Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Platforma

Platforma

Wersja językowa

Wersja językowa

Xbox One

Xbox One

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Expeditions A MudRunner Game XBOX ONE/XSX Expeditions A MudRunner Game XBOX ONE/XSX

Expeditions A MudRunner Game XBOX ONE/XSX

2024-03-05
Cena 159,00 zł

Wyrusz na niezmiernie satysfakcjonujące ekspedycje naukowe, podczas których stawisz czoło wyzwaniom natury i odkryjesz tajemnice niezbadanych lądów. Zapuść się na rozległe pustkowia jałowych pustyń, dziewiczych lasów i najwyższych gór, skrywające ukryte skarby i zapomniane ruiny.

Persona 3 Reload XBOX ONE/XSX Persona 3 Reload XBOX ONE/XSX

Persona 3 Reload XBOX ONE/XSX

2024-02-02
Cena 239,00 zł

Wciel się w postać studenta z wymiany, który angażuje się w zaskakujące wydarzenia po przejściu do godziny „ukrytej” pomiędzy jednym a drugim dniem. Przebudź w sobie niewiarygodną moc i odkrywaj tajemnice mrocznej godziny, walcz za swoich przyjaciół i na zawsze odciśnij piętno na ich wspomnieniach.

Railway Empire 2 Deluxe Edition XBOX ONE/XSX Railway Empire 2 Deluxe Edition XBOX ONE/XSX
  • Nowy

Railway Empire 2 Deluxe Edition XBOX ONE/XSX

2024-03-07
Cena 229,00 zł

Wszyscy na pokład ekspresowego pociągu do bogactwa i sławy w Railway Empire 2! Wciel się w sprytnego przedsiębiorcę, przejmij małą firmę kolejową na początku XIX wieku i zmień swoje parowozy w woły robocze gospodarki. Rozwiń swoją firmę do największej firmy kolejowej na kontynencie i przechytrz konkurencję, łącząc miasta i firmy za pomocą stale rozwijającej się sieci linii kolejowych, mostów i tuneli. Do Twojej dyspozycji oddano 60 słynnych lokomotyw, które ciągną wagony towarowe i pasażerskie, zapoczątkowując epokę o historycznym znaczeniu podczas rewolucji przemysłowej.

Rocksmith+ XBOX ONE Rocksmith+ XBOX ONE

Rocksmith+ XBOX ONE

2024-12-31
Cena 149,00 zł

Rocksmith+ to nowa usługa w formie subskrypcji do nauki gry na gitarze klasycznej , elektrycznej i basowej poprzez granie ulubionych utworów. Opierające się na nagradzanej technologii Rocksmith

WWE 2K24 XBOX ONE/XSX WWE 2K24 XBOX ONE/XSX
  • Nowy

WWE 2K24 XBOX ONE/XSX

2024-03-08
Cena 319,00 zł

WrestleMania to największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe, w trakcie którego supergwiazdy stają się legendami WWE. Przeżyj porywającą opowieść o najwspanialszych momentach WrestleManii w 2K Showcase of the Immortals, pozwalającej na odtworzenie wybranych, niezapomnianych, definiujących kariery, walk.