Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Wersja językowa

Wersja językowa

Xbox

Xbox

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-51 z 51 pozycji

Aktywne filtry

007 Everything or Nothing XBOX 007 Everything or Nothing XBOX
 • Nowy

007 Everything or Nothing XBOX

Cena 79,00 zł

007: Everything or Nothing to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Visceral Games i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, GameCube’ie, Xboxie oraz Game Boy Advance.

Amped Freestyle Snowboarding XBOX Amped Freestyle Snowboarding XBOX

Amped Freestyle Snowboarding XBOX

Cena 24,99 zł

Amped: Freestyle Snowboarding to pierwsza odsłona znanej serii, w której gracze mają okazję wcielić się w snowboardera. Tytuł ukazał się w formie wyłączności na pierwszego Xboksa, a za jego stworzenie odpowiedzialne jest studio Microsoft Game Studios.

Black XBOX Black XBOX

Black XBOX

Cena 89,00 zł

Black to shooter, w którym akcję gracz obserwuje z perspektywy pierwszej osoby. Za produkcję odpowiada studio Criterion, twórcy serii gier wyścigowych Burnout, która w pewien sposób zainspirowała Black. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 i Xboxa w 2006 roku.

Blinx The Time Sweeper XBOX Blinx The Time Sweeper XBOX

Blinx The Time Sweeper XBOX

Cena 79,00 zł

Blinx: The Time Sweeper to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez japońskie studio Artoon i wydana przez Microsoft na Xboxa. Przed premierą grę określano jako pierwszy tytuł “4D”. Blinx pozwalał nam się wcielić w tytułowego kota, którego szczególną cechą była umiejętność manipulowania czasem.

Brothers in Arms Earned in Blood XBOX Brothers in Arms Earned in Blood XBOX

Brothers in Arms Earned in Blood XBOX

Cena 39,00 zł

Brothers in Arms: Earned in Blood to wojenna strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez amerykańskie studio Gearbox i wydana przez Ubisoft na PlayStation 2, Xboxa, PC i Wii. Na sprzęt Nintendo gra trafiła w ramach składanki Brothers in Arms: Double Time.

Burnout 3 Takedown XBOX Burnout 3 Takedown XBOX

Burnout 3 Takedown XBOX

Cena 59,00 zł

Burnout 3: Takedown to trzecia odsłona w serii wyścigów stworzonych przez deweloperów ze studia Criterion Games. Trzeci epizod był pierwszym wydawanym przez Electronic Arts, po tym jak zbankrutowało Acclaim Entertainment. Gra pojawiła się na europejskim rynku w wersji na PS2 oraz Xboksa we wrześniu 2004 roku. W Japonii tytuł został wydany tylko w wersji na PS2.

Conflict Desert Storm XBOX Conflict Desert Storm XBOX
 • Nowy

Conflict Desert Storm XBOX

Cena 29,00 zł

Taktyczna strzelanka trzecioosobowa stworzona przez studio Pivotal Games, a wydana przez SCi Games w Europie i Gotham Games w Ameryce Północnej na platformach Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox oraz GameCube w 2002 roku.

Conflict Desert Storm Classics XBOX Conflict Desert Storm Classics XBOX
 • Nowy

Conflict Desert Storm Classics XBOX

Cena 19,00 zł

Taktyczna strzelanka trzecioosobowa stworzona przez studio Pivotal Games, a wydana przez SCi Games w Europie i Gotham Games w Ameryce Północnej na platformach Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox oraz GameCube w 2002 roku.

Conflict Desert Storm II XBOX Conflict Desert Storm II XBOX
 • Nowy

Conflict Desert Storm II XBOX

Cena 19,00 zł

Podobnie, jak w pierwszej części serii Conflict, fabuła zabiera gracza do Iraku w czasie I wojny w Zatoce Perskiej. Jednak w odróżnieniu od pierwszego Conflicta, który dość ściśle trzymał się realiów historycznych, w drugiej odsłonie twórcy zdecydowali się na poruszenie zagadnień hipotetycznych i kontrowersyjnych.

Conflict Vietnam XBOX Conflict Vietnam XBOX
 • Nowy

Conflict Vietnam XBOX

Cena 19,00 zł

Conflict: Vietnam to taktyczna strzelanina wyprodukowana przez brytyjskie studio Pivotal Games i wydana przez SCi. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox.

Counter Strike XBOX Counter Strike XBOX
 • Nowy

Counter Strike XBOX

Cena 89,00 zł

Counter-Strike to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez Valve. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach osobistych, a później został przeniesiony także na Xboxa. Genezą Counter-Strike’a był mod do pierwszej części Half-Life.

CSI Crime Scene Investigation XBOX CSI Crime Scene Investigation XBOX
 • Nowy

CSI Crime Scene Investigation XBOX

Cena 19,00 zł

CSI: Crime Scene Investigation to gra przygodowa wyprodukowana przez 369 Interactive i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz Xboxie. Wersja wydana na ten drugi sprzęt zawiera dziesięć spraw - pięć z CSI: Crime Scene Investigation i pięć z CSI: Dark Motives.

Driver 3 XBOX Driver 3 XBOX
 • Nowy

Driver 3 XBOX

Cena 39,00 zł

Driver jest grą akcji z elementami sandboksa, w której siadając za kierownicą samochodu wcielamy się w policjanta wykonującego zlecenia pod przykrywką. Za produkcję tego tytułu odpowiada studio Reflections (obecnie Ubisoft Reflections), które w 1999 roku miało już na koncie udaną serię wyścigową Destruction Derby.

Enter the Matrix XBOX Enter the Matrix XBOX
 • Nowy

Enter the Matrix XBOX

Cena 39,00 zł

Enter the Matrix to gra akcji wyprodukowana na podstawie filmowej trylogii Matrix. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych, PlayStation 2, Xboxie i GameCube’ie. Przy jego produkcji brali udział bracia Wachowski.

ESPN NFL 2K5 XBOX ESPN NFL 2K5 XBOX
 • Nowy

ESPN NFL 2K5 XBOX

Cena 24,00 zł

ESPN NFL 2K5 to technicznie podrasowana kontynuacja już wyśmienitej sportowej serii. Tym razem, w porównaniu do zeszłorocznej edycji, gra dostała jeszcze większego „kopa” i możemy już mówić, że jest prawie idealna.

Fable XBOX Fable XBOX
 • Nowy

Fable XBOX

Cena 39,00 zł

Fable to gra RPG stworzona na Xboksa przez Big Blue Box oraz Lionhead Studios. Pierwotnie produkcja znana była pod nazwą "Project Ego" - w procesie jej tworzenia udział brało ponad 150 osób.

Fantastic 4 XBOX Fantastic 4 XBOX
 • Nowy

Fantastic 4 XBOX

Cena 29,00 zł

Fantastic 4 to gra akcji wyprodukowana przez 7 Studios i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS2, Xbox, GameCube i Game Boy Advance. Powstał on na podstawie filmu o tej samej nazwie z 2005 roku.

FIFA Football 2003 XBOX FIFA Football 2003 XBOX
 • Nowy

FIFA Football 2003 XBOX

Cena 9,00 zł

FIFA Football 2003 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez EA Canada i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PC, telefonach oraz konsolach PS1, PS2, Xbox, GameCube i Game Boy Advance.

Finding Nemo XBOX Finding Nemo XBOX
 • Nowy

Finding Nemo XBOX

Cena 29,00 zł

Finding Nemo to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Traveller’s Tales i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS2, GameCube, Xbox i Game Boy Advance. Powstał na podstawie filmu animowanego studia Pixar o tej samej nazwie.

Full Spectrum Warrior XBOX Full Spectrum Warrior XBOX
 • Nowy

Full Spectrum Warrior XBOX

Cena 19,00 zł

Full Spectrum Warrior to strategia czasu rzeczywistego, która wyewoluowała z programu szkoleniowego, używanego przez amerykańską armię. Tytuł został wydany w 2004 roku na PC, a w następnym roku na PlayStation 2 i Xboxa. Za jego stworzenie przypadło ekipie Pandemic Studios, której udało się zachować najważniejsze elementy oryginału.

Gun XBOX Gun XBOX
 • Nowy

Gun XBOX

Cena 39,00 zł

GUN to gra action-adventure, której akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Za jej produkcję odpowiadało studio Neversoft kojarzone zwłaszcza dzięki serii Tony Hawk’s Pro Skater. Tytuł trafił na PC, PlayStation 2, Xboxa, GameCube’a oraz Xboxa 360. Usprawnione o nowe dodatki wersja pojawiła się także na PSP.

Halo 2 XBOX Halo 2 XBOX
 • Nowy

Halo 2 XBOX

Cena 39,00 zł

Wydane w 2004 roku Halo 2 jest kontynuacją towarzyszącego premierze Xboksa Halo: Combat Evolved. Gra w 2007 roku trafiła na PC. Pod batutą Bungie ponownie wcielamy się w superżołnierza Master Chiefa, by odkryć kolejny fragment bogatego uniwersum, w którym splatają się losy ludzi, kolektywu obcych ras zwącego się Przymierzem i pasożytniczego bytu znanego jako Flood.

Halo Combat Evolved XBOX Halo Combat Evolved XBOX
 • Nowy

Halo Combat Evolved XBOX

Cena 39,00 zł

Halo: Combat Evolved ukazało się na europejskim rynku w marcu 2002 roku. Wyprodukowana przez Bungie strzelanina w ujęciu FPP towarzyszyła premierze pierwszego Xboksa. Gra przez wielu uważana jest za produkcję, która wyznaczyła nowe standardy dla konsolowych FPS-ów.

Hitman 2 Silent Assassin XBOX Hitman 2 Silent Assassin XBOX
 • Nowy

Hitman 2 Silent Assassin XBOX

Cena 29,00 zł

Hitman 2: Silent Assassin jest grą akcji, w której zadaniem gracza jest eliminować wyznaczone cele, pozostając przy tym w ukryciu. Silent Assassin zostało wyprodukowane przez studio IO Interactive i wydane przez firmę Eidos Interactive w październiku 2002 roku na PC i konsole PlayStation 2 oraz Xbox, a w czerwcu 2003 na GameCube’a.

Medal of Honor European Assault XBOX Medal of Honor European Assault XBOX
 • Nowy

Medal of Honor European Assault XBOX

Cena 79,00 zł

Medal of Honor: European Assault jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, wyprodukowaną przez EA LA i wydaną przez Electronic Arts w 2005 roku na PlayStation 2, Xbox oraz GameCube. Scenariusz napisał John Milius (scenarzysta Czasu Apokalipsy Francisa Forda Coppoli), który dobrze uchwycił realia II Wojny Światowej.

Medal of Honor Frontline XBOX Medal of Honor Frontline XBOX
 • Nowy

Medal of Honor Frontline XBOX

Cena 29,00 zł

Medal of Honor: Frontline jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, wyprodukowaną przez studio EA LA i wydaną przez firmę Electronic Arts w czerwcu 2006 roku na konsolę PlayStation 2, a w grudniu na GameCube’a oraz Xboksa. Frontline załączane było do wydanego w 2010 roku Medal of Honor na PS3.

Medal of Honor Frontline XBOX Medal of Honor Frontline XBOX
 • Nowy

Medal of Honor Frontline XBOX

Cena 49,00 zł

Medal of Honor: Frontline jest strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, wyprodukowaną przez studio EA LA i wydaną przez firmę Electronic Arts w czerwcu 2006 roku na konsolę PlayStation 2, a w grudniu na GameCube’a oraz Xboksa. Frontline załączane było do wydanego w 2010 roku Medal of Honor na PS3.

Medal of Honor Rising Sun XBOX Medal of Honor Rising Sun XBOX
 • Nowy

Medal of Honor Rising Sun XBOX

Cena 59,00 zł

Medal of Honor: Rising Sun jest pierwszoosobową strzelaniną wyprodukowaną przez studio EA LA i wydaną przez firmę Electronic Arts w listopadzie 2003 roku na konsole PlayStation 2, Xbox oraz GameCube. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, którzy również traktowali o II wojnie światowej, akcja Rising Sun ma miejsce na Pacyfiku.

Minority Report XBOX Minority Report XBOX
 • Nowy

Minority Report XBOX

Cena 79,00 zł

Minority Report to gra akcji wyprodukowana przez studio Treyarch i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox, GameCube i Game Boy Advance. Gra powstała na podstawie filmu “Raport mniejszości”, który z kolei powstał na kanwie opowiada znanego pisarza sci-fi Philipa K. Dicka.

Need for Speed Underground 2 XBOX Need for Speed Underground 2 XBOX
 • Nowy

Need for Speed Underground 2 XBOX

Cena 129,00 zł

Need for Speed: Underground 2 to gra wyścigowa wyprodukowana przez EA Canada. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 2, GameCube’ie, Xboksie, Game Boy Advance oraz NDS. Jedną z nowości względem pierwszej części Underground było oparcie rozgrywki na koncepcji otwartego świata.

Pariah XBOX Pariah XBOX
 • Nowy

Pariah XBOX

Cena 39,00 zł

Pariah to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Digital Extremes i wydana w Europie przez Hip Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na Xboxie.

Powerdrome XBOX Powerdrome XBOX
 • Nowy

Powerdrome XBOX

Cena 79,00 zł

Powerdrome to gra wyścigowa w konwencji future racera wyprodukowana przez Argonaut Games i wydana w Europie przez Evolved Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox.

Prince of Persia Warrior Within XBOX Prince of Persia Warrior Within XBOX
 • Nowy

Prince of Persia Warrior Within XBOX

Cena 79,00 zł

Prince of Persia: Warrior Within to gra action-adventure wyprodukowana przez Ubisoft Montreal na PC, PlayStation 2, Xboxa i GameCube’a. Tytuł był bezpośrednią kontynuacją Prince of Persia: The Sands of Time rozgrywającą się siedem lat po wydarzeniach tam przedstawionych.

Scooby Doo Mystery Mayhem XBOX Scooby Doo Mystery Mayhem XBOX
 • Nowy

Scooby Doo Mystery Mayhem XBOX

Cena 99,00 zł

Scooby Doo: Mystery Mayhem jest platformówką z mocno zarysowanymi elementami typowymi dla przygodówek point’n’clickowych. Poskacz, pobiegaj, znajdź, przynieś, pozamiataj i wszystko jest już wiadomo. Grę stworzyła firma Artificial Mind and Movement, a wydała THQ.

Shrek 2 The Game XBOX Shrek 2 The Game XBOX
 • Nowy

Shrek 2 The Game XBOX

Cena 89,00 zł

Shrek 2: The Game to program należący do gatunku gier zręcznościowych, który stworzono w oparciu o drugą część animowanego filmu pt. „Shrek”. W produkcji, poza tytułowym bohaterem, możemy wcielić się także w kilka innych postaci: między innymi w Fionę i osła.

Spider Man 2 The Game XBOX Spider Man 2 The Game XBOX
 • Nowy

Spider Man 2 The Game XBOX

Cena 89,00 zł

Spider-Man 2 to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Treyarch i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS2, GameCube, Xbox, Game Boy Advance, Nintendo DS i PlayStation Portable..

Terminator 3 Rise of the Machines XBOX Terminator 3 Rise of the Machines XBOX
 • Nowy

Terminator 3 Rise of the Machines XBOX

Cena 99,00 zł

Terminator 3: Rise of the Machines to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Black Ops Entertainment i wydana przez Atari. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox i Game Boy Advance. Powstał on na podstawie filmu o tej samej nazwie.

The Chronicles of Riddick Escape From Butcher Bay XBOX The Chronicles of Riddick Escape From Butcher Bay XBOX
 • Nowy

The Chronicles of Riddick Escape From Butcher Bay XBOX

Cena 79,00 zł

The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay to gra action-adventure stawiająca nacisk na skradanie. Za jej produkcję odpowiadało Starbreeze Studios, a za wydanie Vivendi Games. Tytuł był prequelem filmu “Kroniki Riddicka” i ukazał się na Xboxa oraz komputery osobiste.

The Incredibles XBOX The Incredibles XBOX
 • Nowy

The Incredibles XBOX

Cena 89,00 zł

Iniemamocni to komputerowy odpowiednik obrazu kinowego, kryjącego się pod tym samym tytułem, firm Disney i Pixar. Gracz wciela się w rolę Pana Iniemamocnego, znanego również jako Bob Parr.

The Sims XBOX The Sims XBOX
 • Nowy

The Sims XBOX

Cena 49,00 zł

The Sims to hybryda symulacja życia ze strategią opracowana przez studio Maxis i wydana przez Electronic Arts. Za grę odpowiada Will Wright, który ma na swoim koncie również świetne SimCity. The Sims symulacja codziennego życia jednego lub więcej wirtualnych osób w podmiejskim domu niedaleko wspomnianego SimCity.

The Urbz Sims in the City XBOX The Urbz Sims in the City XBOX
 • Nowy

The Urbz Sims in the City XBOX

Cena 29,00 zł

The Urbz: Sims in the City to tzw. „miejska” odmiana popularnych Simsów. Zamiast przytulnych domków jednorodzinnych i spokojnej egzystencji na peryferiach, gracze kierują tutaj swoimi podopiecznymi, którzy prowadzą wirtualne życie w olbrzymim mieście.

Tom Clancy's Ghost Recon XBOX Tom Clancy's Ghost Recon XBOX
 • Nowy

Tom Clancy's Ghost Recon XBOX

Cena 19,00 zł

Tom Clancy's Ghost Recon to taktyczna strzelanina stworzona w 2002 roku przez Red Storm Entertainment z myślą o PC, a w następnym roku na PlayStation 2, Nintendo GameCube oraz Xboksie. Konwersje gry na N-Gage oraz Game Boy Advance było planowane, ale ostatecznie nie doszło do dokończenia ich produkcji. Krytycy uznają Tom Clancy's Ghost Recon za tytuł, który zdefiniował charakter gatunku taktycznych strzelanin.

Tom Clancy's Rainbow Six 3 XBOX Tom Clancy's Rainbow Six 3 XBOX
 • Nowy

Tom Clancy's Rainbow Six 3 XBOX

Cena 19,00 zł

Tom Clancy’s Rainbow Six 3 to taktyczna strzelanina wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, Xboxie i GameCube’ie. Gry nie należy mylić z Rainbow Six 3: Raven Shield z komputerów osobistych.

Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow XBOX Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow XBOX
 • Nowy

Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow XBOX

Cena 29,00 zł

Pandora Tomorrow jest kontynuacją wydanej w 2003 roku produkcji Tom Clancy's Splinter Cell. Gra została stworzona przez studio Ubisoft Shanghai i wydana przez Ubisoft w 2004 roku na PC, PlayStation 2, Xboxa, GameCube'a i GBA.

Tom Clancy's Splinter Cell XBOX Tom Clancy's Splinter Cell XBOX
 • Nowy

Tom Clancy's Splinter Cell XBOX

Cena 49,00 zł

Tom Clancy's Splinter Cell jest dziełem studia Ubisoft Montreal, które zostało wydane w wersjach na PS2, Xboxa, Gamecube'a i GBA. Główny bohater - Sam Fisher - bierze na swoje barki zadania, których mało kto byłby w stanie się podjąć. Jako, że należy on do ściśle tajnej jednostki Third Echelon, jaka została powołana do życia przez NSA, w jego przypadku sprawa jest prosta - albo uda mu się wykonać cel konkretnej misji, albo rząd Stanów Zjednoczonych całkowicie zaprzeczy jego istnieniu.

Total Club Manager 2004 XBOX Total Club Manager 2004 XBOX
 • Nowy

Total Club Manager 2004 XBOX

Cena 19,00 zł

Total Club Manager 2004 to gra reprezentująca gatunek menedżerów piłkarskich. Za jej produkcję odpowiadało Budcat Creations, a za wydanie Electronic Arts. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 2 i Xbox.

UEFA Champions League 2004-2005 XBOX UEFA Champions League 2004-2005 XBOX
 • Nowy

UEFA Champions League 2004-2005 XBOX

Cena 19,00 zł

UEFA Champions League 2004-2005 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez EA Canada i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS2, Xbox i GameCube.UEFA Champions League 2004-2005 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana przez EA Canada i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS2, Xbox i GameCube.

Vietcong Purple Haze XBOX Vietcong Purple Haze XBOX
 • Nowy

Vietcong Purple Haze XBOX

Cena 79,00 zł

Vietcong: Purple Haze to taktyczna strzelanina wyprodukowana przez czeskie studio Pterodon i wydana przez Take Two Interactive. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a później trafił też na konsole PlayStation 2 i Xbox.

XIII XBOX XIII XBOX
 • Nowy

XIII XBOX

Cena 29,00 zł

XIII to strzelanina FPP, która ukazała się na rynku w 2003 roku na PC, PlayStation 2, Xboksie i GameCube'ie. Gra jest luźną adaptacją belgijskiego komiksu z 1984 roku pod tym samym tytułem, do którego odnosi się w warstwie fabularnej i wizualnej (cel-shading).