Evergate PS5

65,66 zł

Najniższa cena produktu 65,66 zł z dnia 27.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Rozpal swój Płomień Duszy.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690792413
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Posiądź swój Płomień Duszy, wyzwól niezwykłe moce i zanurz się we wzruszającej historii dwóch pokrewnych dusz. Poprowadź dziecięcą duszę Ki w podróż przez piękne i nawiedzające zaświaty w tej wyjątkowej platformówce logicznej 2D.

Cechy:

  • SOULFLAME MECHANIC - Spowolnij czas, wyceluj i uwolnij tajemniczą moc ukrytą w każdym krysztale, który napotkasz dzięki unikalnej mechanice Soulflame. Uderzaj w wiele kryształów jednocześnie i eksperymentuj z tym, jak łączy się ich energia.
  • ODKRYJ PAMIĘĆ O ŻYCIU, KTÓRE POZOSTAWIONO PO SOBIE - Przemieszczaj się w czasie i przestrzeni, aby odkryć tajemnicze połączenie Ki z inną duszą
  • ZBIERAJ ESSENCJĘ, ODBLOKUJ ARTYFAKTY - Podejmij wyzwanie i zbieraj esencję, wykonując zadania na każdym poziomie. Wykorzystaj je, aby odblokować starożytne artefakty i zwiększyć umiejętności Ki.
  • PRZYJEMNY STYL SZTUKI - Wspaniałe tła środowiskowe w połączeniu z pięknymi, ręcznie rysowanymi ilustracjami ożywiają otoczenie Ki i Evergate'a.
  • CZARUJĄCA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA - ciesz się elegancką, oryginalną ścieżką dźwiękową, nagraną przez orkiestrę na żywo i dostosowaną do każdego środowiska

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690792413

Referencje

Komentarze (0)