Bomb Rush Cyberfunk PS5

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 26.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Team Reptile przedstawia Bomb Rush Cyberfunk, przyszłość prosto z kreatywnego umysłu Diona Kostera, gdzie samozwańcze ekipy grafficiarzy wyposażonych w osobiste boostpacki walczą między sobą o kontrolę nad ulicami. Stwórz własny szyfr i tańcz, maluj graffiti, zbieraj bity, łącz sztuczki i zmierz się z policją, aby przejąć władzę nad rozległą metropolią Nowego Amsterdamu.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
iam8bit
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0811949036698
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Red to grafficiarz, który stracił głowę i zamiast tego przemieszcza się z cybergłową. W poszukiwaniu swoich korzeni dołącza do załogi Bomb Rush, Tryce'a i Bel. Razem postanawiają udać się do All City, aby zostać najlepszą ekipą graffiti w mieście. Im większe terytorium zdobywają, tym więcej odkrywają prawdy na temat kto odciął głowę Redowi i jak głęboko jego ludzka strona jest powiązana ze światem graffiti.

CECHY GRY:

  • Poznaj 5 głównych dzielnic miasta, znajdując miejsca na graffiti i zdobywając REP. Będziesz go potrzebować, aby wyzwać rywalizujące ekipy na bitwy.
  • Znajdź nowych członków do twojej załogi w całym mieście. Rozsiane po nim są także nowe graffiti do namalowania, kolory strojów i muzyka do odtwarzania na twoim telefonie z klapką.
  • Wykonuj triki jeżdżąc na deskorolce, rolkach lub BMX w unikalnym systemie trików opartych na środowisku. Rozszerz swoje kombinacje za pomocą instrukcji i zyskuj jeszcze lepsze wyniki za pomocą specjalnych sztuczek.
  • Możesz uzyskać dodatkową moc za wykonywanie długich kombinacji, więc najszybszy sposób poruszania się jest również najbardziej stylowy.
  • Dynamiczna, zmilitaryzowana policja, która rośnie w siłę, gdy dokonujesz wandalizmów.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
iam8bit
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0811949036698

Referencje

Komentarze (0)