Blinx The Time Sweeper XBOX

79,00 zł

Najniższa cena produktu 79,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Blinx: The Time Sweeper to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez japońskie studio Artoon i wydana przez Microsoft na Xboxa. Przed premierą grę określano jako pierwszy tytuł “4D”. Blinx pozwalał nam się wcielić w tytułowego kota, którego szczególną cechą była umiejętność manipulowania czasem.

Seria
Xbox
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Używany
Platforma
Xbox
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microsoft
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
805529136748
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Blinx to antropomorficzny kot, który pracuje w tzw. fabryce czasu jako ‘czyściciel’ eliminujący wszystkie czasoprzestrzenne glitche. Protagonista zostaje wysłany wszędzie tam, gdzie dzieje się źle - niezależnie od tego jaki byłby to wymiar. Prawdziwe wyzwanie zaczyna się jednak dla niego w momencie gdy bruździć zaczyna Tom-Tom Gang, armia złych prosiaków, niszcząca kryształy czasu. W grze czeka na przejście dziesięć światów, co przekłada się w sumie czterdzieści poziomów. Mechanika w produkcji Artoon kręci się wokół manipulowania czasem, w czym pomaga specjalny odkurzacz dzierżony stale przez Blinxa (to za jego sprawą kocur usuwa czasoprzestrzenne babole). Rozgrywka korzysta z funkcji konsoli. Każda nasza czynność zapisywana jest tu na twardym dysku - możemy zatrzymywać czas, przyspieszać go,  spowolnić i nie tylko. Co ciekawe, główny bohater ginie już od jednego uderzenia ze strony oponenta, co tym bardziej wymaga od nas zrobienia użytku z odkurzacza. Aby wykorzystać specjalnie funkcje urządzenia, potrzebujemy jednak kryształów.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Używany
Platforma
Xbox
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microsoft
PEGI
3
Nośnik
DVD
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
805529136748

Referencje

Komentarze (0)