Filtruj według

PEGI

PEGI

Playstation 1

Playstation 1

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Chrono Cross PSX Chrono Cross PSX

Chrono Cross PSX

Cena 299,00 zł

Chociaż oficjalnie jest to kontynuacja niezwykle popularnego Chrono Trigger, Chrono Cross jest całkowicie własną grą fabularną z ponad 40 postaciami, rozgałęzioną fabułą i wieloma zakończeniami. Podobnie jak jej poprzedniczka, gra polega na przekraczaniu czasu i naprawianiu sytuacji. Ta historia koncentruje się na poszukiwaniach przez Serge'a Zamarzniętego Płomienia, który da widzowi moc zaginania przestrzeni i czasu.

Final Fantasy Anthology PSX Final Fantasy Anthology PSX

Final Fantasy Anthology PSX

Cena 299,00 zł

Final Fantasy Anthology łączy dwa tytuły z serii Final Fantasy i oferuje posiadaczom PlayStation spojrzenie w przeszłość. Ogromne światy, dogłębne historie, innowacyjne systemy walki i magii oraz niesamowita obsada postaci składają się na głębokie wrażenia z gry.

Final Fantasy IX PSX Final Fantasy IX PSX

Final Fantasy IX PSX

Cena 237,99 zł

Sukces komercyjny Final Fantasy VII był tak duży, że Square Enix rzuciło po 1997 roku prawie wszystkie swoje siły do tworzenia nowych odsłon serii. Równolegle z Final Fantasy VIII powstawało Final Fantasy IX, które miało stanowić powrót do bardziej tradycyjnych klimatów wizualnych serii, kojarzących się ze średniowiecznym fantasy, a nie steampunkiem czy science-fiction.

Final Fantasy Origins PSX Final Fantasy Origins PSX

Final Fantasy Origins PSX

Cena 237,99 zł

Wróć do prawdziwych początków jednej z najpopularniejszych serii gier, jakie kiedykolwiek stworzono. Final Fantasy i Final Fantasy II były podstawą konsolowych gier RPG, jakie znamy dzisiaj, i wreszcie są dostępne razem w Europie po raz pierwszy na PlayStation.