa wyprodukowana przez brytyjskie studio Eutechnyx i wydana przez System 3. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation 3, Wii oraz NDS (w planach była też wersja na PSP, ale ostatecznie jej nie wydano).

Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers Wii Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers Wii

Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers Wii

Cena 149,00 zł

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers to tytuł przygotowany i wydany przez Square Enix na Wii. Gra pojawiła się w sprzedaży 12 listopada 2009 roku w Japonii. W Europie tytuł wylądował na półkach sklepowych dopiero w lutym 2010 roku.

Funfair Party Wii Funfair Party Wii

Funfair Party Wii

Cena 39,00 zł

ROLL UP FOR THE ULTIMATE FAIRGROUND EXPERIENCE! Spróbuj swoich sił w 23 różnych mini-grach w 4 strefach FunFair

Ghost Squad Wii Ghost Squad Wii

Ghost Squad Wii

Cena 29,00 zł

Ghost Squad to strzelanina “na szynach” wyprodukowana przez studio Sega AM2. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a później został przeniesiony na Wii. Za port odpowiadała ekipa Polygon Magic.

Go, Diego, Go! Safari Rescue Wii Go, Diego, Go! Safari Rescue Wii

Go, Diego, Go! Safari Rescue Wii

Cena 29,00 zł

Prosta przygodowa gra akcji, stworzona głównie z myślą o przedszkolakach. Wcielamy się w postać tytułowego Diego, udzielając pomocy zamieszkującym Afrykę zwierzętom.

Happy Feet Wii Happy Feet Wii

Happy Feet Wii

Cena 29,00 zł

Happy Feet jest grą przygodową z elementami platformówki wyprodukowaną przez kanadyjskie studio A2M i wydaną przez Midway Games w listopadzie 2006 roku. Dystrybucją zajęło się  Warner Bros. Interactive na konsole PlayStation 2, GameCube, Wii oraz PC. Istnieje również wersja na kieszonsolki DS i Game Boy Advence, a sama gra bazuje na licencji filmu pod tym samym tytułem.

Harry Potter Half-Blood Prince Wii Harry Potter Half-Blood Prince Wii

Harry Potter Half-Blood Prince Wii

Cena 49,00 zł

Harry Potter and the Half-Blood Prince jest grą akcji opartą na słynnej powieści brytyjskiej pisarki J. K. Rowling o tym samym tytule (Harry Potter i Książę Półkrwi). Zabawa koncentruje się głównie na pojedynkach z innymi czarodziejami.

Imagine Champion Rider Wii Imagine Champion Rider Wii

Imagine Champion Rider Wii

Cena 89,00 zł

Gra familijna. Wspólnie z Lily ratujesz chore mustangi, a także pielęgnujesz i karmisz źrebięta, wychowując je na piękne konie wyścigowe.

Impossible Mission Wii Impossible Mission Wii

Impossible Mission Wii

Cena 59,00 zł

Impossible Mission to odświeżona graficznie wersja gry, która debiutowała jeszcze na Commodore-64. Naszym zadaniem jest powstrzymać złego profesora Elvina Atombendera.

Jumper: Griffin's Story Wii Jumper: Griffin's Story Wii

Jumper: Griffin's Story Wii

Cena 49,00 zł

Dynamiczna gra akcji, bazująca na filmie science-fiction w reżyserii Douga Limana. Przejmujemy kontrolę nad postacią posiadającą zdolność do teleportacji.

Just Dance 2 Okładka 3D Wii Just Dance 2 Okładka 3D Wii

Just Dance 2 Okładka 3D Wii

Cena 49,00 zł

Just Dance 2 to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Produkcja powstała na podstawie popularnego programu telewizyjnego. Tytuł, w odróżnieniu od późniejszych odsłon cyklu, ukazał się tylko na Wii.

Just Dance 2 Wii Just Dance 2 Wii

Just Dance 2 Wii

Cena 39,00 zł

Just Dance 2 to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Produkcja powstała na podstawie popularnego programu telewizyjnego. Tytuł, w odróżnieniu od późniejszych odsłon cyklu, ukazał się tylko na Wii.

Just Dance 2014 Wii Just Dance 2014 Wii

Just Dance 2014 Wii

Cena 49,00 zł

Just Dance 2014 to gra rytmiczna wyprodukowana i wydana przez Ubisoft na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboxa 360, Xboxa One, Wii oraz Wii U. Była to piąta edycja serii, którą oparto na popularnym programie telewizyjnym o tym samym tytule.

Just Dance 2019 Wii Just Dance 2019 Wii

Just Dance 2019 Wii

Cena 199,00 zł

Just Dance 2019 to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii, Wii U oraz Switch.

Just Dance 2020 Wii Just Dance 2020 Wii

Just Dance 2020 Wii

Cena 249,00 zł

Just Dance 2020 to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i Nintendo Wii oraz platformie Google Stadia.

Just Dance 3 Wii Just Dance 3 Wii

Just Dance 3 Wii

Cena 49,00 zł

Just Dance 3 to gra muzyczna stworzona na podstawie popularnego programu telewizyjnego. Za jej produkcję i wydanie odpowiadał Ubisoft. Tytuł ukazał się na PlayStation 3, Xboxa 360 i Wii. Każda z tych trzech wersji robiła użytek z funkcji kontrolerów ruchu.

Just Dance Wii Just Dance Wii

Just Dance Wii

Cena 29,00 zł

Gra muzyczna, w której chodzi o dotrzymywanie kroku wirtualnym mistrzom tańca. Mechanika zabawy robi dobry użytek z kontrolera ruchowego Wii. Na ekranie wyświetlany jest cień tancerza, a naszym zadaniem jest odtwarzanie wykonywanych przez niego ruchów.

Legend Of The Dragon Wii Legend Of The Dragon Wii

Legend Of The Dragon Wii

Cena 59,00 zł

Walcz między dobrem a złem - W legendzie o smoku starożytne chińskie znaki ZODIAKU walczą swoimi mistycznymi mocami o równowagę między światłem a ciemnością. Strażnicy chronią te dwanaście specjalnych zdolności, ale zły mistrz ZODIAKU próbuje je wszystkie przejąć. Powstrzymuje go tylko jedna rzecz - złoty smok.

LEGO Batman The Videogame Wii LEGO Batman The Videogame Wii

LEGO Batman The Videogame Wii

Cena 39,00 zł

LEGO Batman: The Videogame jest grą platformową na licencji klocków LEGO wyprodukowaną przez studio Traveller’s Tales i wydaną przez Warner Bros. Interactive w 2008 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ukazały się również wersje na konsole Wii, DS, PSP i PS2, lecz są znacznie zubożone względem LEGO Batman na PS3 i X360.

Mario & Sonic at the Olympic Games Wii Mario & Sonic at the Olympic Games Wii

Mario & Sonic at the Olympic Games Wii

Cena 39,00 zł

Mario & Sonic at the Olympic Games to produkt o charakterze sportowym, w którym użytkownik spotyka dwie rywalizujące ze sobą czołowe postaci ze świata elektronicznej rozrywki. Mario to ikona firmy Nintendo, która swoimi korzeniami sięga roku 1981.

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games  Wii Mario & Sonic at the Olympic Winter Games  Wii

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games Wii

Cena 39,00 zł

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games to gra sportowa traktująca o dyscyplinach rozgrywanych na zimowych igrzyskach olimpijskich. Tytuł ukazał się na Wii i NDS-a, a za jego produkcję odpowiadała Sega. Olympic Winter Games to trzecia gra w historii, w której obok siebie wystąpiły maskotki Nintendo i Niebieskich.

Mario Kart (Solus/Excludes Wheel) (Select) Wii Mario Kart (Solus/Excludes Wheel) (Select) Wii

Mario Kart (Solus/Excludes Wheel) (Select) Wii

Cena 899,00 zł

Mario Kart Wii jest grą wyścigową stworzoną przez studio Nintendo EAD i wydaną przez samo Nintendo w kwietniu 2008 roku na konsolę Wii. Mario Kart Wii jest kolejną odsłoną szalonych wyścigów z udziałem najsłynniejszych postaci świata Nintendo, które na konsolach stacjonarnych towarzyszy graczom od czasu pierwszej części na platformę Super NES.

Mario Strikers Charged Football Wii Mario Strikers Charged Football Wii

Mario Strikers Charged Football Wii

Cena 79,00 zł

Mario Strikers: Charged Football jest grą sportową wyprodukowaną przez kanadyjskie studio Next Level Games i wydaną przez firmę Nintendo w maju 2007 roku wyłącznie na konsolę Wii. Charged Football jest drugą odsłoną wirtualnej piłki nożnej z udziałem Mario i pozostałych gwiazd Big N. Poprzednia część ukazała się w 2005 r. na GameCube’a.

Medieval Games Wii Medieval Games Wii

Medieval Games Wii

Cena 69,00 zł

Medieval Games to przygotowany przez studio Nfusion Interactive zestaw zręcznościowych mini-gierek inspirowanych klimatami fantasy i Średniowiecza. Gracze mogą spróbować swoich sił m.in. w kruszeniu kopii, obleganiu zamku, turnieju łuczniczym i walce ze smokiem.