Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Wersja językowa

Wersja językowa

Okładka

Okładka

Stan

Stan

Region

Region

Saturn

Saturn

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Alien Trilogy Sega Saturn Alien Trilogy Sega Saturn

Alien Trilogy Sega Saturn

Cena 299,00 zł

Nawiedzany przez wspomnienia, masz nadzieję, że to tylko małe niedopatrzenie... jakiś prosty problem z komunikacją, ale wiesz, głęboko, w głębi twojej głowy... WRÓCILI!!!...

BIO HAZARD Sega Saturn BIO HAZARD Sega Saturn

BIO HAZARD Sega Saturn

Cena 4 999,00 zł

Seria krwawych kanibalistycznych ataków wokół odległego pasma górskiego na obrzeżach Raccoon City przynosi S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Squad) do zbadania. Po przybyciu komunikacja Bravo Team zostaje nagle przerwana. Teraz to zależy od Twojego zespołu.

D Sega Saturn D Sega Saturn

D Sega Saturn

Cena 299,00 zł

Księżyc w pełni rzuca swoje blade światło na Szpital Narodowy w Los Angeles. Wewnątrz - ojciec, szalony lekarz... ale dlaczego?

Daytona USA Sega Saturn Daytona USA Sega Saturn

Daytona USA Sega Saturn

Cena 189,00 zł

Wybuchowe wyścigi 3D nie mają sobie równych! Gładka grafika 3D z mapami tekstur 3D tworzy szybkie wyścigi zderzak w zderzak.

Exhumed Sega Saturn Exhumed Sega Saturn

Exhumed Sega Saturn

Cena 349,00 zł

Cel podróży: Starożytne egipskie miasto Karnak. Obce siły posiadające przerażające moce odcięły kwitnącą niegdyś społeczność od wszelkich kontaktów z zewnątrz.

Last Bronx Sega Saturn Last Bronx Sega Saturn

Last Bronx Sega Saturn

Cena 399,00 zł

Last Bronx to bijatyka wyprodukowana przez studio Sega AM3 na Saturna, Tytuł był swoistą odpowiedzią Niebieskich na Soul Blade od Namco, które w japońskich salonach ukazało się dokładnie w tym samym roku i miesiącu. W obu grach zawodnicy walczyli przy użyciu broni.

Loaded Sega Saturn Loaded Sega Saturn

Loaded Sega Saturn

Cena 199,00 zł

Wciel się w psychotyczną postać jednego z sześciu chronicznie wkurzonych morderczych mutantów i wysadź się z brutalnej planety RAULF, aby przedzierać się przez bezprawną i bezlitosną, zmieniającą się w 3D galaktykę.

Myst Sega Saturn Myst Sega Saturn

Myst Sega Saturn

Cena 299,00 zł

Podróż do świata wyspiarskiego niesamowicie zabarwionego tajemnicą – gdzie każdy kamień, każdy skrawek papieru, każdy ulotny dźwięk zawiera wskazówkę do starożytnej tajemnicy. Wejdź, jeśli się odważysz, w niesamowicie piękny krajobraz owiany intrygą i niesprawiedliwością

Resident Evil Sega Saturn Resident Evil Sega Saturn

Resident Evil Sega Saturn

Cena 599,00 zł

Seria krwawych kanibalistycznych ataków wokół odległego pasma górskiego na obrzeżach Raccoon City przynosi S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Squad) do zbadania. Po przybyciu komunikacja Bravo Team zostaje nagle przerwana. Teraz to zależy od Twojego zespołu.

ShellShock Sega Saturn ShellShock Sega Saturn

ShellShock Sega Saturn

Cena 199,00 zł

Szalejąca, pokryta graffiti przyszłość jest na nas, a ty właśnie dołączyłeś do nieporządnej grupy doskonale wyszkolonych komandosów, zaangażowanych w walkę z terroryzmem i korupcją na całym świecie.

Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels Sega Saturn Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels Sega Saturn

Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels Sega Saturn

Cena 269,00 zł

Ogromny i wymykający się spod kontroli opuszczony statek kosmiczny pędzi w kierunku Imperialnej Planety Delvar III. Zaszczyt przypadł oddziałowi Blood Angels Imperial Space Marines, aby wejść na pokład tego ogromnego Kosmicznego Hulka, walczyć z hordami Obcych Genokradów, zboczyć z kursu i ocalić planetę przed pewną zagładą! Pełna swoboda ruchu w pełnoekranowym, bardzo szczegółowym środowisku. W pełni interaktywna, pierwszoosobowa walka „w twarz”. Złożona kampania strategii i głębi.

Tomb Raider Sega Saturn Tomb Raider Sega Saturn

Tomb Raider Sega Saturn

Cena 189,00 zł

Tomb Raider to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Core Design. Tytuł trafił na PlayStation, PC i Segę Saturn w 1996 roku, przyczyniając się do wykreowania jednej z najważniejszych marek w historii branży elektronicznej rozrywki. Główna bohaterka Tomb Raidera, Lara Croft, stała się natomiast jedną z jej najważniejszych ikon.

Wipeout Sega Saturn Wipeout Sega Saturn

Wipeout Sega Saturn

Cena 199,00 zł

Doświadcz prędkości i upadków kolejki górskiej, wielu torów z teksturą 3D i futurystycznych pojazdów w tej niekontrolowanej grze wyścigowej poduszkowców.