Playstation 1

Playstation 1

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Bomberman PSX Bomberman PSX
 • Nowy

Bomberman PSX

Cena 199,00 zł

Rozgrywka w Bomberman Party Edition stanowi swego rodzaju powrót do klasycznego stylu gry Bomberman. Nie ma zbyt wielu dodatkowych obręczy, przez które można przeskoczyć, jest tylko mnóstwo rzeczy do wysadzenia.

Broken Sword II The Smoking Mirror PSX Broken Sword II The Smoking Mirror PSX
 • Nowy

Broken Sword II The Smoking Mirror PSX

Cena 199,00 zł

Broken Sword II : The Smoking Mirror jest drugą częścią przygód amerykańskiego prawnika George'a Stobbarta i francuskiej dziennikarki Nicole Collard. Tym razem Nicole postanawia spotkać się ze znanym archeologiem profesorem Oubierem, który mógłby posiadać informację na temat szlachetnego kamienia, który francuska niedawnym czasie znalazła.

Command & Conquer PSX Command & Conquer PSX
 • Nowy

Command & Conquer PSX

Cena 79,00 zł

Command & Conquer to strategia czasu rzeczywistego (tzw. RTS) wyprodukowana przez Westwood Studios i wydana przez Virgin Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation, Saturn i Nintendo 64.

Command & Conquer Retaliation PSX Command & Conquer Retaliation PSX
 • Nowy

Command & Conquer Retaliation PSX

Cena 299,00 zł

Samodzielny dodatek do strategii czasu rzeczywistego Command and Conquer: Red Alert. Produkcja zawiera w sobie zawartość oferowaną przez wydane na komputery osobiste dodatki Counterstrike oraz The Aftermath. Dodatkowo tytuł oferuje niedostępne nigdy wcześniej przerywniki filmowe.

CyberTiger PSX CyberTiger PSX
 • Nowy

CyberTiger PSX

Cena 129,00 zł

Jeśli oglądałeś inspirujące występy Tigera Woodsa na torze wodnym i zastanawiałeś się, jak by to było chodzić w jego butach, masz szansę.

Dave Mirra Freestyle BMX PSX Dave Mirra Freestyle BMX PSX
 • Nowy

Dave Mirra Freestyle BMX PSX

Cena 79,00 zł

Dave Mirra Freestyle BMX to sygnowana nazwiskiem mistrza ekstremalnej jazdy na rowerze gra sportowa, stworzona przez studio deweloperskie Z-axis. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności akrobacji na BMX-ie, wcielając się m.in.

Destruction Derby PSX Destruction Derby PSX

Destruction Derby PSX

Cena 149,00 zł

Destruction Derby to gra wyścigowa, w której sednem rozgrywki jest (przeważnie) rozwałka samochodów przeciwnika. Za jej produkcję odpowiada studio Reflections (późniejsi twórcy serii Driver). Tytuł ukazał się na PlayStation, Segę Saturn i Nintendo 64.

Die Hard Trilogy PSX Die Hard Trilogy PSX
 • Nowy

Die Hard Trilogy PSX

Cena 59,00 zł

Die Hard Trilogy to gra akcji wyprodukowana na podstawie filmowej trylogii znanej w Polsce pod tytułem “Szklana pułapka”. Produkcja autorstwa studia Probe Entertainment składała się z trzech części, które oferowały odmienne style rozgrywki. Tytuł ukazał się na PlayStation i Segę Saturn w 1996 roku.

Dino Crisis PSX Dino Crisis PSX
 • Nowy

Dino Crisis PSX

Cena 399,00 zł

Dino Crisis jest grą typu survival horror wyprodukowaną przez Capcom i wydaną w Europie przez Virgin Interactive na PlayStation i Dreamcasta (za port na DC odpowiada Nextech). Jednym z jej autorów jest Shinji Mikami, twórca serii Resident Evil. Tym razem jednak graczy zamiast żywych umarlaków straszą dinozaury. Tytuł doczekał się dwóch kontynuacji.

Doom PSX Doom PSX
 • Nowy

Doom PSX

Cena 229,00 zł

Doom to strzelanina FPP wyprodukowana przez studio id Software. Gra posiada status jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych produkcji w historii branży elektronicznej rozrywki. Pierwsza wersja pojawiła się jako shareware na DOS/MAC już 10 grudnia '93. Tytuł ukazał się na platformach: PC, PlayStation, Sega 32X, Atari Jaguar, SNES, Sega Saturn, GameBoy Advance i po latach od premiery także na Xbox Live Arcade.

Driver 2 Back on the Streets PSX Driver 2 Back on the Streets PSX

Driver 2 Back on the Streets PSX

Cena 179,00 zł

Driver 2: Back on the Streets to gra akcji z elementami sandboksa wyprodukowana przez studio Reflections (obecnie Ubisoft Reflections) i wydana przez Infogrames na PlayStation w 2000 roku. Podobnie jak w “jedynce" także i tutaj wcielamy się w postać policjanta wykonującego zlecenia pod przykrywką.

Driver PSX Driver PSX

Driver PSX

Cena 89,00 zł

Driver jest grą akcji z elementami sandboksa, w której siadając za kierownicą samochodu wcielamy się w policjanta wykonującego zlecenia pod przykrywką. Za produkcję tego tytułu odpowiada studio Reflections (obecnie Ubisoft Reflections), które w 1999 roku miało już na koncie udaną serię wyścigową Destruction Derby.

Exhumed PSX Exhumed PSX

Exhumed PSX

Cena 289,00 zł

Exhumed (w USA PowerSlave) to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez amerykańskie studio Lobotomy Software. Gra ukazała się na PlayStation i Saturna, gdzie różniła się paroma mniejszymi i większymi elementami. Jej cechą szczególną było miejsce akcji - ruiny starożytnego Egiptu.

FIFA 99 PSX FIFA 99 PSX
 • Nowy

FIFA 99 PSX

Cena 99,00 zł

Czwarta odsłona serii piłkarskiej autorstwa Electronic Arts. Tytuł przynosi szereg zmian w oprawie graficznej i silniku meczowym. Do dyspozycji graczy oddano ponad 250 klubów z najważniejszych rozgrywek Europy i świata

Final Fantasy VII PSX Final Fantasy VII PSX
 • Nowy

Final Fantasy VII PSX

Cena 249,00 zł

Squaresoft zdobyło bardzo dużą popularność w Japonii oraz sporą w Stanach Zjednoczonych po wydaniu sześciu odsłon serii Final Fantasy (w szczególności popularnością w USA cieszyło się Final Fantasy VI). Na prawdziwą, globalną eksplozję zainteresowania trzeba było jednak poczekać do części siódmej, wydanej w 1997 (co ważne - tytuł pojawia się już w listopadzie 1997 roku w Europie).

Formula 1 97 PSX Formula 1 97 PSX

Formula 1 97 PSX

Cena 89,00 zł

Formula 1 97 to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Bizarre Creations i wydana przez Psygnosis na PlayStation i komputery osobiste. Była to druga i ostatnia produkcja Bizarre Creations poświęcona tytułowej dyscyplinie sportowej. Serię następnie przejął inny developer, co w efekcie doprowadziło do obniżki jej formy.

Ghoul Panic PSX Ghoul Panic PSX
 • Nowy

Ghoul Panic PSX

Cena 199,00 zł

Twórcy Point Blank przedstawiają zupełnie zwariowaną przygodę 3D dla G-CON45. Przedrzyj się przez zakurzone korytarze upiornej rezydencji.

Gran Turismo PSX Gran Turismo PSX

Gran Turismo PSX

Cena 99,00 zł

Gran Turismo to pierwsza odsłona we flagowej serii Polyphony Digital i Sony Computer Entertainment. Tytuł opracował Kazunori Yamauchi - prace nad tymi samochodowymi wyścigami rozpoczęły się w drugiej połowie 1992 i trwały pięć lat. Gra była gotowa do premiery na rynku japońskim w grudniu 1997 roku. W Europie tytuł pojawił się na półkach sklepowych w maju 1998 roku.

Gunfighter The Legend Of Jesse James PSX Gunfighter The Legend Of Jesse James PSX
 • Nowy

Gunfighter The Legend Of Jesse James PSX

Cena 109,00 zł

Wciel się w legendę Dzikiego Zachodu i weź udział w ostrej przygodzie pełnej romansu i granicznej sprawiedliwości. Partner Jessego Jamesa został zastrzelony, a jego najlepsza dziewczyna Zee została porwana przez bandę niegodziwych bandytów. Poprowadź zbuntowanego bohatera, gdy ten atakuje złych facetów, aby pomścić utraconego towarzysza i ocalić dziewczynę. Gra jest kompatybilna z pistoletami świetlnymi PlayStation, zapewniając prawdziwe wrażenia z perspektywy pierwszej osoby. Gunfighter: The Legend of Jesse James zawiera także szereg minigier zapewniających różnorodność i możliwość powtarzania rozgrywki.

Harry Potter and the Chamber of Secrets PSX Harry Potter and the Chamber of Secrets PSX

Harry Potter and the Chamber of Secrets PSX

Cena 199,00 zł

Druga część przygód Harry’ego Pottera, małego czarodzieja, który uczy się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Tytuł bazuje na licencji filmu i przedstawia drugi rok nauki chłopca.

Independence Day PSX Independence Day PSX
 • Nowy

Independence Day PSX

Cena 69,00 zł

Independence Day to gra akcji wyprodukowana przez studio Radical Entertainment i wydana przez Fox Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation i Sega Saturn. Powstał na podstawie filmu o tej samej nazwie.

International Track & Field PSX International Track & Field PSX
 • Nowy

International Track & Field PSX

Cena 49,00 zł

Pierwsza odsłona serii gier sportowych, która została wydana na PlayStation 1 i wykorzystuje grafikę 3D. Produkcja pozwala sprawdzić się graczom w jedenastu dyscyplinach sportowych. Każda z nich została zaprezentowana w zręcznościowym ujęciu.

Judge Dredd PSX Judge Dredd PSX
 • Nowy

Judge Dredd PSX

Cena 149,00 zł

Judge Dredd to strzelanina ‘na szynach’ wyprodukowana przez brytyjską ekipę Gremlin Interactive i wydana przez Activision na PlayStation. Gra powstała na podstawie komiksu, a nie filmu o tym samym tytule z Sylvestrem Stallone w roli głównej.

Lethal Enforcers PSX Lethal Enforcers PSX
 • Nowy

Lethal Enforcers PSX

Cena 499,00 zł

Wymierz sprawiedliwość w LETHAL ENFORCERS I i II. Lethal Enforcers I i II: Gunfighters to strzelanki Konami na monety, obie na jednym dysku. Obie gry mają podobną strukturę rozgrywki, w której cyfrowe cele wroga „pojawiają się” na ekranie i po prostu trzeba je zestrzelić, zanim oddadzą do ciebie strzał.

Metal Gear Solid PSX Metal Gear Solid PSX
 • Nowy

Metal Gear Solid PSX

Cena 289,00 zł

Metal Gear Solid jest grą akcji, w której kluczem do sukcesu jest cicha infiltracja i pozostawanie w ukryciu. MGS zostało wyprodukowane i wydane przez japońską firmę Konami w listopadzie 1998 roku na pierwsze PlayStation. Na czele projektu stał niespełniony filmowiec Hideo Kojima, a jego jedyny na PSone’a tytuł jest kontynuacją wydanego w 1990 roku Metal Gear 2: Solid Snake. Tytuł zawitał także nieco później na PC.

Metal Gear Solid Special Missions PSX Metal Gear Solid Special Missions PSX

Metal Gear Solid Special Missions PSX

Cena 349,00 zł

Metal Gear Solid: Special Missions to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się na PlayStation. Był on swego rodzaju dodatkiem do pierwszej odsłony Metal Gear Solid.

Mission Impossible PSX Mission Impossible PSX
 • Nowy

Mission Impossible PSX

Cena 79,00 zł

Mission: Impossible to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez firmę Infogrames. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation oraz Nintendo 64. Powstał on na bazie filmu o tej samej nazwie, który w kinach wyświetlany był w 1996 roku.

Mortal Kombat 4 PSX Mortal Kombat 4 PSX
 • Nowy

Mortal Kombat 4 PSX

Cena 289,00 zł

Mortal Kombat 4 to bijatyka wyprodukowana i wydana przez Midway Games. Konsolowa wersja gry ukazała się na PlayStation i Nintendo 64 - za jej konwersję odpowiadał Eurocom. Tytuł zawitał również na PC oraz Gameboy Color. “Czwórka” wprowadziła kilka znaczących zmian do formuły serii stworzonej przez Eda Boona i Johna Tobiasa, jedną z nich był np. przeskok w trójwymiar.

Pandemonium! PSX Pandemonium! PSX
 • Nowy

Pandemonium! PSX

Cena 289,00 zł

Pandemonium! jest platformówką 2,5D osadzoną w klimatach fantasy. Za jej produkcję odpowiada studio Toys for Bob, gra trafiła na PlayStation i Segę Saturn w latach 1996-97. Tytuł dawał graczom do wyboru jedną z dwóch postaci, które różniły się nieco umiejętnościami.

Rescue Shot PSX Rescue Shot PSX
 • Nowy

Rescue Shot PSX

Cena 229,00 zł

Rescue Shot, znana w Japonii jako Rescue Shot Bubibo, to gra wideo 3D z bronią świetlną na konsolę PlayStation, która została wydana w Japonii i Europie w 2000 roku.

Spider-Man PSX Spider-Man PSX
 • Nowy

Spider-Man PSX

Cena 229,00 zł

Spider-Man to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Neversoft i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na PlayStation, Nintendo 64, Dreamcasta, komputery osobiste oraz Game Boy Color i był pierwszą trójwymiarową grą z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej.

Street Fighter EX2 Plus PSX Street Fighter EX2 Plus PSX
 • Nowy

Street Fighter EX2 Plus PSX

Cena 189,00 zł

Street Fighter EX 2 Plus to bijatyka 3D wydana w 1999 roku na automaty i konsolę PlayStation. Za jej produkcję odpowiada Capcom do spółki z firmą Arika. Jest kontynuacją gry Street Fighter EX Plus Alpha wydanej w 1997 roku. EX Plus 2 jest drugą, usprawnioną wersją gry. Pierwotnie ukazała się tylko w wersji automatowej w 1998 roku pod nazwą Street Fighter EX2.

Tekken PSX Tekken PSX
 • Nowy

Tekken PSX

Cena 199,00 zł

Tekken jest bijatyką 3D stworzoną i wydaną przez japońską firmę Namco pod koniec 1995 roku na konsolę PlayStation. Jest to pierwsza odsłona popularnej serii Tekken, jaka pojawiła się na platformie Sony. Produkcja Namco na automatach w Japonii zadebiutowała już w grudniu 1994 roku.

Tenchu 2 Birth Of The Stealth Assassins PSX Tenchu 2 Birth Of The Stealth Assassins PSX
 • Nowy

Tenchu 2 Birth Of The Stealth Assassins PSX

Cena 199,00 zł

Tenchu 2: Birth of the Stealth Assassins jest skradanką z ninja w roli głównej, której akcja ma miejsce w czasach XVI-wiecznej feudalnej Japonii. Tytuł stworzyło studio Acquire, wydawcą w Europie było Activision. Gra stanowi prequel Tenchu: Stealth Assassins.

Thunderhawk 2 Firestorm PSX Thunderhawk 2 Firestorm PSX
 • Nowy

Thunderhawk 2 Firestorm PSX

Cena 79,00 zł

Nazywasz się generał John T. Maclaine i jesteś pilotem Burzy Ognia 1, psem prowadzącym specjalne misje szturmowe w różnych częściach świata. Twój helikopter jest niezwykle potężny i wyposażony w następujące uzbrojenie: działo łańcuchowe 30 mm, pocisk naprowadzający Burzy Ognia, kapsułę rakietową, system uciekających kraterów (bomby), 500-funtową bombę Mk-84, bomby kasetowe i pocisk przeciwokrętowy. Ta broń – plus doskonałe manewry uniku i ataku – powinny wystarczyć, aby pomóc Ci odnieść sukces w atakach na handlarzy narkotyków i terrorystów, od Kolumbii po Irak.

TOCA 2 Touring Car Challenge PSX TOCA 2 Touring Car Challenge PSX

TOCA 2 Touring Car Challenge PSX

Cena 99,00 zł

TOCA 2 Touring Cars to gra wyścigowa wyprodukowana i wydana przez Codemasters na PlayStation i PC. Tytuł poświęcony był (głównie) brytyjskim zawodom TOCA, ale względem pierwowzoru dodano też sporo nowych trybów i dodatków innego rodzaju.

TOCA Touring Car Championship PSX TOCA Touring Car Championship PSX

TOCA Touring Car Championship PSX

Cena 139,00 zł

TOCA Touring Car Championship to gra wyścigowa tematycznie poświęcona brytyjskim zawodom z cyklu TOCA Touring Car. Wydawcą i producentem było Codemasters, tytuł ukazał się na PlayStation w 1997 roku zbierając bardzo dobre noty, które otrzymywał przede wszystkim za świetny model jazdy.

Vagrant Story PSX Vagrant Story PSX
 • Nowy

Vagrant Story PSX

Cena 499,00 zł

Vagrant Story jest grą RPG wyprodukowaną i wydaną przez Squaresoft w 2000 roku na PlayStation. Za tytuł odpowiada Yasumi Matsuno, który wcześniej stworzył m.in. serię Ogre Battle i Final Fantasy Tactics.

Victory Boxing Champion Edition PSX Victory Boxing Champion Edition PSX
 • Nowy

Victory Boxing Champion Edition PSX

Cena 49,00 zł

W Victory Boxing Champion Edition możesz stworzyć i rozwijać własnego zawodnika (mężczyznę lub kobietę), który będzie musiał wspinać się po szczeblach kariery w jednej z sześciu kategorii wagowych.