Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Region

Region

Game Boy Advance

Game Boy Advance

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Disney's The Lion King 1 1/2 GBA Disney's The Lion King 1 1/2 GBA

Disney's The Lion King 1 1/2 GBA

Cena 399,00 zł

Życie Hakuna Mataty jest tam, a Timon i Pumba chcą go! Dołącz do ich zabawnych przygód w dziczy w tej zabawnej grze – Król Lew 1 1/2 Disneya! Ucieknij z cmentarzyska słoni, eksploruj Dumną Skałę i nie tylko!

F-Zero: GP Legend GBA F-Zero: GP Legend GBA

F-Zero: GP Legend GBA

Cena 499,00 zł

Własna seria futurystycznych wyścigów Nintendo powraca na GBA w tym tytule F-Zero z 2004 roku. W grze występuje osiem grywalnych postaci, w tym nowicjusz Rick Wheeler, zły Black Shadow i bohater serii, Kapitan Falcon.

Over the Hedge: Hammy Goes Nuts! GBA Over the Hedge: Hammy Goes Nuts! GBA

Over the Hedge: Hammy Goes Nuts! GBA

Cena 219,00 zł

Podążaj za hiper-wiewiórką Hammym, która uczy się grać w golfa po zniknięciu kabla. Zdobądź wysoki wynik, próbując wbić piłkę do dołka z najmniejszymi uderzeniami w Over the Hedge: Hammy Goes Nuts!!

Scooby Doo 2: Monsters Unleashed GBA Scooby Doo 2: Monsters Unleashed GBA

Scooby Doo 2: Monsters Unleashed GBA

Cena 219,00 zł

Ktoś ożywił kostiumy największych złoczyńców Scooby'ego, którzy teraz zagrażają całemu Coolsville! Czy pomożesz Scooby'emu i Gane'owi rozwiązać zagadkę, zanim ich rodzinne miasto i reputacja zostaną zniszczone?

Scooby Doo: Dual Movie Pack GBA Scooby Doo: Dual Movie Pack GBA

Scooby Doo: Dual Movie Pack GBA

Cena 299,00 zł

Podwójny pakiet filmowy Scooby Doo zawiera Scooby-Doo i Scooby-Doo: Potwory uwolnione. Scooby-Doo sprowadza Tajemniczy Gang z powrotem na GBA na przerażającą wycieczkę po nawiedzonej przez demony wyspie.

Sims 2 GBA Sims 2 GBA

Sims 2 GBA

Cena 179,00 zł

Simowie stają się gwiazdami w tym przeznaczonym na platformę porcie popularnej kontynuacji na PC. Z perspektywy izometrycznej, podobnej do oryginalnej wersji The Sims na komputer domowy, gracze Game Boy Advance kierują swoimi niestandardowymi postaciami Sims 2, aby zaspokajać podstawowe potrzeby, wchodzić w interakcje z obiektami w grze i nawiązywać przyjaźnie (lub wrogów) z innymi postaciami.

Tomb Raider Legend GBA Tomb Raider Legend GBA

Tomb Raider Legend GBA

Cena 189,00 zł

Tomb Raider: Legend przywraca najseksowniejszego i najbardziej nieustraszonego poszukiwacza przygód w świecie gier. Podążaj ścieżką odkrywczą Lary, podróżując po świecie do odległych, egzotycznych miejsc w poszukiwaniu jednego z największych artefaktów w historii, który uwalnia niepożądane postacie z tajemniczej przeszłości Lary.

Winnie the Pooh Rumbly Tumbly GBA Winnie the Pooh Rumbly Tumbly GBA

Winnie the Pooh Rumbly Tumbly GBA

Cena 199,00 zł

Kubuś Puchatek: Rumbly Tumbly Adventure jest luźno inspirowany animowanym filmem Disneya z 2005 roku, Film o Hefalumpach. Platformowa gra 3D zawiera urodzinowe przygody ze znajomymi grywalnymi postaciami.

WWE: Survivor Series GBA WWE: Survivor Series GBA

WWE: Survivor Series GBA

Cena 179,00 zł

Wejdź na ring z najlepszymi supergwiazdami WWE w WWE Survivor Series na Game Boy Advance. Walcz w rankingach i walcz o pasy, aby zostać mistrzem w zupełnie nowym trybie dla jednego gracza.