Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Edycja

Edycja

Stan

Stan

Dreamcast

Dreamcast

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Evolution: The World of Sacred Device DC Evolution: The World of Sacred Device DC

Evolution: The World of Sacred Device DC

Cena 449,00 zł

Mag Launcher to jedyne dziecko w legendarnej rodzinie poszukiwaczy przygód. Kilka lat temu na progu domu Launchera pojawiła się urocza dziewczynka, trzymając list od ojca Mag, który wyruszył dawno temu na kolejną niebezpieczną przygodę i od tamtej pory nie wrócił.

Headhunter DC Headhunter DC

Headhunter DC

Cena 299,00 zł

Witamy w przyszłości. Na początku XXI wieku wojny gangów i przestępczość doprowadziły do ​​powstania sprywatyzowanych organów ścigania. Sieć Antykryminalna (ACN) zatrudnia łowców nagród znanych jako „Łowcy Głów”, aby wytropić najbardziej poszukiwanych przestępców, wykorzystując umiejętności bojowe i zaawansowaną technologicznie broń. Nazywasz się Jack Wade, były gliniarz, który został Headhunterem.

NBA 2K DC NBA 2K DC

NBA 2K DC

Cena 159,00 zł

Pierwsza gra z serii NBA 2K; ta realistyczna symulacja koszykówki jest odpowiedzią Segi na NBA Live.

Power Stone DC Power Stone DC

Power Stone DC

Cena 299,00 zł

Twórcy Street Fighter dodają nowy wymiar do walki 3D. W Power Stone dwóch wojowników wchodzi na wielopoziomowe areny z Power Stones i inną bronią leżącą do użytku.

Resident Evil 2 DC Resident Evil 2 DC

Resident Evil 2 DC

Cena 599,00 zł

Mimo że Chris Redfield i Jill Valentine byli w stanie zniszczyć nieumarłe potwory korporacji Umbrella w oryginalnym Resident Evil, eksperymenty Umbrelli z wirusem T trwały bez przeszkód.

Resident Evil Code: Veronica DC Resident Evil Code: Veronica DC

Resident Evil Code: Veronica DC

Cena 399,00 zł

Trzy miesiące po wydarzeniach z Resident Evil 2 Claire Redfield wciąż szuka swojego brata Chrisa. Infiltruje centralę Umbrella Corporation w Paryżu, gdzie zostaje schwytana i znokautowana. Kiedy dochodzi do siebie, znajduje się w więzieniu na odległej wyspie.

Soul Calibur DC Soul Calibur DC

Soul Calibur DC

Cena 199,00 zł

Gra walki, która kończy wszystkie gry walki. Kontynuacja Soul Blade, Soul Calibur, rozgrywa się w czasach inspirowanych mieszanką XVI-wiecznych starożytnych Chin oraz orientalnych średniowiecznych fantazji i legend.

Soul Fighter DC Soul Fighter DC

Soul Fighter DC

Cena 299,00 zł

Wybierz wojownika, złodzieja lub czarodzieja i walcz na pięciu ogromnych poziomach, każdy z własnym bossem. Twoją główną bronią są pięści, ale możesz wyciągnąć broń, aby szybko zabić. Jednak masz tylko tyle strzałów z broni, zanim się zepsuje.

Urban Chaos DC Urban Chaos DC

Urban Chaos DC

Cena 199,00 zł

Pod koniec drugiego tysiąclecia miasta są opanowane przez apokaliptyczną przemoc. Czy jest to spowodowane miejskimi frustracjami, czy złowrogim kultem kontrolującym wszystkich?

Virtua Fighter 3tb DC Virtua Fighter 3tb DC

Virtua Fighter 3tb DC

Cena 399,00 zł

Virtua Fighter 3tb to trójwymiarowa bijatyka wydana przez Segę na Dreamcaście. Za jej konsolowy port odpowiadało Genki.  Tytuł pierwotnie miał ukazać się na Saturnie, ale z planów tych zrezygnowano. “Trójka” wprowadziła do formuły serii wiele zmian możliwych dzięki przeniesieniu jej na silniejszy sprzęt.

Zombie Revenge DC Zombie Revenge DC

Zombie Revenge DC

Cena 899,00 zł

Ściśle tajny rządowy plan wykorzystania nieumarłych żołnierzy poszedł straszliwie źle. Tuż przed oddaniem go do użytku ktoś nieznany ingerował. Teraz rok później miasto jest domem dla nieumarłych. Trzej agenci, Stick Breitling, Linda Rotta i Rikiya Busujima, którzy przybyli razem z różnych ścieżek losu, łączą się teraz, aby walczyć z armią nieumarłych i pozbyć się z ulic zombie!