AK-xolotl PS5

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Najsłodsza, najbardziej zabójcza i UNIKALNA strzelanka Rogue-Lite, w której występują aksolotle dzierżące AK. Przebij się przez królestwo zwierząt z arsenałem imponującej broni palnej, potężnymi ulepszeniami, a nawet armią małych aksolotli.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436016711906
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Choć wyglądają uroczo, aksolotle mają potężną broń i zestrzelą wszystko, co stanie im na drodze do kolejnego posiłku.Przedzieraj się przez różne biomy i podbijaj losowo generowane pomieszczenia z przerażającym bossem na końcu każdego biomu.

Znajdź jaja aksolotla i wyhoduj potężne nowe aksolotle, zmieniając je w wysoce wyspecjalizowane małe maszyny do zabijania. Przenieś swoją siłę ognia na wyższy poziom dzięki stałym przepisom, które poprawiają twoje statystyki. Nie bierz jeńców, jedz wszystko i stań się niepowstrzymany.

Cechy:

  • Wykorzystaj niesamowitą moc regeneracji aksolotli! Jeśli zostaniesz powalony, powstaniesz z popiołów i zaczniesz silniejszy, odblokowując nowe bronie z każdą walką. Walcz, giń, wracaj silniejszy i walcz ponownie!
  • Podczas swojej podróży znajdziesz różne małe aksolotle: Axolittles! Przynieś Axolittles do swojego stawu; opiekuj się nimi z miłością i troską, dorosną i staną się twoim kolejnym wojownikiem z zabójczymi umiejętnościami!
  • Zmierz się z wrogami, od nieuchwytnych węży skarpetkowych po gigantyczne (uzbrojone w noże) kraby. Ci bossowie przetestują twoje zdolności regeneracyjne. Czas zabrać AK-47 do walki na noże!
  • Znajdź jaja aksolotla i wyhoduj potężne nowe aksolotle, zmieniając je w wysoce wyspecjalizowane małe maszyny do zabijania.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Tesura Games
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436016711906

Referencje

Komentarze (0)