The Pathless PS5

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 30.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wciel się w Łowcę, mistrza łucznictwa, który udaje się na mistyczną wyspę, by rozproszyć klątwę ciemności, która opanowuje świat.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Annapurna Interactive
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0811949033017
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Od twórców ABZÛ, The Pathless to mityczna przygoda łucznika i orła w rozległym lesie.

Łucznictwo i sokolnictwo - zostań Łowcą, mistrzem łucznictwa, który podróżuje na mistyczną wyspę, aby rozproszyć klątwę ciemności, która ogarnia świat. Nawiąż połączenie ze swoim towarzyszem orłem i wzbij się w powietrze. Wykonuj płynne akrobacje i wykonuj niesamowite triki dzięki unikalnemu systemowi łuczniczemu, który umożliwia strzelanie bez wysiłku podczas poruszania się z dużą prędkością

Eksploruj otwarty świat - wytycz własną ścieżkę w pięknym otwartym świecie pełnym sekretów do znalezienia. Przemierzaj mgliste lasy, bujne łąki i zaśnieżone tundry. Odkryj mroczną historię wyspy, rozwiązując zagadki w starożytnych ruinach i odkrywając dawno zapomniane sekrety

Hunt Corrupted Spirits - w lasach czają się gigantyczne zepsute duchy. Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności, aby je upolować, ale uważaj, aby samemu nie stać się ofiarą. Weź udział w epickich bitwach przeciwko przeklętym bestiom, aby przywrócić światło na ziemi. Więź z Twoim orłem i losy świata wisi na włosku.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Annapurna Interactive
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0811949033017

Referencje

Komentarze (0)