Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Okładka

Okładka

Edycja

Edycja

Stan

Stan

Region

Region

PlayStation 2

PlayStation 2

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Band Hero: Standalone Game PS2 Band Hero: Standalone Game PS2

Band Hero: Standalone Game PS2

Cena 99,00 zł

Band Hero jest kolejną odsłoną świecącej triumfy serii wydawanej przez firmę Activision. Gra trafiła w 2009 roku  na Wii, Xboksa 360, PlayStation 2, PlayStation 3 oraz konsolę przenośną Nintendo DS.

Dancing Stage Supernova PS2 Dancing Stage Supernova PS2

Dancing Stage Supernova PS2

Cena 119,00 zł

Dancing Stage: SuperNOVA to gra muzyczna (taneczna) wyprodukowana i wydana przez japońską firmę Konami. Tytuł ukazał się na PlayStation 2. Produkcja była częścią popularnej serii Dance Dance Revolution.

EyeToy Groove PS2 EyeToy Groove PS2

EyeToy Groove PS2

Cena 29,00 zł

EyeToy: Groove to gra muzyczna (rytmiczna) wyprodukowana przez London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2 i do działania wymagał posiadania kamerki EyeToy.

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli PS2 Ferrari Challenge Trofeo Pirelli PS2

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli PS2

Cena 109,00 zł

Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli to gra wyścigowa wyprodukowana przez brytyjskie studio Eutechnyx i wydana przez System 3. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, PlayStation 3, Wii oraz NDS (w planach była też wersja na PSP, ale ostatecznie jej nie wydano).

Final Fantasy X-2 PS2 Final Fantasy X-2 PS2

Final Fantasy X-2 PS2

Cena 349,00 zł

Final Fantasy X-2 jest RPG-iem stworzonym przez Square Enix i zaprojektowanym jako sequel Final Fantasy X. Wydanie bezpośredniej kontynuacji bijącego rekordy popularności Final Fantasy X było dla Square Enix pionierskim ruchem. Wcześniej japońska firma nigdy nie wydawała sequeli swojej sztandarowej serii.

Final Fantasy XII PS2 Final Fantasy XII PS2

Final Fantasy XII PS2

Cena 399,00 zł

Final Fantasy XII to japońska gra RPG wyprodukowana i wydana przez Square Enix na PlayStation 2 w 2006 roku. Za jej produkcję odpowiadali twórcy między innymi Final Fantasy Tactics i Vagrant Story, którzy wprowadzili do formuły serii kilka rewolucyjnych zmian.

God of War PS2 God of War PS2

God of War PS2

Cena 249,00 zł

Jest to gra przygodowo-zręcznościowa, opowiadająca o perypetiach Kratosa, niegdyś spartańskiego wojownika, będącego teraz na usługach Olimpu. Nasz bohater nie jest bynajmniej szlachetnym wojownikiem bez skazy – wprost przeciwnie, to wymarzony specjalista od „mokrej roboty”.

Hitman: Blood Money PS2 Hitman: Blood Money PS2

Hitman: Blood Money PS2

Cena 129,00 zł

Hitman: Blood Money jest grą akcji, w której zadaniem gracza jest eliminować wyznaczone cele, pozostając przy tym w ukryciu. Blood Money zostało wyprodukowane przez studio IO Interactive i wydane przez firmę Eidos Interactive w maju 2006 roku na konsole PlayStation 2 Xbox, Xbox 360 oraz PC. Gra jest czwartą odsłoną przygód Agenta 47.

Just Cause PS2 Just Cause PS2

Just Cause PS2

Cena 159,00 zł

Just Cause jest grą akcji osadzoną w otwartym świecie wyprodukowaną przez studio Avalanche Studios i wydaną przez firmę Eidos Interactive we wrześniu 2006 roku na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360 oraz PC. Gra doczekała się kontynuacji, która ukazała się w roku 2010 na drugą konsolę Microsoftu i PlayStation 3.

Killzone PS2 Killzone PS2

Killzone PS2

Cena 99,00 zł

Killzone to strzelanina FPP wyprodukowana przez holenderskie studio Guerilla Games i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 2. Przed premierą gra określana była jako “Halo killer” i podobnie jak w serii Bungie, developer starał się wykreować wiarygodne uniwersum science-fiction, kładąc zarazem duży nacisk na tryb multiplayer.

MX World Tour PS2 MX World Tour PS2

MX World Tour PS2

Cena 89,00 zł

MX World Tour to gra wyścigowa traktująca o motocrossie wyprodukowana przez studio Impulse Games i wydana w Europie przez Play-It. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 i Xboxie (w Europie ukazała się oficjalnie tylko ta pierwsza wersja).

Naruto Ultimate Ninja PS2 Naruto Ultimate Ninja PS2

Naruto Ultimate Ninja PS2

Cena 199,00 zł

Naruto: Ultimate Ninja to bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio CyberConnect2 i wydana przez Bandai Namco na PlayStation 2. Tytuł powstał na licencji bardzo popularnej mangi/anime autorstwa Masashiego Kishimoto.

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 PS2 Naruto: Uzumaki Chronicles 2 PS2

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 PS2

Cena 129,00 zł

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 to gra action-adventure wyprodukowana przez japońskie studio Cavia i wydana przez Bandai Namco Games. Tytuł, podobnie jak poprzednia część, ukazał się tylko na PlayStation 2.

Naruto: Uzumaki Chronicles PS2 Naruto: Uzumaki Chronicles PS2

Naruto: Uzumaki Chronicles PS2

Cena 129,00 zł

Naruto: Uzumaki Chronicles to chodzona bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio Cavia i wydana przez Bandai Namco tylko na PlayStation 2. Tytuł powstał na podstawie popularnej mangi autorstwa Masashiego Kishimoto.

Onimusha 2: Samurai's Destiny PS2 Onimusha 2: Samurai's Destiny PS2

Onimusha 2: Samurai's Destiny PS2

Cena 49,00 zł

Onimusha 2: Samurai's Destiny to kontynuacja wydanej w 2001 roku gry Onimusha: Warlords. Za drugą częścią ponownie stoi Keiji Inafune na stanowisku producenta, ale tym razem reżyserią zajął się Motohide Eshiro. Gra podobnie jak poprzedniczka jest przygodową grą akcji z elementami slashera.

Onimusha 2: Samurai's Destiny PS2 (Cenega) Onimusha 2: Samurai's Destiny PS2 (Cenega)

Onimusha 2: Samurai's Destiny PS2 (Cenega)

Cena 199,00 zł

Onimusha 2: Samurai's Destiny to kontynuacja wydanej w 2001 roku gry Onimusha: Warlords. Za drugą częścią ponownie stoi Keiji Inafune na stanowisku producenta, ale tym razem reżyserią zajął się Motohide Eshiro. Gra podobnie jak poprzedniczka jest przygodową grą akcji z elementami slashera.

Onimusha 3: Demon Siege PS2 Onimusha 3: Demon Siege PS2

Onimusha 3: Demon Siege PS2

Cena 39,00 zł

Onimusha 3: Demon Siege jest kolejną, trzecią już odsłoną w serii Onimusha, za którą stoi firma Capcom. Podobnie jak poprzednie części, jest grą akcji z domieszką slashera. Producentem kolejny raz został Keiji Inafune, a na stołku reżysera zasiadł tym razem Minoru Nakai, który także współtworzył scenariusz.

Onimusha: Dawn of Dreams PS2 Onimusha: Dawn of Dreams PS2

Onimusha: Dawn of Dreams PS2

Cena 99,00 zł

Onimusha: Dawn of Dreams to czwarta odsłona serii Onimusha (szósta jeśli liczyć wszystkie spin-offy wydane przez Capcom), która pojawiła się na konsoli PlayStation 2. Podobnie jak poprzednie części, tytuł jest przygodową grą akcji z elementami slashera. Tym razem reżyserem projektu został Koichi Kimura, a producentem – Yoshinori Ono.

Onimusha: Warlords PS2 Onimusha: Warlords PS2

Onimusha: Warlords PS2

Cena 59,00 zł

Onimusha: Warlords jest tytułem stworzonym i wydanym przez Capcom na konsolę PlayStation 2 w 2001 roku i później przeniesionym na Xboksa oraz komputery klasy PC (kolejno w marzec 2002 i 2003). Reżyserem gry został Jun Takeuchi, a za produkcję odpowiada Keiji Inafune.

Panzer Elite Action PS2 Panzer Elite Action PS2

Panzer Elite Action PS2

Cena 99,00 zł

Panzer Elite action: Fields of Glory to czołgowa gra akcji z okresu II wojny światowej, w której gracz może dowodzić plutonem sił niemieckich (4 czołgi) lub amerykańskich (5 czołgów) w trzech scenariuszach: kampania tunezyjska (1943), Kampania włoska (1943-44) i bitwa w Normandii (1944). Każda zawiera serię bitew. Później fani opracowali nowe scenariusze w Afryce Północnej (1940-41) i Związku Radzieckim (1941).

Ratatouille (Platinum) PS2 Ratatouille (Platinum) PS2

Ratatouille (Platinum) PS2

Cena 109,00 zł

Ratatouille jest wydaną w 2007 roku grą zręcznościową stworzoną przez studio Heavy Iron Studios. W zamyśle twórców odbiorcą ich najnowszego dzieła są zarówno młodzi gracze, jak i starsi wielbiciele wirtualnej rozrywki. Producent posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu gier opartych na ich filmowym odpowiednikach - zasłynął m.in. z Up: The Video Game, WALL-E, The Incredibles.

Resident Evil CODE: Veronica X PS2 Resident Evil CODE: Veronica X PS2

Resident Evil CODE: Veronica X PS2

Cena 99,00 zł

Resident Evil Code: Veronica X jest grą z gatunku survival horror wyprodukowaną przez studia Capcom, Nextech oraz Sega, a następnie wydaną przez żółto-niebieskich we wrześniu 2001 roku na konsole PlayStation 2, a w marcu 2004 - na GameCube’a. Code: Veronica X jest konwersją hitu z Dreamcasta, który w Europie ukazał się w maju 2000 roku. 

Resident Evil Outbreak: File 2 PS2 Resident Evil Outbreak: File 2 PS2

Resident Evil Outbreak: File 2 PS2

Cena 199,00 zł

Resident Evil Outbreak: File #2 to gra typu survival horror z silnym naciskiem na multiplayer. Za jej produkcję odpowiada Capcom. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 i był bardziej rozbudowaną wersją pierwszego Outbreaka.

Resident Evil: Outbreak PS2 Resident Evil: Outbreak PS2

Resident Evil: Outbreak PS2

Cena 199,00 zł

Resident Evil: Outbreak jest grą z gatunku survival horror wyprodukowaną i wydaną przez japońską firmę Capcom we wrześniu 2004 roku wyłącznie na konsolę PlayStation 2. Outbreak nie jest kanoniczną odsłoną RE, lecz spin-offem, wykorzystującym połączenie sieciowe PS2.

Silent Hill 2 Edition Collector PS2 Silent Hill 2 Edition Collector PS2

Silent Hill 2 Edition Collector PS2

Cena 499,00 zł

Silent Hill 2 to survival horror stworzony przez japońskie studio deweloperskie Silent Team i wydany przez firmę Konami na konsolę PlayStation 2 w listopadzie 2001 roku. Silent Hill 2 jest drugą odsłoną serii w ogóle i pierwszą, która ukazała się na drugą stacjonarną konsolę japońskiego koncernu.

SingStar Take That (Solus) PS2 SingStar Take That (Solus) PS2

SingStar Take That (Solus) PS2

Cena 139,00 zł

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych. Tym razem gracz staje przed możliwością wyśpiewania największych hitów popularnego w latach 90' zespołu Take That.

Super Fruit Fall PS2 Super Fruit Fall PS2

Super Fruit Fall PS2

Cena 99,00 zł

Super Fruitfall to prawdziwa gra logiczna, która jest prosta w koncepcji, ale z ogromną głębią w miarę wzrostu wyzwania. Super Fruitfall jest bardzo łatwy do zrozumienia dzięki prostym kontrolkom, ale sprawi, że gracze będą wracać po więcej, chętni do poprawy swoich wyników. 

Valkyrie Profile 2: Silmeria PS2 Valkyrie Profile 2: Silmeria PS2

Valkyrie Profile 2: Silmeria PS2

Cena 219,00 zł

Valkyrie Profile 2: Silmeria to gra cRPG, za produkcję której odpowiadają programiści ze studia Tri-Ace, współpracujący z koncernem Square Enix. Tytuł stanowi prequel wydanej w 1999 roku pozycji o nazwie Valkyrie Profile.

WWE SmackDown Vs. RAW 2006 (Platinum) PS2 WWE SmackDown Vs. RAW 2006 (Platinum) PS2

WWE SmackDown Vs. RAW 2006 (Platinum) PS2

Cena 119,00 zł

WWE SmackDown! vs. RAW 2006 to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio Yuke’s i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 oraz PlayStation Portable.