Nintendo Wii

Nintendo Wii

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-60 z 70 pozycji

Aktywne filtry

Anno: Create A New World Wii Anno: Create A New World Wii

Anno: Create A New World Wii

Cena 129,00 zł

Anno: Create A New World to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez studio Keen Games i wydana przez Ubisoft na Wii i NDS-a. Gra była częścią serii Anno, która w większości przypadków ukazywała się wcześniej na komputerach osobistych.

Beastly Wii Beastly Wii

Beastly Wii

Cena 79,00 zł

Punkt kulminacyjny gry dla przygody fantasy. Zanurz się w popularnej sadze Beastly i przeżyj grę z filmu, która pojawiła się w kinach 7 kwietnia. Poznają gwiazdy filmowe, w tym Vanessę Hudgens, Alexa Pettyfera, Neila Patricka Harrisa i Starlet Mary Kate Olsen.

Bleach: Shattered Blade Wii Bleach: Shattered Blade Wii

Bleach: Shattered Blade Wii

Cena 49,00 zł

BLEACH, światowy hit anime, zaczyna być znany w całej Europie. Teraz możesz wziąć udział w akcji i doświadczyć BLEACH z pierwszej ręki w formie gry wideo na Wii - cięcie, dźganie, machanie i rzucanie za pomocą Wii Remote jako swojego własnego Zanpaku-to.

Bratz Girlz really Rock Wii Bratz Girlz really Rock Wii

Bratz Girlz really Rock Wii

Cena 89,00 zł

Żyj bajecznym stylem życia Bratz! Bratz, hiper niż kiedykolwiek! Dołącz do nich w przygotowaniach do nadchodzącego talent show! Wypróbuj muzykę z trzciny cukrowej, udoskonal swoje ruchy taneczne i przygotuj się, ponieważ Bratz da występ życia!

Bratz Kidz Party Wii Bratz Kidz Party Wii

Bratz Kidz Party Wii

Cena 79,00 zł

Żyj bajecznym stylem życia Bratz! Bratz, hiper niż kiedykolwiek! Dołącz do nich w przygotowaniach do nadchodzącego talent show!

Cabela's Dangerous Hunts 2011 Wii Cabela's Dangerous Hunts 2011 Wii

Cabela's Dangerous Hunts 2011 Wii

Cena 79,00 zł

Wcielamy się w postać myśliwego i dążymy do upolowania wielu różnych rodzajów drapieżników. W trakcie kolejnych polowań wykorzystujemy bogaty zbiór broni i dodatkowego wyposażenia.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii

Call of Duty: Modern Warfare 3 Wii

Cena 99,00 zł

Trzecia odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin (FPS), stanowiącej jeden z sub-cykli marki Call of Duty. Produkcją Call of Duty: Modern Warfare 3 zajęło się studio Infinity Ward przy wsparciu innych zespołów deweloperskich koncernu Activision.

Call of Duty: Modern Warfare Reflex Wii Call of Duty: Modern Warfare Reflex Wii

Call of Duty: Modern Warfare Reflex Wii

Cena 169,00 zł

Czwarta odsłona przebojowego cyklu pierwszoosobowych strzelanin (FPS) autorstwa studia Infinity Ward. Tym razem deweloperzy z kalifornijskiego Encino zdecydowali się zerwać z tradycją i przenieść akcję w czasy współczesne.

CID The Dummy Wii CID The Dummy Wii

CID The Dummy Wii

Cena 89,00 zł

CID the Dummy to platformówka, której świat pełen jest lalek, używanych podczas crash testów w samochodach. Jedna z nich imieniem CID jest zresztą głównym bohaterem.

Cosmic Family Wii Cosmic Family Wii

Cosmic Family Wii

Cena 69,00 zł

Cosmic Family produkt adresowany jest przede wszystkim do najmłodszych użytkowników, aczkolwiek starsi członkowie ich rodzin również powinni się znakomicie bawić.

Death Jr.: Root of Evil Wii Death Jr.: Root of Evil Wii

Death Jr.: Root of Evil Wii

Cena 39,00 zł

Death Jr. 2: Root of Evil reprezentuje gatunek gier platformowych, w których twórcy nastawili się na zwariowaną akcję i humor głównych bohaterów – DJ-a oraz grupki jego przyjaciół.

Death Jr.: Root of Evil Wii Death Jr.: Root of Evil Wii

Death Jr.: Root of Evil Wii

Cena 79,00 zł

Death Jr. 2: Root of Evil reprezentuje gatunek gier platformowych, w których twórcy nastawili się na zwariowaną akcję i humor głównych bohaterów – DJ-a oraz grupki jego przyjaciół.

Deepak Chopra's Leela Wii Deepak Chopra's Leela Wii

Deepak Chopra's Leela Wii

Cena 69,00 zł

Nietypowa produkcja będąca symulatorem medytacji wykorzystującym technologię kontrolera Kinect. W grze wykonujemy spokojnych gestów i przyjmujemy pozycji, które opracował hinduski lekarz Deepak Chopra.

Disney Princess Enchanting Storybooks - uDraw Wii Disney Princess Enchanting Storybooks - uDraw Wii

Disney Princess Enchanting Storybooks - uDraw Wii

Cena 89,00 zł

Zestaw minigier przeznaczonych dla najmłodszych, w których główną rolę odgrywają bohaterki animowanych filmów Disneya. Dzieci mogą rysować, wypełniać kolorami wirtualne ilustracje i bawić się różnego rodzaju grami logicznymi, zręcznościowymi i muzycznymi.

Driver Parallel Lines Wii Driver Parallel Lines Wii

Driver Parallel Lines Wii

Cena 219,00 zł

Czwarta odsłona zapoczątkowanej w 1999 roku popularnej serii samochodówek, pozwalającej graczom wcielić się w tytułowego kierowcę na usługach mafii.

Emergency Mayhem Wii Emergency Mayhem Wii

Emergency Mayhem Wii

Cena 79,00 zł

Emergency Mayhem to zręcznościówka, w której jeździmy samochodami po szalonych ulicach miasta Crysis City, wykonując różnorakie misje.

Ferrari Challenge Deluxe Wii Ferrari Challenge Deluxe Wii

Ferrari Challenge Deluxe Wii

Cena 189,00 zł

Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli to gra wyścigowa wyprodukowana przez brytyjskie studio Eutechnyx i wydana przez System 3. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation 3, Wii oraz NDS (w planach była też wersja na PSP, ale ostatecznie jej nie wydano).

Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers Wii Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers Wii

Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers Wii

Cena 149,00 zł

Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers to tytuł przygotowany i wydany przez Square Enix na Wii. Gra pojawiła się w sprzedaży 12 listopada 2009 roku w Japonii. W Europie tytuł wylądował na półkach sklepowych dopiero w lutym 2010 roku.

Ghost Squad Wii Ghost Squad Wii

Ghost Squad Wii

Cena 29,00 zł

Ghost Squad to strzelanina “na szynach” wyprodukowana przez studio Sega AM2. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a później został przeniesiony na Wii. Za port odpowiadała ekipa Polygon Magic.

Harry Potter Half-Blood Prince Wii Harry Potter Half-Blood Prince Wii

Harry Potter Half-Blood Prince Wii

Cena 49,00 zł

Harry Potter and the Half-Blood Prince jest grą akcji opartą na słynnej powieści brytyjskiej pisarki J. K. Rowling o tym samym tytule (Harry Potter i Książę Półkrwi). Zabawa koncentruje się głównie na pojedynkach z innymi czarodziejami.

Imagine Champion Rider Wii Imagine Champion Rider Wii

Imagine Champion Rider Wii

Cena 89,00 zł

Gra familijna. Wspólnie z Lily ratujesz chore mustangi, a także pielęgnujesz i karmisz źrebięta, wychowując je na piękne konie wyścigowe.

Impossible Mission Wii Impossible Mission Wii

Impossible Mission Wii

Cena 59,00 zł

Impossible Mission to odświeżona graficznie wersja gry, która debiutowała jeszcze na Commodore-64. Naszym zadaniem jest powstrzymać złego profesora Elvina Atombendera.

Jumper: Griffin's Story Wii Jumper: Griffin's Story Wii

Jumper: Griffin's Story Wii

Cena 49,00 zł

Dynamiczna gra akcji, bazująca na filmie science-fiction w reżyserii Douga Limana. Przejmujemy kontrolę nad postacią posiadającą zdolność do teleportacji.

Legend Of The Dragon Wii Legend Of The Dragon Wii

Legend Of The Dragon Wii

Cena 59,00 zł

Walcz między dobrem a złem - W legendzie o smoku starożytne chińskie znaki ZODIAKU walczą swoimi mistycznymi mocami o równowagę między światłem a ciemnością. Strażnicy chronią te dwanaście specjalnych zdolności, ale zły mistrz ZODIAKU próbuje je wszystkie przejąć. Powstrzymuje go tylko jedna rzecz - złoty smok.

Mario Kart (Solus/Excludes Wheel) (Select) Wii Mario Kart (Solus/Excludes Wheel) (Select) Wii

Mario Kart (Solus/Excludes Wheel) (Select) Wii

Cena 899,00 zł

Mario Kart Wii jest grą wyścigową stworzoną przez studio Nintendo EAD i wydaną przez samo Nintendo w kwietniu 2008 roku na konsolę Wii. Mario Kart Wii jest kolejną odsłoną szalonych wyścigów z udziałem najsłynniejszych postaci świata Nintendo, które na konsolach stacjonarnych towarzyszy graczom od czasu pierwszej części na platformę Super NES.

Medieval Games Wii Medieval Games Wii

Medieval Games Wii

Cena 69,00 zł

Medieval Games to przygotowany przez studio Nfusion Interactive zestaw zręcznościowych mini-gierek inspirowanych klimatami fantasy i Średniowiecza. Gracze mogą spróbować swoich sił m.in. w kruszeniu kopii, obleganiu zamku, turnieju łuczniczym i walce ze smokiem.

Metroid: Other M Wii Metroid: Other M Wii

Metroid: Other M Wii

Cena 249,00 zł

Metroid: Other M jest grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowaną przez japońskiego dewelopera Team Ninja i wydaną przez Nintendo w 2010 roku na konsolę Wii. Other M rożni się stylem rozgrywki od Metroid Prime spod dłuta Retro Studios, nawiązując do kultowego Super Metroid z Nintendo SNES.

Monster Hunter 3: Tri Wii Monster Hunter 3: Tri Wii

Monster Hunter 3: Tri Wii

Cena 89,00 zł

Monster Hunter Tri jest RPG-iem akcji wyprodukowanym i wydanym przez japońską firmę Capcom na konsolę Nintendo Wii. Grę na początku projektowano z myślą o PlayStation 3, jednak z uwagi na mniejsze koszty produkcji na platformę Nintendo, żółto-niebiescy zdecydowali się uczynić z Tri pierwszą odsłonę Monster Hunter na maszynkę BigN.

Monster Lab Wii Monster Lab Wii

Monster Lab Wii

Cena 89,00 zł

Monster Lab to hybryda gry akcji z produkcją cRPG, w której rozgrywkę obserwujemy na przemian z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest tworzenie rozmaitych stworów i wystawianie ich do pojedynków.

New Play Control! Pikmin Wii New Play Control! Pikmin Wii

New Play Control! Pikmin Wii

Cena 199,00 zł

New Play Control! to gra specyficzna strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana i wydana przez Nintendo na Wii. Tytuł był konwersją Pikmina wydanego pierwotnie na GameCube’a. Nowa wersja oferowała sterowanie robiące użytek z funkcji kontrolera ruchowego.

New Super Mario Bros. (Selects) Wii New Super Mario Bros. (Selects) Wii

New Super Mario Bros. (Selects) Wii

Cena 599,00 zł

New Super Mario Bros. na Wii to pierwsza w historii gra platformowa Super Mario Bros. dla wielu graczy. Gra oferuje platformowe doświadczenie Mario dla całej rodziny, dzięki czemu możesz teraz przeżyć przygody Mario z przyjaciółmi. Gracze mogą samodzielnie poruszać się po side-scrollowych światach, jak poprzednio, lub zaprosić maksymalnie trzech znajomych, aby dołączyli do nich jednocześnie na tym samym poziomie w dowolnym momencie gry, aby rywalizować i bawić się w trybie wieloosobowym na konsoli Nintendo Wii lub na swoim Nintendo Wii U w trybie Wii.

One Piece: Unlimited Cruise 2 Wii One Piece: Unlimited Cruise 2 Wii

One Piece: Unlimited Cruise 2 Wii

Cena 199,00 zł

Po tym, jak wykorzystał całą swoją moc, by uratować Luffy'ego i gang, Gabri nalega, aby pozostali rzucili się do ucieczki bez niego - sugestia, na którą Luffy odpowiada, że ​​nie zostawia przyjaciela!

Penguins of Madagascar Wii Penguins of Madagascar Wii

Penguins of Madagascar Wii

Cena 169,00 zł

Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy będą musieli pokonać Dra Octaviousa Brine'a, rozprawiając się po drodze z rozmaitymi przeciwnikami i rozwiązując zagadki logiczne.

Pirates Of The Caribbean: At Worlds End Wii Pirates Of The Caribbean: At Worlds End Wii

Pirates Of The Caribbean: At Worlds End Wii

Cena 14,99 zł

Pirates of the Caribbean: At World's End to kolejna pozycja w serii gier, inspirowanych filmowymi przygodami jednego z bardziej popularnych piratów. Rzecz jasna mowa o nikim innym, jak o legendarnym Kapitanie Jacku Sparrowie, w roli którego w pierwowzorze występuje Johnny Depp. W niniejszej produkcji, poza wspomnianym wilkiem morskim, użytkownik niejednokrotnie otrzymuje sposobność do wcielenia się w Willa Turnera i Elizabeth Swann. 

Playzone Knockout Party Wii Playzone Knockout Party Wii

Playzone Knockout Party Wii

Cena 69,00 zł

Zostań mistrzem szalonego show! Rywalizuj ze znajomymi i rodziną w najbardziej zwariowanej grze towarzyskiej na Wii, zmieniając role i strony w różnych przesadzonych ustawieniach!

PopStar Guitar Wii PopStar Guitar Wii

PopStar Guitar Wii

Cena 59,00 zł

PopStar Guitar to gra muzyczna która, jak sam tytuł wskazuje, pozwala nam przejąć kontrolę nad gitarzystą zespołu pop-rockowego.

Pro Evolution Soccer 2008 Wii Pro Evolution Soccer 2008 Wii

Pro Evolution Soccer 2008 Wii

Cena 59,00 zł

Pro Evolution Soccer 2008 to kolejna odsłona popularnej serii, traktującej o graniu w piłkę nożną. Standardowo developerzy z korporacji Konami zaserwowali nam zaktualizowane składy wirtualnych drużyn klubowych i narodowych, aby każdy entuzjasta futbolu mógł być zadowolony.

Rayman: Raving Rabbids Wii Rayman: Raving Rabbids Wii

Rayman: Raving Rabbids Wii

Cena 199,00 zł

Rayman Raving Rabbids to gra zręcznościowa ze sporym naciskiem na multiplayer wyprodukowana i wydana przez Ubisoft na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 2, Wii, Xbox 360, NDS i Game Boy Advance. Wersje na przenośne sprzęty były standardowymi dwuwymiarowymi platformerami.

Red Steel Wii Red Steel Wii

Red Steel Wii

Cena 139,00 zł

Red Steel jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowaną przez franuskie studio Ubisoft Paris i wydaną przez firmę Ubisoft w grudniu 2006 wyłącznie na konsolę Nintendo Wii. Mimo dużego potencjału, gra nie zdołała ostatecznie przekonać do siebie recenzentów, którzy przyjęli ją chłodno.

Red Steel Wii Red Steel Wii

Red Steel Wii

Cena 29,00 zł

Red Steel jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowaną przez franuskie studio Ubisoft Paris i wydaną przez firmę Ubisoft w grudniu 2006 wyłącznie na konsolę Nintendo Wii. Mimo dużego potencjału, gra nie zdołała ostatecznie przekonać do siebie recenzentów, którzy przyjęli ją chłodno.

Resident Evil 4 Wii Edition Resident Evil 4 Wii Edition

Resident Evil 4 Wii Edition

Cena 59,00 zł

Resident Evil 4 to survival horror ze znanej serii studia Capcom. W pełnej akcji produkcji wcielamy się w agenta Leona S. Kennedy’ego z misją uratowania córki prezydenta USA.

Resident Evil Archives Wii Resident Evil Archives Wii

Resident Evil Archives Wii

Cena 99,00 zł

Wydany w 2002 roku na GameCube’a Resident Evil to remake pierwszej części sztandarowej serii Capcomu. Względem oryginału poprawiono nie tylko grafikę, ale dodano także całą masę dodatkowej zawartości. Sześć lat po premierze ukazała się konwersja na Wii, w której zaimplementowano sterowanie kontrolerem ruchowym.

Resident Evil Archives: Zero Wii Resident Evil Archives: Zero Wii

Resident Evil Archives: Zero Wii

Cena 99,00 zł

Resident Evil Zero jest grą przygodową z gatunku survival horror wyprodukowaną i wydaną przez japońską firmę Capcom na konsolę GameCube, a kilka lat później na Nintendo Wii. Zero jest ostatnią odsłoną serii, która pozostaje wierna mechanice starszych części. Kolejną kanoniczną odsłoną po Zero jest Resident Evil 4.

Resident Evil The Umbrella Chronicles Wii Resident Evil The Umbrella Chronicles Wii

Resident Evil The Umbrella Chronicles Wii

Cena 99,00 zł

Resident Evil: The Umbrella Chronicles to gra akcji z gatunku rail-shooter (strzelanina na szynach) wydana na konsolę Nintendo Wii w listopadzie 2007 roku. Za grę odpowiada Capcom, które współtworzyło ją wraz z innym japońskim deweloperem - Cavia. Jako platformę docelową wybrano Wii z uwagi na kontroler Wiilot, który świetnie sprawdza się w tego typu produkcjach. W 2012 ukazała się natomiast edycja HD na konsolę PS3, wykorzystująca kontroler PS move.

Resident Evil: The Darkside Chronicles Wii Resident Evil: The Darkside Chronicles Wii

Resident Evil: The Darkside Chronicles Wii

Cena 119,00 zł

Resident Evil: The Darkside Chronicles to gra akcji z gatunku rail-shooter wydana na konsolę Nintendo Wii w 2009 roku. Za grę odpowiada Capcom, które współtworzyło ją wraz z innym japońskim deweloperem - Cavia. The Darkside Chronicles jest sequelem wydane dwa lata wcześniej na Wii The Umbrella Chronicles. W 2012 roku pojawiła się też edycja HD na konsolę Playstation 3.

Samurai Warriors 3 Wii Samurai Warriors 3 Wii

Samurai Warriors 3 Wii

Cena 99,00 zł

Samurai Warriors 3 to gra akcji osadzona w klimatach feudalnej Japonii wyprodukowana przez studio Omega Force na konsole Wii, PlayStation 3 i PlayStation Portable. Wersja na Wii posiadała tryb bazujący na NES-owym The Mysterious Murasame Castle, za który odpowiadało Nintendo. Wersje na sprzęty Sony nie ukazały się na Zachodzie.

Secret Files: Tunguska Wii Secret Files: Tunguska Wii

Secret Files: Tunguska Wii

Cena 129,00 zł

Secret Files: Tunguska to przygodówka point-and-click wyprodukowana przez Fusionsphere Systems i wydana przez Dreamcatcher Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych, Wii i NDS-ie. Ta pierwsza wersja doczekała się całkowitego spolszczenia.

Shaun White Skateboarding Wii Shaun White Skateboarding Wii

Shaun White Skateboarding Wii

Cena 59,00 zł

Shaun White Skateboarding jest grą sportową traktującą o jeździe na deskorolce wyprodukowaną przez Ubisoft Montreal i wydaną przez Ubisoft w październiku 2010 roku na PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Gracz wciela się w stworzonego przez siebie zawodnika, natomiast w tytułowego Shauna White’a można wcielić się pod koniec kampanii.

Shaun White Snowboarding Road Trip Wii Shaun White Snowboarding Road Trip Wii

Shaun White Snowboarding Road Trip Wii

Cena 89,00 zł

Shaun White Snowboarding jest grą wyścigową traktującą o snowboardzie, wyprodukowaną przez studio Ubisoft Montreal i wydaną przez firmę Ubisoft w listopadzie 2008 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Powstały również wersje na PC, PlayStation 2 i Wii, a także na systemy przenośne PSP i NDS.

Sims 3 Wii Sims 3 Wii

Sims 3 Wii

Cena 249,00 zł

The Sims 3 jest trzecią numeryczną odsłoną symulatora życia wyprodukowaną przez The Sims Studio i wydaną przez Electronic Arts na komputery osobiste oarz konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii. Dostępna jest również zubożona wersja „trójki” na konsole przenośne, DS i 3DS, a także na smartfony.

Skylanders: Giants Starter Pack Wii Skylanders: Giants Starter Pack Wii

Skylanders: Giants Starter Pack Wii

Cena 159,00 zł

Skylanders: Giants jest grą platformową wykorzystującą rzeczywistość rozszerzoną, wyprodukowaną przez studio Toys For Bob i wydaną przez firmę Activision w październiku 2012 roku na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii. Dostępna jest również wersja na 3DS-a, nad którą pracowało studio n-Space, a także na Wii U spod dłuta Vicarious Visions.

Smurfs Dance Party Wii Smurfs Dance Party Wii

Smurfs Dance Party Wii

Cena 189,00 zł

Familijna gra taneczna inspirowana trójwymiarowym filmem The Smurfs (2011). Gracze mają okazję zatańczyć ze Smerfetką, Papą Smerfem, Mądralą, Gargamelem i innymi postaciami smerfowego świata.

Sniper Elite Wii Sniper Elite Wii

Sniper Elite Wii

Cena 89,00 zł

Sniper Elite to gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad snajperem działającym podczas II Wojny Światowej. Za jej produkcję odpowiadało brytyjskie studio Rebellion Developments, a za wydanie MC2 France. Tytuł ukazał się na PeCetach, PlayStation 2, Xboxie i -- to już po kilku latach -- na Wii.

Speed Racer Wii Speed Racer Wii

Speed Racer Wii

Cena 89,00 zł

Dynamiczna gra wyścigowa, w bardzo wyraźny sposób nawiązująca do przygodowego filmu akcji przygotowanego przez braci Wachowskich. Wcielamy się w postać tytułowego kierowcy zasiadającego za sterami nowoczesnego pojazdu.

Spider-Man: Edge of Time Wii Spider-Man: Edge of Time Wii

Spider-Man: Edge of Time Wii

Cena 289,00 zł

Kolejna gra akcji z popularnym Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, opracowana przez studio Beenox – autorów kilku ostatnich odsłon cyklu, rozwijanego przez firmę Activision.

Super Fruit Fall Wii Super Fruit Fall Wii

Super Fruit Fall Wii

Cena 19,00 zł

Super Fruitfall to prawdziwa gra logiczna, która jest prosta w koncepcji, ale z ogromną głębią w miarę wzrostu wyzwania. Super Fruitfall jest bardzo łatwy do zrozumienia dzięki prostym kontrolkom, ale sprawi, że gracze będą wracać po więcej, chętni do poprawy swoich wyników. 

Super Mario Galaxy (Select) Wii Super Mario Galaxy (Select) Wii

Super Mario Galaxy (Select) Wii

Cena 999,00 zł

Super Mario Galaxy to kolejna odsłona słynnej serii platformówek z udziałem Mario, wyprodukowana przez studio Nintendo EAD Tokyo i wydana przez samo Nintendo w listopadzie 2007 na konsolę Wii. SMG jest najwyżej ocenioną grą na Nintendo Wii i jedną z najlepiej ocenianych w ogóle.

Super Paper Mario (Select) Wii Super Paper Mario (Select) Wii

Super Paper Mario (Select) Wii

Cena 599,00 zł

Mario i Luigi spędzają leniwe popołudnie w swoim domu, gdy słyszą straszną wiadomość: księżniczka Peach została porwana! Dwaj bracia udają się prosto do zamku Bowsera, aby ją odzyskać, ale Bowser jest tak samo zaskoczony porwaniem Peach jak oni. W tym momencie pojawia się dziwny złoczyńca w cylindrze i porywa wszystkich oprócz Mario. Następnie tajemniczy złoczyńca zmusza Peach i Bowser do małżeństwa, tworząc szczelinę ciemnej energii, która grozi rozerwaniem wszechświata! Tylko Mario może uratować sytuację... ale nie może tego zrobić sam.