Eiyuden Chronicle Hundred Heroes PS5

199,00 zł

Najniższa cena produktu 199,00 zł z dnia 14.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes to będąca hołdem dla klasycznych produkcji jRPG gra, której akcja rozgrywa się na ogarniętym wojną kontynencie. W trakcie przygody poznasz ponad 100 barwnych postaci, które staną się nieocenionym wsparciem.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
505 Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8023171046969
Data premiery
2024-04-23
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 19 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 19 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,80 zł .


Opowieść zaczyna się na kontynencie Allraan, zamieszkałym przez mnóstwo narodów o rozmaitych kulturach i wartościach. Historię tego kontynentu, naznaczoną mieczem i magią runicznych soczewek, ukształtowały sojusze i konflikty ludzi, zwierzoludzi, elfów oraz mieszkańców pustyni.

Nad wszystkimi narodami dominuje Imperium Galdean, którego technologia pozwala na wzmacnianie runicznych soczewek. Obecnie wysłannicy imperium przeczesują kontynent w poszukiwaniu pewnego artefaktu, który ma pozwolić na dalsze zwiększenie siły tego państwa.

W trakcie jednej z takich wypraw spotykają się, młody imperialny oficer Seign Kesling oraz Nowa, chłopak z odległej wioski. Splot nieoczekiwanych wydarzeń wplątuje ich w wojenną zawieruchę i zmusza do zrewidowania swoich poglądów na temat obecnego porządku świata.

Wybrane cechy:

  • Dzięki unikatowemu systemowi gracze mogą rozbudowywać miasto, które służy jako ich baza, otwierając nowe sklepy i zarządzając gildiami.
  • Turowy system walki daje graczom kontrolę nad maksymalnie 6 postaciami. W trakcie starć nasze postacie mogą przyjmować różne formacje, co w połączeniu z ogólną dynamiką potyczek, zapewnia wciągającą mechanikę walki.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
505 Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8023171046969

Referencje

Komentarze (0)