Nowe produkty

60349 LEGO® CITY Stacja kosmiczna na Księżycu 60349 LEGO® CITY Stacja kosmiczna na Księżycu
 • Nowy

60349 LEGO® CITY Stacja kosmiczna na Księżycu

Cena 269,00 zł

Astronauci z tego zestawu inspirowanego pracą NASA mieszkają na stacji kosmicznej na Księżycu. Przejdź się z nimi na kosmiczny spacer wysoko ponad powierzchnią Księżyca i sprawdź panele słoneczne oraz ogniwo zasilające. Wysięgnikiem możesz złapać orbitujący meteor i umieścić go w module towarowym, by astronauci z laboratorium naukowego mogli go zbadać. Potem załaduj kapsułę próbkami do przetransportowania na Ziemię, zjedz coś „lekkiego” i leć do łóżka!

60348 LEGO® CITY Łazik księżycowy 60348 LEGO® CITY Łazik księżycowy
 • Nowy

60348 LEGO® CITY Łazik księżycowy

Cena 149,00 zł

Astronauci z tego zestawu inspirowanego pracą NASA próbują zabrać z powierzchni Księżyca meteoryt. Wsiądź razem z nimi do łazika, który potrafi jeździć w każdą stronę, zamknij drzwi i jedź na miejsce. Oznacz je flagą, a potem bierz się do pracy. Narzędziami i skanerem oraz wiertłami na łaziku możesz sprawdzić, z czego składa się meteoryt. Gdy upewnisz się, że nie jest niebezpieczny, załaduj go do pojazdu i zawieź z powrotem do bazy.

60347 LEGO® CITY Sklep spożywczy 60347 LEGO® CITY Sklep spożywczy
 • Nowy

60347 LEGO® CITY Sklep spożywczy

Cena 269,00 zł

Zaparkuj samochód, weź wózek na zakupy i wejdź do sklepu spożywczego w LEGO® City. Pomóż znanemu z serialu LEGO City Adventures panu Reklamie obsługiwać zadowolonych klientów. Usiądź w wózku widłowym i przewieź skrzynie pełne świeżych warzyw. Ułóż towar na półkach i przed sklepem, a puste butelki włóż do pojemnika recyklingowego. W tym sklepie czeka Cię świetna zabawa.

60346 LEGO® CITY Stodoła i zwierzęta gospodarskie 60346 LEGO® CITY Stodoła i zwierzęta gospodarskie
 • Nowy

60346 LEGO® CITY Stodoła i zwierzęta gospodarskie

Cena 219,00 zł

Wybierz się do stodoły na farmie LEGO® City, gdzie możesz zająć się owcą, jagniątkiem, świnią, prosiątkiem i krową. Wężem umyj zwierzęta, a potem posprzątaj ich kupy. Zajmij się roślinami rosnącymi w szklarni. Pomóż wciągnąć siano na piętro stodoły i podnieś wyciągarką rzeczy z przyczepy traktora. Z mnóstwem fajnych postaci, takich jak Brzoskwinia z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures, z pewnością nie będziesz się nudzić!

60345 LEGO® CITY Furgonetka na targu 60345 LEGO® CITY Furgonetka na targu
 • Nowy

60345 LEGO® CITY Furgonetka na targu

Cena 129,00 zł

Hurra! Furgonetka na targu sprzedaje dziś pyszne, świeże warzywa. Pomóż farmerowi podlać i zebrać marchewki, kukurydzę, papryczki jalapeño i winogrona. Ustaw skrzynie ze smakołykami na wystawie, wejdź do sklepu na kółkach i podawaj klientom warzywa z przesuwanego okna. Dołącz do Horacego z serialu telewizyjnego LEGO® City i jego przyjaciół pracujących na wsi — tylko miej oko na tego głodnego królika!

60344 LEGO® CITY Kurnik z kurczakami 60344 LEGO® CITY Kurnik z kurczakami
 • Nowy

60344 LEGO® CITY Kurnik z kurczakami

Cena 42,00 zł

Dołącz do farmerki, która jedzie swoim fajnym quadem do kurnika w tym zestawie LEGO® City. Czy kury zniosły jakieś jajka? Wysuń szufladę, żeby to sprawdzić. Włóż jajka do skrzyni i zajmij się kurami, a potem wróć do domu na przepyszne śniadanie.

60350 LEGO® CITY Stacja badawcza na Księżycu 60350 LEGO® CITY Stacja badawcza na Księżycu
 • Nowy

60350 LEGO® CITY Stacja badawcza na Księżycu

Cena 469,00 zł

Posadź lądownik księżycowy na powierzchni i ruszaj na poszukiwanie niezapomnianych przygód w inspirowanej pracą NASA stacji badawczej na Księżycu. Podnoś i transportuj przedmioty powietrznym dronem dźwigowym, odbieraj próbki z łazika VIPER i wykonuj doświadczenia w laboratoriach naukowych i botanicznych. Na koniec wskocz do łazika księżycowego i wyrusz w kierunku śluzy powietrznej oraz kopuły mieszkalnej, w której możesz przechować hełm i plecak w oczekiwaniu na kolejną misję.

60343 LEGO® CITY Laweta helikoptera ratunkowego 60343 LEGO® CITY Laweta helikoptera ratunkowego
 • Nowy

60343 LEGO® CITY Laweta helikoptera ratunkowego

Cena 129,00 zł

Pomóż przewieźć nowy helikopter ratunkowy do jego bazy w mieście LEGO® City. Rewelacyjna czerwona ciężarówka ma długą, przegubową lawetę z płaską platformą i wysuwane lampy ostrzegające o bardzo szerokim ładunku. Gdy załadujesz i zabezpieczysz helikopter, siądź za kierownicą ciężarówki i ruszaj na autostradę. Emocjonujące misje ratunkowe w powietrzu już na Ciebie czekają!

60325 LEGO® CITY Ciężarówka z betoniarką 60325 LEGO® CITY Ciężarówka z betoniarką
 • Nowy

60325 LEGO® CITY Ciężarówka z betoniarką

Cena 85,00 zł

Pracownicy budowy w mieście LEGO® City używają dzisiaj fajowej ciężarówki z betoniarką. Pomóż im przyjechać na plac budowy i usunąć stare fundamenty młotem pneumatycznym oraz taczkami. Potem rozwiń rynnę z tyłu pojazdu i włącz bęben do mieszania, by wylać beton. Po skończonej pracy zbierz wszystkie narzędzia i ruszaj na kolejne budowlane przygody!

60322 LEGO® CITY Samochód wyścigowy 60322 LEGO® CITY Samochód wyścigowy
 • Nowy

60322 LEGO® CITY Samochód wyścigowy

Cena 45,00 zł

Wyrusz na tor i wygraj wyścig w superszybkiej wyścigówce. Załóż kask, siądź za kierownicą i popędź przed siebie z rykiem silnika. Czas zjechać do boksu? Żaden problem! Pomóż mechaniczce w drobnych naprawach, a potem wróć na tor wykonać kolejne rekordowe okrążenie i zgarnąć puchar za zwycięstwo!

60320 LEGO® CITY Remiza strażacka 60320 LEGO® CITY Remiza strażacka
 • Nowy

60320 LEGO® CITY Remiza strażacka

Cena 269,00 zł

Dołącz do Finna McCormacka, Freyi McCloud i innych strażaków, którzy przeżywają emocjonujące przygody w miejskiej remizie. Zajrzyj do centrum dowodzenia i kwatery strażaków, a potem zjedź po rurze do garażu. Ojej! Trzeba zająć się zagubionym kotkiem i ugasić pożar! Złap drabinę, uruchom helikopter z armatką wodną i siądź za kierownicą wozu strażackiego. Czas ruszać do akcji!

Prodeus SWITCH Prodeus SWITCH
 • Nowy

Prodeus SWITCH

2023-02-14
Cena 139,00 zł

Wskrześ chaos z oldschoolowych strzelanek pierwszoosobowych!

Risen SWITCH Risen SWITCH
 • Nowy

Risen SWITCH

2023-01-24
Cena 129,00 zł

Faranga potrzebuje nowego bohatera – czy odpowiesz na wezwanie?

Trash Sailors SWITCH Trash Sailors SWITCH
 • Nowy

Trash Sailors SWITCH

Cena 149,00 zł

Świat został zalany przez gigantyczne tsunami śmieci! Na szczęście dla ciebie, wokół unosi się mnóstwo śmieci. Śmieci to twój główny zasób i najcenniejsza rzecz na tym świecie.

Windjammers 2 SWITCH Windjammers 2 SWITCH
 • Nowy

Windjammers 2 SWITCH

Cena 159,00 zł

Windjammers 2 łączy w sobie wszystko to, co fani kochają w klasycznym tytule, z całkowicie ręcznie rysowaną animacją 2D, aby stworzyć najwspanialsze doświadczenie w grze Windjammers.

Young Souls SWITCH Young Souls SWITCH
 • Nowy

Young Souls SWITCH

Cena 159,00 zł

Jako sieroty, Jenn i Tristan trafili na drogę życia tajemniczego naukowca, który przygarnął ich i zaopiekował się nimi jak własnymi dziećmi. Jednak pewnego dnia zniknął w bardzo dziwnych okolicznościach.

TAPE Unveil the Memories Director’s Edition PS5 [Uniblo Exclusive] TAPE Unveil the Memories Director’s Edition PS5 [Uniblo Exclusive]
 • Nowy

TAPE Unveil the Memories Director’s Edition PS5 [Uniblo Exclusive]

Cena 159,00 zł

Poznaj Irię, młodą dziewczynę z małego miasteczka Antumbrii w północnej Hiszpanii, która otrzymuje tajemniczą kasetę VHS od swojego ojca, słynnego reżysera horrorów, prosząc ją o pomoc. Korzystając ze specjalnego gracza wideo, Ira musi cofnąć czas i zbadać swoje wspomnienia, aby odkryć mroczne sekrety swojej rodziny i wydarzenia, które doprowadziły do ​​​​tragicznego zniknięcia jej ojca.