Filtruj według

Gatunek

Gatunek

PEGI

PEGI

Okładka

Okładka

Stan

Stan

Nintendo DS

Nintendo DS

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Bleach Dark Souls DS Bleach Dark Souls DS
  • Nowy

Bleach Dark Souls DS

Cena 169,00 zł

Bleach: Dark Souls to kolejna gra z serii, nawiązującej do popularnego serialu animowanego, powstałego na kanwie mangi autorstwa Tite Kubo.

Cooking Guide Can't Decide What to Eat? DS Cooking Guide Can't Decide What to Eat? DS

Cooking Guide Can't Decide What to Eat? DS

Cena 89,00 zł

Cooking Guide: Can't Decide What to Eat? to aplikacja poświęcona gotowaniu, za której produkcję odpowiadało studio Indies Zero, a za wydanie Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo DS.

Disney Pixar Auta 2 DS Disney Pixar Auta 2 DS

Disney Pixar Auta 2 DS

Cena 39,00 zł

Disney/Pixar Cars 2, w Polsce wydane także jako Disney/Pixar Auta 2 i znane także jako Cars 2: The Video Game, to gra wyścigowa autorstwa Avalanche Software wydana przez DISNEY Interactive Studios na Windowsa, Macintosha, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Portable, Nintendo Wii, Nintendo DS oraz Nintendo 3DS. Tytuł ukazał się oficjalnie w Polsce, a jego dystrybucją zajął się CD Projekt (poza PSP, gdzie był to SCEP) - w przypadku kilku wersji (Win/Mac, PS3, PSP) tytuł ukazał się z polską lokalizacją.

Elite Beat Agents DS Elite Beat Agents DS

Elite Beat Agents DS

Cena 129,00 zł

Elite Beat Agents to gra muzyczna wyprodukowana przez studio iNiS i wydana przez Nintendo na NDS-a. EBA to przeznaczona na zachodnie rynki zlokalizowana wersja Osu! Tatakea! Ouendan.

Hot Wheels Battle Force 5 DS Hot Wheels Battle Force 5 DS

Hot Wheels Battle Force 5 DS

Cena 89,00 zł

Battle Force 5 to elitarna drużyna nastolatków, której misja jest prosta – bronić się przed robotami armiami Sark i brutalnymi i barbarzyńskimi Wandalami, którzy zamierzają inwazję na Ziemię. Uzbrojony w 5 super-chłodnych, ultraszybkich i gotowych do walki, zespół Battle Force 5 musi ścigać się, rozbijać i uderzać w tych kosmitów, starając się chronić los Ziemi. Twoja misja jest prosta – obroń Ziemię przed inwazją obcych swoim gotowym do walki pojazdem. Wyścig, rozbijasz i bój się na zwycięstwo. Los naszej planety wisi na włosku.

Hurry Up Hedgehog! DS Hurry Up Hedgehog! DS
  • Nowy

Hurry Up Hedgehog! DS

Cena 49,00 zł

Hurry Up Hedgehog! to produkcja studia Ivolgamus przeznaczona na Nintendo DS. Mamy tu do czynienia z niezbyt skomplikowaną zabawą logiczną.

Jewel Link Chronicles Mountains of Madness DS Jewel Link Chronicles Mountains of Madness DS

Jewel Link Chronicles Mountains of Madness DS

Cena 69,00 zł

Jewel Link Chronicles: Mountains of Madness to oparta na motywach noweli H. P. Lovecrafta „W górach szaleństwa” casualowa przygodówka z zagadkami typu „ukryte przedmioty” oraz łamigłówkami match-3 (dopasuj trzy elementy).

Littlest Pet Shop Jungle DS Littlest Pet Shop Jungle DS
  • Nowy

Littlest Pet Shop Jungle DS

Cena 79,00 zł

Littlest Pet Shop: Jungle to gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami w dżungli. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych minigier.

Nicktoons Attack of the Toybots DS Nicktoons Attack of the Toybots DS

Nicktoons Attack of the Toybots DS

Cena 49,00 zł

Zręcznościówka z udziałem bohaterów wybranych kreskówek stacji Nickelodeon. Tym razem staramy się powstrzymać armię robotów, przygotowaną przez profesora Calamitousa.

Ninjatown DS Ninjatown DS

Ninjatown DS

Cena 89,00 zł

Ninjatown to prosta gra strategiczna typu tower defense wyprodukowana przez amerykańskie studio Venan Entertainment i wydana przez SouthPeak Interactive. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie.

Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension DS Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension DS

Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension DS

Cena 39,00 zł

Phineas and Ferb: Across the 2nd Dimension to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio High Impact Games i wydana przez Disney Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3 i Xbox One. Produkcja o tej samej nazwie ukazała się też na NDS-a, lecz była to zupełnie inna gra różniąca się fabułą i rozgrywką.

Prince of Persia The Fallen King DS Prince of Persia The Fallen King DS

Prince of Persia The Fallen King DS

Cena 69,00 zł

Prince of Persia: The Fallen King to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie. Był on kontynuacją Prince of Persia z 2008 roku i dlc wydanego do tej gry.

Resident Evil Deadly Silence DS Resident Evil Deadly Silence DS

Resident Evil Deadly Silence DS

Cena 529,00 zł

Resident Evil: Deadly Silence jest grą z gatunku survival horror wyprodukowaną i wydaną przez japońską firmę Capcom w marcu 2006 na konsolę przenośną Nintendo DS. Deadly Silence jest konwersją klasycznego Resident Evil, które ukazało się dekadę wcześniej.

Spectrobes Beyond the Portals DS Spectrobes Beyond the Portals DS

Spectrobes Beyond the Portals DS

Cena 99,00 zł

Druga odsłona serii "Spectrobes". Poznajemy dalsze losy Rallena i Jeeny, zajmując się odkopywaniem skamienielin, eksploracją kosmosu oraz staczaniem walk.

Spectrobes DS Spectrobes DS

Spectrobes DS

Cena 59,00 zł

Spectrobes to gra typu cRPG, przygotowana w stylu dalekowschodniego anime. Zabawa przypomina nieco popularne pozycje z serii Pokemon, gdyż polega na tworzeniu wokół uzytkownika oddziału wiernych stworów i posyłaniu ich do walki.

Spore Hero Arena DS Spore Hero Arena DS

Spore Hero Arena DS

Cena 49,00 zł

Kontynuacja Spore Creatures, w której możemy stworzyć własnego, trójwymiarowego stworka, a następnie poprowadzić go do walki przeciwko innym stworzeniom.

Super Scribblenauts DS Super Scribblenauts DS

Super Scribblenauts DS

Cena 49,00 zł

Super Scribblenauts jest sequelem puzzle platformera wyprodukowanego przez studio 5th Cell na DS-a. Gra kontynuuje mechanikę rozwiązywania zagadek za pomocą słów, zgodnie z jej pierwowzorem

Vampire Mansion A Linda Hyde Mystery DS Vampire Mansion A Linda Hyde Mystery DS

Vampire Mansion A Linda Hyde Mystery DS

Cena 49,00 zł

Casualowa przygodówka z rodzaju HOPA (Hidden Objects Puzzle Adventure), wyprodukowana przez studio Teyon Games. Zadaniem gracza jest pomóc tytułowej bohaterce odnaleźć pięć zaginionych manuskryptów.

Yoshi's Island DS Yoshi's Island DS

Yoshi's Island DS

Cena 129,00 zł

Yoshi’s Island DS to to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez japońskie studio Artoon i wydana przez Nintendo na NDS-a w 2006 roku. Gra była kontynuacją SNES-owego Super Mario World 2: Yoshi's Island.

Zoo Keeper DS Zoo Keeper DS

Zoo Keeper DS

Cena 129,00 zł

Zoo Keeper to gra logiczna wyprodukowana przez Robot Communications. Tytuł ukazał się na Game Boy Advance, PS2, Nintendo NDS, 3DS (tylko w Japonii) oraz urządzeniach przenośnych.