Filtruj według

Platforma

Platforma

Stan

Stan

Konsole

Konsole

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Kinect Sensor + Gra Kinect Adventures X360 Kinect Sensor + Gra Kinect Adventures X360

Kinect Sensor + Gra Kinect Adventures X360

Cena 159,00 zł

Czujnik ruchu Kinect ożywia gry i rozrywkę w zupełnie nowy i niepowtarzalny sposób dzięki systemowi gier działającemu na całym ciele. Ręce, nogi, stopy i dłonie. Kinect nie używa żadnych kontrolerów, tylko Twoje ciało. Wszystko jest tak naturalne i intuicyjne, że technologia traci swą moc, a Ty pozwalasz swobodnie płynąć magii niewymuszonego ruchu. Po prostu zacznij...

Nintendo Wii U Premium Pack 32GB (Black) Nintendo Wii U Premium Pack 32GB (Black)

Nintendo Wii U Premium Pack 32GB (Black)

Cena 1 038,98 zł

Nintendo Wii U to konsola wyposażona w 3-rdzeniowy procesor IBM power, 2 GB RAM i układ graficzny AMD Radeon. Została wyposażona w 32GB pamięci wewnętrznej, która pozwoli na zgromadzenie dużej ilości gier. Co więcej, można ją łatwo rozszerzyć poprzez podłączenie pamięci przenośnej USB, dysku twardego lub karty SDHC. Konsola obsługuje zarówno tradycyjne dyski Wii jak i nośniki z grami stworzonymi specjalnie dla Wii U. Konsola posiada 4 porty USB 2.0, HDMI oraz obsługuje sieć Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Sony PlayStation 3 Slim 320GB PS3 Sony PlayStation 3 Slim 320GB PS3

Sony PlayStation 3 Slim 320GB PS3

Cena 429,00 zł

Ponieważ odtwarzanie DVD sprawiło, że PlayStation 2 stało się czymś więcej niż tylko maszyną do gier, rozbudowane funkcje multimedialne sprawiają, że PlayStation 3 Slim jest jeszcze bardziej wszechstronnym urządzeniem do domowej rozrywki. 32% mniejsza, 36% lżejsza i zużywająca 34% mniej energii niż oryginały, najnowsza edycja PlayStation 3 została całkowicie przeprojektowana, aby zapewnić znacznie bardziej usprawnioną obsługę. Funkcje takie jak czat wideo, dostęp do Internetu, przeglądanie zdjęć cyfrowych oraz cyfrowe audio i wideo prawdopodobnie sprawią, że będzie to centralny element konfiguracji multimediów. Mimo to jest to przede wszystkim potężna konsola do gier.