Nowe produkty

The Nioh Collection PS5 The Nioh Collection PS5
 • Nowy

The Nioh Collection PS5

Cena 249,00 zł

W Nioh gracze przemierzają Okres Walczących Królestw Japonii jako William, jasnowłosy szermierz. Jego przeszłość jako zaciekłego wojownika i doświadczona znajomość ostrza pozwalają mu przetrwać w opanowanej przez demony krainie samurajów.

MechWarrior 5 Mercenaries PS5 MechWarrior 5 Mercenaries PS5
 • Nowy

MechWarrior 5 Mercenaries PS5

Cena 89,00 zł

BĄDŹ SWOJĄ WŁASNĄ BRONIĄ WOJENNĄ

Witamy w roku 3015! To piekielnie dobry czas, by żyć. Ludzkość skolonizowała tysiące systemów gwiezdnych w rozległym regionie przestrzeni kosmicznej znanym jako Sfera Wewnętrzna. Złoty wiek współpracy i postępu jest już odległym wspomnieniem, a ludzkość ponownie podzieliła się na rozbieżne frakcje, które walczą o dominację.

Farmers Vs Zombies PS5 Farmers Vs Zombies PS5
 • Nowy

Farmers Vs Zombies PS5

Cena 69,00 zł

Twoja społeczność została zniszczona przez silną burzę, która spowodowała apokalipsę i uwolniła żywych trupów. Wraz z innymi ocalałymi Twoim zadaniem jest odbudować się i zapewnić, że nadal będzie można zapewnić zrównoważone życie.

Endzone A World Apart Survivor Edition PS5 Endzone A World Apart Survivor Edition PS5
 • Nowy

Endzone A World Apart Survivor Edition PS5

Cena 189,00 zł

Strategia ekonomiczna typu city builder od niemieckiego studia Gentlymad. W Endzone: A World Apart wcielamy się w przywódcę grupy ocalałych z nuklearnego kataklizmu, którzy po 150 latach opuszczają podziemne schrony i udają się na powierzchnię.

DNF Duel PS5 DNF Duel PS5
 • Nowy

DNF Duel PS5

Cena 249,00 zł

Walka w akcji w ekstremalnym wydaniu! Wkrocz do nowego świata beat 'em up Arad jako ulubiona postać z uwielbianej serii Dungeon and Fighter!

3D Billiards Pool & Snooker PS5 3D Billiards Pool & Snooker PS5
 • Nowy

3D Billiards Pool & Snooker PS5

Cena 89,00 zł

Pozwól bilom zabrzęczać i przeżyj prawdziwą bilardową zabawę we własnym domu. Graj w klasycznego bilarda lub snookera w wielu różnych trybach. Spróbuj poprawić swój wynik w trybie dla jednego gracza lub sprawdź swoje umiejętności i zagraj przeciwko innemu graczowi w lokalnym trybie dla wielu graczy.

Animal Kart Racer PS5 Animal Kart Racer PS5
 • Nowy

Animal Kart Racer PS5

Cena 89,00 zł

Czy jesteś gotowy, aby przyspieszyć, wystrzelić rakiety i zrzucić przeciwników z drogi? Animal Kart Racer to szybka, wesoła gra wyścigowa, która wystawia Twoje umiejętności jazdy na próbę! Wybierz swojego kierowcę spośród 16 komicznych postaci, takich jak szop pracz, bóbr, wilk, a nawet rekin lub krokodyl!

Dying Light 2 PS5 Dying Light 2 PS5
 • Nowy

Dying Light 2 PS5

Cena 189,00 zł

Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.

Recompile PS5 Recompile PS5
 • Nowy

Recompile PS5

2022-08-25
Cena 149,00 zł

Bądź świadkiem narodzin rozumnej SI w tej rozległej, klimatycznej, hakerskiej grze przygodowej.

Fallen Legion Rise to Glory / Fallen Legion Revenants Deluxe Edition PS5 Fallen Legion Rise to Glory / Fallen Legion Revenants Deluxe Edition PS5
 • Nowy

Fallen Legion Rise to Glory / Fallen Legion Revenants Deluxe Edition PS5

2022-08-26
Cena 319,00 zł

Fallen Legion: Rise to Glory opowiada historię legata Laendura i księżniczki Cecylii. Po której stronie opowiesz się, aby zadecydować o losach Fenumii? Upadły Legion: Grzechy Imperium - Dołącz do księżniczki Cecylii (i jej pikantnego, gadającego grymuaru) w jej podróży do domu, podczas której walczy z hordami potworów i zamachem stanu, któremu przewodzi legat Laendur.

Soul Hackers 2 PS5 Soul Hackers 2 PS5
 • Nowy

Soul Hackers 2 PS5

2022-08-26
Cena 239,00 zł

Wśród migoczących neonów napędzane postępem technologicznym komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. Zanosi się na wojnę między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów”.

Dusk Diver 2 PS5 Dusk Diver 2 PS5
 • Nowy

Dusk Diver 2 PS5

2022-08-30
Cena 289,00 zł

Historia zaczyna się od dziewczyny o imieniu Yang Yumo i jej koleżanki z klasy Liu Yusha, kiedy przypadkowo przekroczyły granicę Youshanding i rozpoczęły przygodę.

Slaycation Paradise PS5 Slaycation Paradise PS5
 • Nowy

Slaycation Paradise PS5

2022-09-02
Cena 139,00 zł

Slaycation Paradise - zarezerwuj swoje wakacje na Pustkowiach! Położony głęboko w sercu galaktyki, nasz najnowocześniejszy obiekt w Slaycation Paradise oferuje ekskluzywny dostęp do rekreacyjnych zajęć dla wszystkich podróżników, którzy chcą uciec od codziennej harówki.

Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge PS5 Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge PS5
 • Nowy

Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge PS5

2022-09-02
Cena 179,00 zł

Teenage Mutant Ninja Turtles: Zemsta Shreddera to przełomowa rozgrywka zakorzeniona w ponadczasowej mechanice klasycznej bijatyki, przygotowana przez ekspertów od beat 'em upów z Dotemu (Streets of Rage 4) i Tribute Games.

White Day A Labyrinth Named School PS5 White Day A Labyrinth Named School PS5
 • Nowy

White Day A Labyrinth Named School PS5

2022-09-08
Cena 179,00 zł

W przeddzień święta rozdawania prezentów - Białego Dnia, nowy uczeń liceum Yeondu, Lee Hee-min, zakrada się do szkoły, aby ukryć pudełko cukierków dla dziewczyny swoich marzeń. Ale kiedy okiennice się zatrzaskują, zostaje uwięziony w budynku na noc, ścigany przez zabójczych dozorców i nawiedzany przez niespokojne dusze zmarłych.

Severed Steel PS5 Severed Steel PS5
 • Nowy

Severed Steel PS5

2022-09-09
Cena 159,00 zł

Severed Steel to jednoosobowa gra FPS z płynnym systemem akrobacji, zniszczalnym środowiskiem voxel, mnóstwem bullet time'ów i wyjątkowym jednorękim bohaterem.

Potion Permit PS5 Potion Permit PS5
 • Nowy

Potion Permit PS5

2022-09-22
Cena 179,00 zł

Zostań aptekarzem z małego miasteczka i lecz mieszkańców z ich dolegliwości w tym pięknym, pikselowym symulatorze życia. Miasteczko Moonbury zawsze było nieufne wobec postępu świata zewnętrznego, woląc polegać na swoich tradycyjnych metodach leczenia. Aż pewnego dnia, gdy córka burmistrza zachorowała, a miejscowy szaman nie jest w stanie jej pomóc, mieszkańcy zmuszeni są szukać pomocy poza swoją małą społecznością.

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch PS5 F.I.S.T. Forged In Shadow Torch PS5
 • Nowy

F.I.S.T. Forged In Shadow Torch PS5

2022-09-30
Cena 159,00 zł

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, gra stworzona przez szanghajskie studio TiGames, to trójwymiarowa, pełna akcji Metroidvania, gdzie króliczy protagonista walczący ogromną, mechaniczną pięścią wyrusza w podróż razem z grupą urokliwych postaci. W oryginalnym, dieselpunkowym świecie napotkają ogromną liczbę zagadek i wyzwań ukrytych na skomplikowanej mapie połączonych ze sobą, wartych eksploracji miejsc.

Soulstice Deluxe Edition PS5 Soulstice Deluxe Edition PS5
 • Nowy

Soulstice Deluxe Edition PS5

2022-09-30
Cena 179,00 zł

Równowaga w Świętym Królestwie Keidas zostaje zachwiana, gdy potężne, dzikie stworzenia znane jako "Wraiths" najeżdżają z drugiej strony Zasłony, grożąc pożarciem żywych. Wraiths korumpują swoje ofiary i mogą nawet opętać ich ciała, zmieniając się w niepowstrzymane potwory, które żerują na zwykłych ludziach. Chimery", hybrydowi wojownicy zrodzeni z połączenia dwóch dusz, są jedynymi, którzy mogą ochronić ludzkość.

Life in Willowdale Farm Adventures PS5 Life in Willowdale Farm Adventures PS5
 • Nowy

Life in Willowdale Farm Adventures PS5

Cena 179,00 zł

Witamy w Willowdale, tutaj zaczyna się Twoje życie pełne rolnictwa i przygód!

Niegdyś dobrze prosperujące miasteczko Willowdale jest w ruinie! Penny, biznesowa córka burmistrza, skorzystała z okazji, aby przekształcić to niegdyś przyjemne miejsce w nowoczesny ośrodek turystyczny wysokich lotów.

Way of the Hunter PS5 Way of the Hunter PS5
 • Nowy

Way of the Hunter PS5

2022-08-16
Cena 149,00 zł

Zostań nowym właścicielem domku myśliwskiego położonego w pobliżu fantastycznych siedlisk pełnych zwierzyny. Odkrywaj ogromne, otwarte światy i poluj z wykorzystaniem niesamowitych broni. Ciesz się łowami idealnymi w samotności lub ze znajomymi w grze kooperacyjnej.

Puzzle Bobble 3D Vacation Odyssey PS5 Puzzle Bobble 3D Vacation Odyssey PS5
 • Nowy

Puzzle Bobble 3D Vacation Odyssey PS5

2022-07-29
Cena 149,00 zł

Bub i Bob powracają! Bub i Bob przeżywają niespodziankę, gdy ich wakacje na wyspie przybierają nieoczekiwany obrót w epicką przygodę z puszczaniem baniek! Przemierzaj bujne tropikalne wyspy, spokojne jeziora, a nawet piramidy, rozwiązując 100 nowych zagadek w pierwszej w historii Puzzle Bobble grze 3D i VR.